Sportland Eesti AS pikendas sponsorlepingut FC Elvaga

Sportland Eesti Aktsiaseltsi tegevjuht Kaidi Kask ja FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Sportland Eesti AS FC Elva kuldsponsorina 2024. aastal!
Sportland Eesti AS  & FC Elva ühine kohtumine Sportlandi kontoris. Pildil (vasakult paremale): Sportland Eesti AS turundusjuht Sigrid Kupenko ja FC Elva tegevjuht Marie Pau.

Sportland Eesti AS turundusjuht Sigrid Kupenko: "Mul on väga hea meel, et oleme ka selleks aastaks pikendanud oma 12. aastast koostööd FC Elva jalgalliklubiga. Sportlandi üheks eesmärgiks on arendada ja väärtustada nii Eesti jalgpalli- kui üldisemalt spordikultuuri. Tahame veel rohkem innustada kõiki liikuma ja sporti tegema, mistõttu FC Elva toetamine on meie jaoks väga oluline. Lisaks on meie eesmärgiks toetada Eestis väiksemaid kogukondi, et innustada neid oma töös ja tegemistes. Oleme tänulikud FC Elva pikaajalise koostöö eest ja soovin kõigile ägedaid kordaminekuid ja sportlikke saavutusi ka 2024. aastal."

FC Elva tegevjuht Marie Pau: "Mul on väga hea meel, et saame jätkata koostööd Eesti ühe kõige sportlikuma ettevõttega! Sportland on väga suur spordiklubide ja spordiürituste toetaja. Südame teeb soojaks, et Sportland hindab meie tegemisi ja saame ühiselt teha koostööd, et Eestis veelgi rohkem inimesi armastaks ja harrastaks sporti ja jalgpalli! Korraldame ka sel aastal traditsioonilist Sportland Elva Cupi, mis on meie jaoks väga tähtis turniir, sest aitab suvel imelisse Elvasse tuua kokku hulk noori jalgpallureid ning pakkuda noortele väga head turniirikogemust!"

Sportland, pakkudes maailma parimaid brände, on rahvusvaheline, maailma parim ning inspireerivam spordi- ja vabaaja elustiile müüv ja turundav kaubanduskeskkond. Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ja teenuste. Sportlandi oluliseks eesmärgiks on märgata, tähtsustada ja arendada kohalikku spordikultuuri. Ettevõte Sportland Eesti AS asutati 2000. aastal Tallinnas.

Sportlandi kohta leiad rohkem infot siit: https://sportland.ee/