Ohoo Outlet asub toetama FC Elva naiskonda!

OÜ KAUBAPALL juhatuse liige Tarmo Panik ja FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt on  OÜ KAUBAPALL FC Elva esindusnaiskonna kuldsponsor!

Esindusnaiskonna peatreener Deniss Samoilov
: "Meil on väga hea meel, et Ohoo Outlet on meie naiskonna uus sponsor ja toetaja. Nende toetus on meile väga väärtuslik ning annab meile võimaluse keskenduda oma treeningutele ja võistlustele veelgi pühendunumalt. Oleme väga tänulikud panuse eest meie naiskonna tulevikku. Antud koostöö innustab meid püüdlema veelgi suuremate eesmärkide poole. Loodetavasti on tulevikus veelgi enam selliseid vägevaid toetajaid, kes panustavad naistejalgpalli Eestis!"

Tegevjuht Marie Pau: " Olen südamest tänulik Ohoo Outletile ning igale ettevõttele, kes annab enda panuse naiste jalgpalli Eestis! Ohoo Outleti toetus on meile väga oluline, et saaksime esindusnaiskonna mängijatele pakkuda veelgi paremaid tingimusi nii treenimiseks kui ka võistlemiseks. Oleme Ohoo Outleti usalduse eest väga tänulikud ning töötame edasi selle nimel, et FC Elva esindusnaiskond ja meie naiste järelkasv suureneks, areneks ja jõuaks üha kaugemale!"


Külasta Ohoo Outleti e-poodi SIIN!

Ohoo Outlet on mittetraditsiooniline outlet. Kui tavapärases outletis müüakse ühe tootja kaupu, siis Ohoo Outletis võib leida rõivabrände kogu maailmast. Valikus on tooteid rohkem kui sajalt erinevalt brändilt.

Klientide poolt nimetatakse Ohoo!-d ka Leiupoeks, sest paljud pakkumised on kordumatud ning iial ei tea, millised põnevad leiud järgmisel päeval ees ootavad.