Marie Pau tänuavaldus: Ehe näide meie klubi inimesest

"Olles haige ei jää ülejäänud tegevused kahjuks ootama. Haigusega samal ajal on treenerina vaja viia läbi trenne ja käia lastega võistlustel. Istuda haigena kodus ja otsides võimalusi, kuidas ruttu terveks saada ja järgmisel päeval võistlusele minna. Samas olles valmis olukorraks, kui järgmisel päeval ei ole tervis parem. Järsku meenus mulle tema."
Igal sügisel on aeg, kus vihm ja tuul on tihedad külalised ning päike on sama peidus kui pall vastase väravas. See ohtlik aeg mõjutab meid eriti siis, kui on oht, et see takistab meid tegemast midagi, mis meile meeldib või mida me koguni isegi armastame – mängida jalgpalli (või võistelda). Olles treenerina rajalt maas olnud haiguse tõttu sain näha, milline on üks tõeline FC Elva fänn, toetaja. Ta on inimene, kes panustab oma aega ja oskusi ehk ennast klubisse nii palju, kui ta vähegi suuteline on. Ta on tõeline klubi unelm.

        Rõõmuga võin öelda, et just selline fänn on ka meie klubis olemas. Oma hea südame, sõbraliku hääle ja lahke naeratusega paistab ta silma nii klubi treeneritele, emadele-isadele, fännidele kui ka teiste jalgpalliklubide inimestele. Siin ta on – Rain Suits! Kallis lugeja, tahan rääkida sulle ühe loo, et saaksid aimdust, mis mehega tegu on ja et minu sõnad ei ole vaid tühipaljad sõnad, vaid reaalsus.

        Olles haige ei jää ülejäänud elu kahjuks seisma. Haigusega samal ajal on treenerina vaja viia läbi trenne ja käia lastega võistlustel. Vahepeal, kui haigusest lahti sain, sai ära tehtud trenn paduka käes ning ka käidud U15 tüdrukutega võistlusel enne, kui haigus murdis taas maha. Istusin kodus otsides võimalust, kuidas ruttu terveks saada ja järgmisel päeval U13 tüdrukutega võistlusele minna. Samas pidin olema valmis olukorraks, kui järgmisel päeval ei ole tervis parem. Järsku meenus mulle Rain. Meenutasin, kuidas ta on alati olemas, kui häda on käes või lisakätt on vaja. Kui on vaja pallikotti vedada, turniiri korraldada, lastega võistlustele minna, transpordiga abi vaja, esmaabi ja isegi treeneriasendus vaja – alati on ta kohal. Võtsin Rainiga ühendust ning andsin talle märku probleemist. Mida tema vastas? Tema käed on alati pööratud klubi aitamise poole. Seda lugedes ei uskunud ma oma silmi.

        Siinkohal tahan suure tänuavalduse saata Raini poole teele. Samuti tahan kutsuda kõiki, keda Rain on kunagi aidanud, üles ja mõelda Inese lausele “kõik mis sa teed, teed kõik endale” ehk tänagem inimesi, kes meid toetavad ja on meie jaoks alati olemas. Meie keskel tegutsevad igapäev inimesed, kes tegutevad vaikselt, kuid võimsalt.