Tule jalgpallitrenni!


FC Elva jalgpallitrennidesse võtame vastu noori alates 4. eluaastast. Samuti on väga trenni oodatud ka täiskasvanud harrastajad! Meie trennid toimuvad Elvas, Nõos ja Rõngus. Esimesest treeningust alates on uuel liitujal võimalik osaleda 30 päeva trennides tasuta (prooviperiood).

NOORED

Ootame uusi huvilisi järgmistesse trennigruppidesse:

Elva 2013-2016 tüdrukud
Rõngu kool (7-12 aastased lapsed)


Treeningutega liitumine - võta julgelt ühendust meie noortetöö juhiga, kes aitab sul välja valida just Sulle või Sinu lapsele sobiliku grupi: laurnurme@fcelva.ee, +372 5811 5017.

Esimene treening - pane selga lühikesed või pikad spordiriided (sõltuvalt trenni toimumiskohast) ja võta kaasa veepudel veega. Kuna vanematel trennigruppidel on talvisel ajal trennid õues, siis treeninguteks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid, pikkade käistega dressipuus, kilejope), kindad ja müts. Trennipaika jõudes tule julgelt treeneri juurde, ütle enda nimi ning et tulid esimesse trenni. Ja trenn võibki alata!

Peale esimest treeningut - Esimene kuu trennis on proovikuu, mille jooksul on mängijal võimalik tasuta trennides osaleda 30 päeva (alates esimesest trennist). Selle aja jooksul saad proovida, kuidas sulle trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad ning seejärel teha otsuse, kas soovid jalgpallitrennidega jätkata. Kui su prooviperiood on läbi, siis anna enda lapse treenerile teada, kas sinu laps soovib trennidega jätkata või mitte.


TÄISKASVANUD


Ootame täiskasvanuid liituma järgmiste trennigruppidega:

FC Elva 6. Sektor – oodatud on liituma 16. aastased ja vanemad mehed!
Teretulnud on nii uued huvilised kui ka varem jalgpalli mänginud harrastajad. Trennid toimuvad 2 korda nädalas.

Rohkem infot küsi julgelt meie treenerilt:
Antti Arumäe, antti@fcelva.ee, 5673 5299

FC Elva naisharrastajad – oodatud on liituma 16. aastased ja vanemad naised!
Teretulnud on nii uued huvilised kui ka varem jalgpalli mänginud harrastajad. Trenn toimub 1 kord nädalas.

Rohkem infot küsi julgelt meie treenerilt:
Kaisa Liina Keps, kaisaliina@fcelva.ee, 5345 6888


Tutvu meie sisekorraeeskirjadega siin!
Tutvu meie liikmemaksu korraga siin!

Tere tulemast FC Elvasse!