U17 võttis magusa 1:0 võidu Raplamaa JK üle

Algkoosseis Raplamaa JK vastu / Foto: Marek Naaris

Üle kahe nädala oli taas liiga voor U17 võistkonnal, kus vastaseks oli tugev Raplamaa JK, kellele seni viie mänguga ainult üks värav löödud. Esimese poolaja hea mäng tõi lõpuks ka edu, teisel poolajal püüdsid külaliselt hingestatult viigiväravat, aga lõpus oli neil ka õnne, et kohtumine nii lõppes. Raskest mängust väga magus võit. Meie värava eest hoolitses Andreas Kiivit.
03.11.2018 kell 17:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva U17 vs Raplamaa JK 1:0 (1:0)
Väravad: 17. Kiivit
Hoiatused: 80.+4. Eek - 35. Liivamäe, 80.+3. Strandberg
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 25

Algkoosseis:
Vahetusest: 

41. min Haamer -> <- Hurt
75. min Heinsoo -> <- Eek


Mängija Ekke Lõbu kommentaar: "Oli võitluslik mäng, esimesel poolajal tegime suure töö ära värava näol. Teisel poolajal olid vastased pigem see domineerivam pool, aga lõpp hea, kõik hea."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Täna oli vastastele väga raske väravaid lüüa ja samas oli meile ka keeruline väravat lüüa. Suutsime ees ühe väga hea momendi väravaks realiseerida. Mõlemad võistkonnad panid ikka väga ägedalt ja lõpus olid kõik nii läbi. Võisime Alo Bärengrubiga rahule jääda, tema muidugi vähem, sest võit jäi seekord Elvasse. Viimases voorus peame olema kõik rivis, et midagi tänase sarnast korrata. Seejärel võivad poisid võistlustest puhata."

Järgmine mäng 10. november kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak, vastaseks Pärnu JK Vaprus