U17 lõpetas hooaja koondise vastu õnnetu kaotusega

Foto: Galina Dereko / Jasper Reilson nr. 6 (vasakul) näitas koondise eest head mängu, kus tuli palju maid jagada FC Elva särgis mängiva Põlva noormehe Sten-Markus Meekleriga.

Raskes seisus FC Elva sai koondisele väga hästi vastu ja näitasime ühte hooaja parimat võistkondliku kaitsemängu. Kahjuks enda parimaid momente väravateks ei realiseerinud ja õnnetu otsus kaitses andis hoopis koondisele võidu. Kohtumine lõppes 0:2.
4.11.2017 kell 16:00 Nike Arena
Eesti U15 II vs FC Elva U17 2:0 (0:0)
Väravad: 78. Valkiainen, 79. Kelement
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 20

Algkoosseis: 


Pildid mängust - Galina Dereko


Mängija Sten-Markus Meekler (Põlva FC Lootos) kommentaar: "Hooaja viimane mäng ning poisid olid tublid ja pingutasid mängu lõpuni nii kuidas said. Esimene poolaeg kuulus mäng täitsa meile ja oli näha, et vastased olid hädas meiega. Suutsime luua endale olukordi aga kahjuks ei suutnud neid realiseerida ära. Teisel poolajal olime ehk me hädas kuna olime tulnud mängule ilma varumeesteta ja vastastel oli võimalus rohkelt vahetusi teha ja värskust sisse tuua.
Enda hooaja kohta ütleks nii palju, et oli suur rõõm esindada FC Elva U17 võistkonda. Olin ehk algul natukene üllatunud kui mulle seda võimalust pakuti. Võimalus mängida kahte liigat (noori ja mehi) andis mulle väga palju mängu kindlust juurde. Algul oli ehk mul raskusi kuna ise treenin igapäevaselt Põlvas FC Lootoses ning siis oli raskusi kokku mängimisega, aga pika peale saime me sellega hakkama. Meeskonnatöö selles tiimis oli lihtsalt suurepärane terve hooaeg. Oli väga meeldiv hooaeg Elvas ja seda ma ei unusta."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Viimane mäng olime väga tublid, üldse läks meil väga hästi peale JK Tabasalu/Keila JK U17 vastu mõned mängud tagasi kaotatud avapoolaega. Sealt alates oli meie mäng stabiilne ja meil oli koguaeg kindel plaan kuidas vastaseid pidurdada ja neile väravaid lüüa. Me tegime mõlemas osas väga head tööd, aga natuke jäi vajaka. Peamine, et omandasime põhimõtteid ja julgust palliga mängida.
Võtaks terve hooaja kokku kolme-nelja sõnaga. Kambavaim, individuaalne-, taktikaline- ja füüsiline areng. Eriti hindan seda esimest, ükski võistkond ei toimi kui pole olemas ühtset head sisekliimat. Kui on hea vaimsus, siis on kõigi alistamine võimalik nagu näitas meie hooaja kulminatsioon, mis toimus Pärnu Summer Cupil, kui suutsime 4-5 põhimeheta mänginud FC Nõmme Unitedi selgelt alistada. Muidugi saime seal kasutada 2-3 mängija abi, aga see turniir jääb kõige eredamalt meelda ja tänan selle eest kõiki noormehi! Hooajale paneme magusa punkti Aastalõputurniiril, kui sinna pääseme, siis läheme kindlasti seda võitma."

Täname oma toetajaid (Eesti Jalgpalli Liitu ja Rainterit), kelle abiga sai võistkond täita oma eesmärke. Põlva FC Lootost ja Tõrva JK koostöö eest mängijate arendamisel. Samuti kõiki lapsevanemaid, kes aitasid poistel jõuda mängudele ja kõigile teistele, kes meile kaasa elasid!