Tänugala 2022 - meeleolukale aastale üks kaunis punkt!

7. jaanuaril toimus FC Elva tänugala, kus võtsime kokku meie emotsionaalse aasta. Tänugala toimus esimest korda Elva Spordihoones, et iga FC Elva kogukonnaliige saaks osaleda ning üheskoos kaunilt lõppenud hooaeg kokku võtta.
Tänugalal tunnustasime meie parimaid noori ja täiskasvanuid, nautisime meelelahutust ning Kooki tahad? maitsvaid hõrgutisi, tänasime kalleid toetajaid ning tunnustasime kogukonna parimaid ja särasilmseid inimesi!

Tänugala sai alguse klubi asutaja ja juhatuse liikme Are Altraja kõnega.
Peale kõne asusime tunnustama 2022. aastal silmapaistnud noori. Sel aastal tunnustasime meie noori võistlusgruppide põhiselt. Tunnustasime noori, kes lisaks trennidele ka aktiivselt võistlustel osalevad, et ennast arendada ja klubi usinalt esindada.


Noored


U10 tüdrukud | Parim mängija
Cristelle Kondike
U10 tüdrukud | Suurim areneja
Marleen MekkU10 Valge | Parim mängija
Albert Vaaderpass
U10 Valge | Suurim areneja
Ardo Paas
U10 Punane | Parim mängija
Romet Õigus
U10 Punane | Suurim areneja
Oskar Allik
   
 U12| Parim mängija Marta Asi
 U12 | Suurim areneja
 Märten Oras
   
 U13 Valge| Parim mängija Joel Reinsoo
 U13 Valge| Suurim areneja Henri Urbla
 U13 Punane| Parim mängija Riko Korbun
 U13 Punane| Suurim areneja Andero Raudsepp
   
 U15| Parim mängija  Loviise Männiste
 U15| Suurim areneja Joosep Kroon
   
 U17 tüdrukud| Parim mängija Carolin Hunt
 U17 tüdrukud | Suurim areneja
 Mirtel Kalamees
 U12 tüdrukud| Parim mängija Lisete Pent
 U12 tüdrukud| Suurim areneja Iiris Kalamees
   
 U17| Parim mängija Rokko Vokksepp
 U17| Suurim areneja Ruuben Jaagant
Noorte tunnustamisele järgnes meie traditsiooniline viktoriin, kus panime proovile meie kogukonna teadmised. Kas sina tead, mitu lippu lehvib FC Elva kodumängudel? Või kui palju tüdrukuid või naisi treenib FC Elvas? Kui tead, et kodumängudel on 11 lippu (6 klubilippu, 4 nurgalippu ja Eesti lipp) ning et klubis treenib 92 naist ja tüdrukud, siis oled meie tegemistega väga hästi kursis!

Peale viktoriini asusime tänama meie kalleid toetajaid, kes on suur ja tähtis on FC Elvast ja meie kogukonnast. Meil on suur rõõm, et meie tegemisi toetab igapäevaselt 29 erinevat ettevõtet ning hulk koostööpartnereid! Südamest suur aitäh, kallid toetajad! Samuti täname väga kohalike valdasid - Elva vald, Nõo vald ja Otepää vald. Aitäh, et väärtustate sporti ja toetate noorte sportimist!

Tänugalal tervitasime samuti ka meie kahte uut toetajat. Tere tulemast Ubala ning Prokivi! Meil on suur rõõm, et olete meiega liitunud ning annate panuse, et saaksime meie noortetööd veelgi paremini arendada!

Tänugalal esines improteater Ruutu10. Suur aitäh, et pakkusite meie kogukonnale (eriti meie rõõmsatele noortele) toreda esinemise!
Peale Improteatri esinemist suundusime tunnustama meie täiskasvanuid jalgpallureid. Täiskasvanud 

6. Sektor | Parim mängija
 Ainar Ivaste
6. Sektor | Suurim areneja
 Rauno Kuusik


 
FC Elva II | Parim mängija
 Alvar Kasak
FC Elva II | Suurim areneja
 Erik Ilves


 
FC Elva | Parim mängija
 Markus Lokk
FC Elva| Suurim areneja Anti Ivaste


Seejärel selgistasime välja meie esindusmeeskonna 2022. aasta värava! Aasta värava valimisel sai osaleda iga kogukonnaliige, et selgitada välja, milline värav oli kõige silmapistvam ja meeldejäävam lõppenud aastal!
Vaata aasta värava nominentide kauneid väravaid SIIT!

Aasta väravaks valiti Jasper Reilsoni värav, mille ta lõi Pärnu jalgpalliklubile kodumängul Nike Arena Elva kunstmuruväljakul. Võrratu värav sündis 17. oktoobril. Mänguseisuks oli 2:2 kui Jasper virutas palli kaunilt vastase väravavõrku 71. minutil, millega võtsime kauni 3:2 võidu 237 pealtvaataja ees!

