Nike Arena Elva Meediatorni avamine!

Peale Nike Arena Elva kunstmuruväljaku valmimist oli idee rajada sinna kõrvale ka üks korralik meediatorn, et kaameramees ei peaks iga ilmaga tellingu peal kõikuma ja et ka kommentaatorid, video operaator ning teadustaja saaksid telgi asemel korralikus ruumis oma tööd teha. Iganädalaselt saab meediatorni kasutada mängude filmimiseks, mängukorralduse parandamiseks ning see annab väljakule ka visuaalselt palju juurde.
Meie hea lapsevanem Kadri Orgusaar aitas luua suhtluse UPM-Kymmene Otepää OÜ-ga, kes oli nõus projekti toetama suures koguse kvaliteetse vineeriga, mis oli ka peamiseks ehitusmaterjaliks. UPM-i inimesed Silver Rõõmussaar ja Reet Treial olid väga abivalmid ning veendusime kiirelt, et ettevõte mõistab, kui oluline on panustada noorte sportimisvõimaluste parandamiseks. Aitäh UPM!

Kui rääkisime meediatorni mõttest ühele FC Elva suurimale toetajale Margus Malkusele (Almar ehitus), siis oli ta kohe nõus suurelt panustama võttes enda kanda kogu ehitusele kuluva töö ning aitas ka projekti paremaks muuta. Klubi jaoks on Margus Malkus kujunenud väga oluliseks inimeseks, kes lisaks sponsorlusele on aidanud klubil igapäevaselt ka palju jooksvaid probleeme lahendada ning asja edasi arendada. Kui keegi küsiks milline on üks täiuslik kogukonnaklubi toetaja, siis poleks vaja pikalt mõelda. Suur-suur tänu kõige selle eest mis klubi heaks teinud oled!

Meediatorni mõte meeldis ka meie suurele sponsorile Decorale, kes oli nõus varustama vajaliku ehitusmaterjaliga, et töö saaks alata. Lisaks sponsorlusele saab klubi Decorast kõike vajalikku parema hinnaga ning on ka soodustusi, mis kehtivad FC Elva liikmetele. Aitäh väga vajaliku toetuse eest Eike Tubli ja Decora!

Oleme uhked, et meie ümber on toetavad inimesed kes moodustavad parima kogukonna. Südamest aitäh ning toimetame üheskoos edasi!