Santos, Welco ja Elva ühinevad!!

Kaks kuud kestnud läbirääkimised Lõuna-Eesti superklubi loomiseks kandsid vilja - FC SWE on sündinud.
Foto: Cristel Jakobson  /  Ühendmeeskonna esimene treening

"Vajalik samm jätkamaks kõrgetasemelist jalgpallikultuuri Tartumaal ja Lõuna-Eestis. FC SWE sai ka nimeliselt kolme klubi nimetähtedest motivatsiooni, nimelt on SWE lühend South-West Estoniast." märkis FC Elva tegevjuht Marek Naaris.Edgar Leht
Posiitvselt oli meelestatud ka JK Welco tegevjuht Edgar Leht: "Suurepärane samm loomaks konkurentsivõimelist klubi Premium Liigaks ja ka tulevikus Euroopasse astumiseks."
FC Santose president Meelis Eelmäe oli eriti rõõmsameelne, kuid lubas suuremad emotsioonid jätta kuu aja pärast toimuvaks pressikonverentsiks.

"Arvan, et see on lõpuks siiski  hea otsus, seal oli ju ka halvemaid variante. Detailidesse ei ole mul kindlasti õigust minna. See on klubide enda asi."

"See on klubide otsus. Need inimesed, kes vastutavad, saavad neid otsuseid vastu võtta," lausus Pohlak.

"Kuna jalgpalliliit viib läbi litsentseerimisprotsesse ja kohtumisi klubidega, siis teame klubide emotsionaalset kui ka praktilist olukorda päris hästi. Meile tundus, et see protsess liigub sinna suunas."

Pohlaku sõnul sooviti, et asjad püsiksid nii kaua koos kui võimalik. "Ma liiga palju rääkida ei saa. Saan kirjeldada emotsioone ja praktilisi hoiakuid. Eile osalesin ka sel teemal kahe ja poole tunnisel koosolekul."

"Arvan, et see on lõpus siiski ka vastutustunde koha pealt hea otsus. Ütleksin siiski, et  seal oli ju ka halvemaid variante. Detailidesse ei ole mul kindlasti õigust minna. See on klubide enda asi."

Jalgpall on rahvasport!!