Naiskond võttis koduväljakul magusa võidu Nõmme Kalju naiste üle

9. voorus sõitis Tallinnast külla meile Nõmme Kalju FC naiskond. Mäng lõppes tulemusega 4:0 elvakatele. Jala said valgeks Annika Eek, Kirke Mähar, Sandra London ja Daniela Jesin. 
06.06.2018 kell 19.00 Nike Arena Elva

FC Elva - Nõmme Kalju FC 4:0 (2:0)
Väravad: 8' Annika Eek, 40' Kirke Mähar, 51' Sandra London, 69' Daniela Jesin
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 47Galerii - Kelly Haasma

Mängujärgsed kommentaarid: 

Keskpoolkaitsja Sascya Assak: "Nii esimesel kui teisel poolajal valdasime palli peamiselt meie. Eriti paistis positiivselt silma kaitseliini omavaheline koostöö, millele aitas kaasa vastaste madal press. Tulemuslikult saame rahule jääda, kuid edaspidi on tähtis, et suudame selles mängus hästi sooritatud elemendid tuua ka tulevastesse mängudesse. Järgmises mängus Tallinna FC Floraga meil nii lihtsalt ei lähe, kuid sellegipoolest anname endast parima, et võidupunktid koju tuua."

Peatreener Jürgen Kuresoo: "Kuna vastane mängis väga kaitsvalt ja ilma pallita kõrget pressingut ei teinud, siis saime harjutada terve mängu vältel mängu ülesehitust läbi kaitseliini. Ründes suutsime ka teravad olla ja oma võinalused realiseerida. Loodan, et pühapäeval oleme tänu sellele FC Flora II naiskonna vastu just positsioonirünnakutel kannatlikumad kui varasemates mängudes."


Naiskonna järgmine kodumäng toimub 17. juunil Nike Arena Elval, kui meile külla sõidab Pärnu JK ll.

Näeme staadionil!