Raasikult punktiga.

IV mängudevoor ja järjekordne pikk sõit Tallinna suunas. Sedakorda mitte päris pealinna vaid Raasikule, kus mindi külla Raasiku FC Jokerile.
20. märts Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak kell 16:00
Raasiku FC Joker - FC Elva 1:1 (1:1)
Väravad: 35.Rauno Reiman-24. Jürgen Kuresoo
Pealtvaatajaid: 70

FC Elva koosseis:
12-Toom, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov , 22-Avasoo , 20-Maidla , 15-Samoilov (77. 11-Laurson), 9-Joandi (80. 10-Tani) , 17-J.Kuresoo, 14-Frei.
Pingil: 1-Lõhmus, 11-Laurson, 18-M.Kuresoo, 10- Tani, 21-Timm, 2- Sikk, 16- Karro

Oli oodata rasket mängu kuna Raasiku kodurelvaks on väikene staadion. Võrreldes eelmise mänguga oli ilm veel hullem aga sellest hiljem. Mängu alustas paremini Raasiku. Domineerides mängu käiku ja võites palju standardolukordi. Meie mehed olid väga võitluslikud. Igat olukorda
mindi võitma ja sellest tingituna tehti vastaste vastu palju vigu. Esimese tõeliselt ohtliku olukorra eest hoolitses Raasiku. Vastane sai kastist väljast peale lüüa ja pall tuli Toomile nii ebamugavalt, et ta tõrjus selle enda ette maha kust see siis üle lati põrkas ja auti läks. Ehmatus üle elatud. Vastupidisel mängu käigule läksime aga juhtima. Võitsime keskel palli ja suunasime selle Paulile. Tõste üle vastase ja Jürgen lõi vasakuga otse õhust ette nurka.
24 minut ja 0-1. Kaua me aga oma eduseisu nautida ei saanud. 35. minutil tegime järjekordse vea keskväljal. Vastased riputasid palli Rauno Reimani pea peale, kes selle osavalt lati alla suunas. Toomil ei olnud antud olukorras midagi teha. 35. minut ja seis 1-1.

Poolajal avanesid taevaluugid ja lund sadas nagu vanadel headel aegadel. Mänguliselt olid aga rollid vahetunud. Raasiku ei saanud oma poolelt kuidagi välja. Meie aga raiskasime ridamisi häid väravavavõimalusi. Mitmel korral sai löögile Joandi. Kord oli nihik paigast ja teine kord
päästis vastaste väravavaht. Samamoodi juhtus ka Jürgenil ja kõigil, kes said proovida. Mida mäng edasi seda tugevamaks muutus lumesadu. Plats kattus täielikult lume alla ja jalgpalli mängida oli raske. Mängijad libisesid lihtsates olukordades. Sellest hoolimata domineerisime mängu kuid võiduväravat lüüa ei õnnestunud. Lõpuks saabus ka päästev lõpuvile, mis lubas mängijad sooja vee alla.

Järgmine mäng juba 27. märtsil kui sõidame külla Tartu JK Welcole. Ootame kõiki väljaku äärde.

Seniks aga ilusat kevade algust ja küll ka need ilmad järgi jõuavad!