Töövõit- FC Elva alistas tulises kohtumises liigaliidrid

Foto: Liina Ivask  FÄNNIDELE SUPER EMOTSIOON! XXV voorus alistas FC Elva ülipõnevas mängus FC Kuressaare ja asus sellega liigatabelis teisele kohale. 
20.august Elva linnastaadionil kell 19.00
FC Elva - FC Kuressaare 2:1 (0:0)
Väravad: 49. Jürgen Kuresoo, 82. Paul-Feliks Frei - 77. Urmas Rajaver
Pealtvaatajaid: 340

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Härm, 6-Kütt, 9-Joandi, 18-M.Kuresoo, 15-Samoilov, 7-Kerro(80. 21-Timm), 8-Tinn(80. 11-Laurson), 17-J.Kuresoo, 14-Frei, 20-Maidla
Varus: 12-Lõhmus, 4-Kuus, 10-Tani,11-Laurson, 16-Karro, 19-Kolesnitšenko, 21-Timm


Väravate video:


  Foto: Liina Ivask 

FC Elva ja FC Kuressaare vahelises kohtumises valiti mängu parimaks meheks otseloomulikult Paul-Feliks Frei, kes teenis penalti, mille Jürgen Kuresoo kindlalt realiseeris ja samuti lõi Paul ka võiduvärava.
 
Pildid mängust (Liina Ivask)

Mängujärgsed kommentaarid:

Keskpoolkaitsja Deniss Samoilov:
"Mäng oli raske ja väga võitluslik, samas pingeline ja äärmiselt põnev. Meie mängijad pingutasid ja jätsid endast kõik väljakule. Väga hea meel, et suutsime kodupublikut rõõmustada ning olulise võidu koju jätta!"

Peatreener Kaido Koppel:
"Eilne mäng oli üks ägedamaid, millest olen FC Elva peatreeneriks olemise aja jooksul osa saanud. Mäng oli mõlema meeskonna poolt jõuline aga aus ja sellist vaatemängu ma meeste jalgpallist ootangi. Meeskondade kvaliteeti näitas ka see, et hoolimata vastaste aktiivsest survest suudeti teha häid tehnilisi sooritusi."

FC Elva tegevjuht Marek Naaris:
"Esinduse hea seeria jätkub ja eelkõige on selle taga süstemaatiline töö ja tahe. Näha oli, et eile olid platsil kaks liiga hetke kõvemat. Meie suutsime oma mängu siiski rohkem peale suruda ja lõpus vahetustega raskel hetkel veel käigu juurde panna. Kaido ja meeskond on teinud väga head tööd ja kõige olulisemaks pean ma kogu seda keskkonda, mis kodumängudel tekib. Meil on pühendunud fännid ja tublid toetajad! Kõik on kaasatud kodumängudesse. Ma olen kogu oma 12 aastase klubi juures oldud ajal rõhunud sõnale - klubi kõigile! Nüüd UEFA mänedzeride programmi õppides saan ma tehtud tööle kinnitust ja väga head strateegilist koolitust. Väikses kohas saab ka kõike teha, peab väga palju tahtmist olema ja kogu klubi peab ühte moodi hingama!"

Järgmine kohtumine 25.august  JK Sillamäe Kalev ll vastu ning järgmine kodumäng juba 28.august, kus vastaseks JK Tallinna Kalev ll.


Näeme staadionil!

Autor: Kirke Mähar