Meie U17 kaotas mängu 0:4, kuid tasemevahe mängupildis nii ülekaalukas polnud

Foto: Taavi Jakobson /Pildil Nikita Karasjov, kes jättis palju energiat mängu esimesse poolaega

Külalisvõistkond Tabasalu JK/Keila JK U17 võitis kohtumise 0:4 ja jätkab Eliitliiga II taset täiseduga. Vaatamata skoorile said meie noormehed hästi hakkama ja tekitasid väga palju peavalu ka külaliste kaitseliinile. Kahjuks jäid täna väravad löömata. 
06.06.2017 kell 17:00 Elva linnastaadion
FC Elva U17 - Tabasalu JK/Keila JK U17 0:4 (0:1)
Väravad:  16. Talvet, 47. Pangsepp, 63., 74. Ekharts
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 37

Algkoosseis:


Vahetusest: 

62. Aim -> <- Kanarik
67. Kruus -> <- Maranik
74. Jakobson -> <- Eek


Mängija Robin Paringu kommentaar: "Võib öelda, et päris pikalt oli mäng meie käes ja tekkisid ka võimalused, kuid siiski jäi miskit puudu. Üldpildis mängisime siiski hästi arvestades, et oli ka palju olukordi, kus jäi meile oluline penalti või viga andmata."

Peatreener Marek Naarise kommentaar: "Vaatamata olulistele muudatustele koosseisus saime väga hästi mängitud, tegime kokkulepitud lahendusi ja rünnakul jäime hätta otsustega. Sellegi poolest vastastel kerge ei olnud ja kõik said vastavalt liiga nimele ka tipptasemel pingutada. Täna olid nemad lõpetamisel paremad ja arvan, et kohtunikel ei olnud ka kõige parem partii. Need otsused mõjutasid mängu käiku oluliselt. Peamine on mängijate progress ja mõned näitasid ennast taas väga heast küljest."

Järgmine kohtumine juba 13. juuni kell 19:00 Elva linnastaadionil, kui vastaseks Raplamaa JK U17. Tule omasid toetama!