Uus trennigrupp naisharrastajatele!

FC Elva Jalkafest - kas tulevane naiste harrastajate trennigrupi mängija?/ Foto: Cristel Jakobson 

FC Elva jalgpalliklubi alustab uue trennigrupi loomisega, mis on mõeldud naistele, kes soovivad harrastajate tasemel jalgpalli mängida.
Naiste harrastajate trennigruppi on oodatud on kõik naised, kes soovivad ennast korra nädalas jalgpalli mängides liigutada ning sellega koos nautida ilusat ilma ja head seltskonda! Eelnev kogemus trenni tulekuks ei ole vajalik.

Selleks, et trennidega alustada on vaja teada, kui palju on jalgpallihuvilisi naisi, kes soovivad trennigrupiga liituda. Huvilisena saad ennast KIRJA PANNA SIIN: https://drive.google.com/open?id=1y2uGmZZtS0s83EoGi4iQzLPNNFoVeHZh5Tdn6lE6zLw

Täpsem info trennide toimumise kohta saadetakse ennast kirja pannud naistele kahe nädala jooksul peale kirja panekut!Tegevjuht Marek Naaris: "Idee selles oli peas juba vähemalt aasta ja ootas õiget hetke realiseerumiseks. Esiteks ei saanud varem sellega alustada, kuna puudusid tingimused treeningrühmale. Nüüd on meil valgustusega kunstmuruväljak olemas. Teiseks oli vaja oodata, et tuleks kevad ja head ilmad. Alustamiseks peab olema hea keskkond, et lumised ilmad kohe mängurõõmu vähe karastunud naistelt ei võtaks. Kolmandaks oli vaja treenerit, kes tahaks seda ise teha. Võistkond on loodud küll päris algajatele, aga ühel päeval on see ehk koht neile, kes ei taha väga palju ja kõrgemal tasemel jalgpalli mängida. Sinna on veel pikk tee ja enne tuleb see käima saada. Kutsun kõiki proovima! Jalgpall on tegelikult väga lihtne mäng."

Trennigrupi eestvedaja Marie Pau: "Kui tegevjuht Marek mulle trennigrupi ideest rääkis, läks mul kohe pirn peas põlema. Tekkisid ideed, kuidas trenne läbi viia ja millised võiksid olla trennigrupi eesmärgid. Trenni on oodatud kõik täiskasvanud jalgpallihuvilised naisterahvad! Trennigrupp on mõeldud ka just emadele, kes tunnevad jalgpalli vastu huvi!"

Pane ennast kirja ning kohtumiseni juba peagi trennis!