U17 mängis kindlalt ja võttis Eesti U15 II vastu 3:0 võidu


Foto: Cristel Jakobson / Pilt illustreeriv (kahe värava autor Chilaya aktsioonis Pärnus)

FC Elva U17 jätkas head vormi, kui kodus võideti esimese poolaja väravatest Eesti U15 II tulemusega 3:0. Skoori avas hea kombinatsiooni järel Paring, kaks lisas mängu üks parimaid keskkaitsja Chilaya. Teine poolaeg oli meie poolelt kontrolli all, kuid nooremad vastased näitasid eksimustel teravusi. Väravasuul tegid head tööd Kruus (esimene poolaeg) ja Maranik (teine poolaeg).
1.08.2017 kell 17:00 Nike Arena Elva
FC Elva U17 - Eesti U15 II 3:0 (3:0)
Väravad: 8. Paring, 10., 24. Chilaya
Hoiatused: 
Eemaldamised: 
Pealtvaatajaid: 35

Algkoosseis: 


Vahetusest: 

46. Kruus -> <- Maranik
46. Meekler -> <- Aim
46. Tamme -> <- Krüünvald
61. Tammeorg -> <- Kadaja
61. Tamm -> <- Eek


Mängija Mattias-Marek Maranik kommentaar: "Võistkond mängis üpriski hästi, suhteliselt kiirelt lõime kolm väravat ära ja üritasime tekitada veel momente aga ei realiseeritud ära, teisel poolajal juhtisime 3:0 ning vastastele erilist survet ei avaldanud ja jäime passivseks ja tänu sellele hakkas vastasel rohkem momente tekkima, üritasime veel pikki palle panna ette aga vastased suutsid need ära võtta. Oli näha, et laagris õpitu tuli see mäng kasuks."

Abitreener Taavi Aaliste kommentaar: "Esimese poolaja alguses lõime kohe 2 kiiret väravat ära ja võtsime endalt pinged maha. Peale seda võtsime pressi natuke vähemaks ja lükkasime rohkem keskväljal ja kaitses, otsides õigeid momente et äärtele pall viia. Teise poolaja alguses tegime paar vahetust ja andsime natuke sellega initsiatiivi ära, sest vastastel tulid värsked mehed asemele ja meil veel oli osadel laagrilistel kerge väsimus sees. Õnneks tegi oma selle hooaja parima mängu väravavaht Maranik, kes meid vee peal hoidis otsustavate tõrjetega."

Järgmine mäng 22.08 kell 17:00 Elva linnastaadionil, siis vastaseks FCI Tallinn kellele kaotati kevadringis 0:10. Me oleme kõvasti arenenud ja tahame kindlasti kaotust maha pesta.