SEMT ehitus pikendas sponsorlepingut FC Elvaga

Osaühing SEMT juhatuse liige Edgar Toots ja FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue
koostöölepingu, mille kohaselt on OÜ SEMT 2024. aastal FC Elva kuldsponsor!
FC Elva tänugala 2023 / Pildil (vasakult paremale): FC Elva tegevjuht Marie Pau, OÜ SEMT juhatuse liige Edgar Toots ja FC Elva juhatuse liige Are Altraja / Foto: Liis Markvardt

Edgar Toots lausus, et on FC Elva tööga igati rahul: "Kolisime perega Elvasse ligi 7 aastat tagasi. Kodukoha valikul mängis lisaks muudele faktoritele väga suurt rolli FC Elva ning otsustasime asuda FC Elvat ka toetama. Klubi juures on hoidnud meid tunne, et oled ELVAKAS! Kui kevad saabub, siis näeb Elvas pidevalt ringi liikumas noori FC Elva vormis. See näitab kui paljusid FC Elva kaasab enda tegemistesse. Oleme FC Elva tehtud tööga igati rahul ning soovime klubile palju edu. Aitame ka 2024. aastal üheskoos palli veerema!"

Marie Pau hindab väga ettevõtte panust noortetöösse: "SEMT ehitus on toetanud FC Elva tegemisi tänaseks päevaks juba 6. aastat ning mul on väga hea meel, et koostöö jätkub ka sel aastal suurendatud mahus. Hindame väga ettevõtte panust meie noortetöösse! Tänu toetusele saame panustada meie noortesse ja arendada tingimusi, et üha rohkem kasvandike jõuaks esindusmeeskonda FC Elva värve esindama! Teen üleskutse külastada uuel hooajal U15 poiste kodumänge, et näha meie enda noori mängimas enda vanuseklassis Eesti kõige kõrgemal tasemel! Tule ela omadele kaasa!"

SEMT ehitus pakub kortermajade renoveerimist, katuse-, fassaadi- ja üldehitustöid ning kõiki teisi ehitusteenuseid, nende seas ka energiasäästlikke lahendusi ja eriprojektide teostust. OÜ SEMT on Eestimaa kodusid ehitanud juba üle 10 aasta. OÜ SEMT on juba kolmandat aastat pälvinud Eesti Eduka Ettevõtte tiitli. 

Ettevõtte kohta leiad rohkem infot siit: https://semt.ee/