Poola turniirilt hõbe ja palju toredaid emotsioone


Foto: FC Elva tiim / Miniturniiri autasustamine 

16.-19. detsember toimunud reis pakkus toredaid hetki poistele ja nendega kaasa sõitnud vanematele. Kindlasti said hea elamuse ka JK Tammeka poisid ja lapsevanemad. Laupäeval toimunud miniturniiri võitis JK Tammeka, kes edestas FC Elvat paremate väravavahega. Pühapäeval olid elvakad teised ja tartlased kolmandad.
Kell neli õhtul alustasime sõitu Elvast ja kohale jõudsime Mielecisse järgmisel päeval, kohaliku aja järgi kell 10 hommikul. Väike puhkus hotellis ja lõunasöök ning valmistuti esimeseks võistlusõhtuks. Kell neli algas turniir, millest võttis osa neli võistkonda (Stal Mielec, Piast Wadowice Górne, FC Elva ja JK Tammeka)

Piast Wadiwice Górne vs FC Elva 1:5 
Stal Mielec vs FC Elva 1:2
JK Tammeka vs FC Elva 1:1

Kohalikelt sponsoritelt oli igale osalejale suur kommikott ja muidugi ei puudunud karikad. 

Teisel päeval toimus võistlus juba 12 võistkonna osavõtul, algaruppidest pääsesid finaali ainult esimesed võistkonnad, seega oli igal mängul kullahind. FC Elva võitis oma alagrupi ja läks finaalis vastamisi Adrenalin FK (UKR) võistkonnaga, kes polnud kaotanud ühtegi mängu. Turniiri avamängus alistasid ukrainlased JK Tammeka koguni 4:0, seega oli tegemist igati tugeva noorte tiimiga. Ukrainlased ei andnud armu ka FC Elva noortele, tasemevahe oli parem, eriti võimaluste realiseerimisel ja mäng võideti 3:0. 

FC Elva vs Stal Mielec I (POL) 1:0
FC Elva vs Galicja Nowy Sącz (POL) 5:1
Unia Tarnów (POL) vs FC Elva 2:5
FC Elva vs Drustav Svidnik (SVK) 1:1
FC Elva vs 
Znicz Kłobuck (POL) 6:0

Finaal: FC Elva vs Luts´k Adrenalin FK (UKR) 0:3

FC Elva koosseis: Karl Kruus, Raido Hurt, Robin Paring, Oliver Kiho, Joonas Aart, Roland Liinar, Erik Salk, Gabriel Õun, Karl Peri, Robin Mark, Hendrik Aaliste, Karl Tammeorg

Treener: Kristjan Moorast
Esindaja: Marek Naaris


Täname vanemaid ja sõpru, kes aitasid reisi huvitavaks teha! 

Reisi jääb meenutama pilt hotellis toimunud talendikonkursist "Gabriel Õun otsib mantlipärijat". Kuuldes, et toimub tema nimeline konkurss, vastas noor koomik ise: "Mis moodi saab keegi mu mantlit pärida? Mul pole ju mantlit!" 


Foto: FC Elva tiim / Paring, Kiho, Tammeorg ja Aaliste


Foto: FC Elva tiim / Gabriel Õun