Peale aasta väravat selgitasime välja, milline FC Elva esindusmeeskonna mängija läks meie fännidele lõppenud hooajal kõige rohkem südamesse. Hääletuses sai osaleda iga FC Elva kogukonna liige. Fännide lemmikuks sai meie noor mängija Kristo Põldsaar, kes on igal mängul alati kohal ning meie fännidele silma jäänud kui siiras ja südamlik mängija. Tubli töö, Kristo!
Kogukond

Kogukonna juurde asudes tänasime esmalt meie kohtunike, kes aitasid 2022. aastal läbiviia noorte mänge ning panustasid ka klubi jalgpalliturniiri korraldamisesse. Kohtunikud hoolitsesid selle eest, et meie kõik mängud oleksid ausad ning jalgpall oleks õiglane spordiala. Suur aitäh kohtunikud - Antti Arumäe, Vaido Koddala, Anti Ivaste, Erik Käsper, Carolin Hunt, Leili Eek ja Maario Punder!

Samuti tänasime meie fotograafe, kes on suurelt panustanud, et meie pildipank oleks suur ning täis kvaliteetseid ja emotsionaalseid pilte. Aitäh fotograafid - Liisi Troska, Liis Markvardt, Cristel Jakobson ja Marleen Mälk!

⭐Aasta võistkond 2022   - FC Elva esindusmeeskond 

"Esiliiga 3. koht. Pääs meistriliiga üleminekumängudele on korralik saavutus ja seda peamiselt oma piirkonna mängijate toel. Võitsid üleminekumängus Premium Liiga klubi ja koputas selle kaudu Premium liiga uksele."

⭐Aasta treener 2022  - Deniss Samoilov

"Väga pühendunud treener ja võitleb enda mängijate eest alati lõpuni. U12 tüdrukud tegid väga tubli hooaja. U17 tüdrukutele liigas uhke 2. koht! Deniss mõtles alati kaasa, kuidas teha trenne, mänge ja muid pisidetaile paremaks. Klubi naiste jalgpalli eestvedaja. Kõva ettevalmistus tüdrukutele, et naiste liigasse mängima minna. Denissi mängijad on aktiivselt esindatud noortekoondistes."

⭐Aasta toetaja 2022  - Arvi Müürsepp

"Raskel ajal tuli klubile alati vastu ja tegi sõite parema hinnaga kui konkurendid. On valmis alati meiega sõitma ja on tähtis osa kogukonnast. Kõige muhedam bussijuht eales!"

⭐Aasta vabatahtlik 2022  - Kodumängude korraldustiim

"Vabatahtlikud, kes olid 20 korda terve hooaja vältel abis, et meie esindusmeeskonna kodumängud toimuks väga hea kvaliteediga. Igakord kui on abi vaja on nad alati olemas ning on väga tähtis ja suur osa kogukonnast. Inimesed, kes teevad asja sooja südamega."

⭐Aasta tulija 2022  - Andre Paju & Joonas Horn

Andre Paju - "Andis esindusmeeskonnale juurde kõvasti kvaliteeti ja kogemust ning ei taha teistele küll liiga teha aga ilma tema abita ei oleks see hooaeg üleminekumängudele FC Elva meeskond jõudnud. 16 väravaga esinduse 2022. aasta suurim väravakütt. Väravad räägivad tema eest."

Joonas Horn - "Esindusmeeskonnaga liitunud abitreener on toonud juurde värskust ja ideid. Andis uue hingamise ja aitas kvaliteeti tõsta videoanalüüside ja profesionaalsema suhtumise näol. Kindlasti on suureks abiks Veiko Haanile ja esindusmeeskonnale üldiselt.

⭐Aasta tegu 2022  - Meediatorn

"Uus tase klubi videomaterjali tootmisel: Kodumängud Esiliiga tasemel parimad! Tähtis ka turniiride ja mängupäevade mugavamaks ja paremaks korralduseks. Üks kvaliteedimärgis juures."

⭐Aasta tegija 2022  - Marie Pau

"On nüüd juba tüüri juures saanud olla nii kaua, et kõik madalikud ja hoovused on seljatatud. Näha on, et ta teab mida ta teeb ja teeb seda südamega. Aitas klubil raskest seisust pea püsti välja tulla ning samas leiab ka aega ja võimalusi, et klubi edasi viia."


Tänugalal 2022 galerii on leitav SIIT!
Tänugalat pildistas meie armas fotograaf Liis Markvardt! Suur aitäh sulle!

Täname südamest kodumängude korraldustiimi, kes olid suureks abiks ka tänugala korraldamisele! Kallid Tänugalal osalejad, suur aitäh, et leidsite aega, et kohale tulla, nautida, suhelda ja võtta osa meie aasta ühest kõige tähtsamast üritusest. See tähendab tervele korraldustiimile väga palju. Kohtumiseni järgmisel aastal!