Meil on vägevad kuu toetajad!

Klubi tegevustesse panustavad inimesed, kes igapäevaselt tegutsevad oma erialal, kuid nähes, et klubil on abikätt vaja, tulevad meile alati rõõmuga appi. Just nii vägevad on meie jaanuarikuu, veebruarikuu ja märtsikuu toetajad!
Jaanuarikuu toetaja Madis Ess!

Jaanuarikuu toetajaks on Madis Ess! Ilma temata oleksime jäänud hätta lume lükkamisega Nike Arena Elva kunstmuruväljakul. Ta tuli appi õhtuti peale oma tavatööd ja lumekoristus lõppes teinekord alles peale südaööd. Vinge mees!

Tänu Madise abile said meie trennigrupid iga päev tegutseda Nike Arenal ning usinalt treenida. 

Veebruarikuu toetaja Urmas Sarja!

Kui meie klubi kogukonnajuht Rain Suits oli saanud juba piisavalt lumega võidelda tuli leida võimalus tööd kergendada. Suheldes hea sõbra Margus Sarjaga, pakkus ta välja oma venna firma, kellel on olemas väike traktor, millega saaksime toimetada väljakul. Telefonikõned peetud ja lepingud sõlmitud. Saime kasutamiseks väikse traktori ning veeta sellega 2,5 kuud usinalt tööd tehes.

Märtsikuu toetaja RV-Veod ja Janek Vokksepp!

Tribüünid olid, aga paika neid ei saanud panna, kuna need olid vaja enne paigaldamist viia Arbimäele puhastusse ja tsinkimisse. Ühel õhtul pidi kogukonnajuht Rain võtma julguse kokku ja helistama mehele, kellel on olemas igasugused transpordivahendid, millega töid teha. Rääkides oma murest Janekile tuli vastuseks, et kindlasti saab, aga palun anna natuke aega. Mõni nädal vahet ja taas tribüünid vaja Arbimäelt ära tuua Nike Arenale. Mis ikka, taas kõne mehele, kellel transpordivahendid olemas.

Tänaseks on just tänu Janeki suurele panusele tribüünid Nike Arenal paigas ning ootavad pealtvaatajaid! Veelgi rohkem ruumi meie kallistele fännidele ja pealtvaatajatele, et meeste ja naiste kodumängudele kohale tulla ja omadele kaasa elada ning veelgi paremini kõrgemalt mängu jälgida!

Klubi tänab omaltpoolt kõiki, kes ulatavad igapäevaselt nii suurtes kui ka väikestes tegudes oma abikäe. Teie panus ei jää märkamata ning tänu Teile oleme me jõudnud tänaseks siia, kus oleme ja just tänu Teile jõuame me veelgi kaugemale. Täname Teid südamest, kallid toetajad!