Kogukonna lugu: Alati leidlik Alar Eek sõidab taksot mitmel rindel

Alar, Agnes, Annika, Argo, Leili ja ees noorim Andrus / Foto: Eekide erakogu

Veebruarikuu kogukonna loos tutvustame tublit perekonda Eekid. Pea kõik pere liikmed on mängimas meie erinevates võistkondades ja nende tegemisi toetab tugevalt isa Alar, kes hoolitseb, et ükski trenn vahele ei jääks. Respekt!

Olete pikalt olnud meie jalgpallipere üks tugevamaid liikmeid, kuidas ise selle kõigega hakkama saad?

Vastab pereisa Alar: Meie koostöö FC Elvaga hakkas 2015. aasta sügisel, kui lapsed läksid Nõo Põhikooli. Transpordi osas on olnud vahel raskusi, aga õnneks saame hakkama.

Kuidas kirjeldaksid FC Elvat täiesti võõrale inimesele, kui peaksid seda sõnumit edastama?

FC Elva on klubi, kus hoitakse üksteist. Treenerid suhtuvad mängijatesse võrdselt ja püüavad kõigiga arvestada.

Mis teile FC Elva juures kõige enam meeldib?

Meile meeldib, et FC Elva püüdleb aina rohkem paremuse poole, ja on rõõm näha, et klubi treenerid ja töötajad teevad oma tööd hoole ja armastusega.

Kuuldavasti olete kogu perega ka nüüd LHV Jalgpallikaardite omanikud. Miis põhjusel sündis selline otsus ja mida näete teie selle sammuga?

Jah oleme. Lapsed on mul juba sellises vanuses, kus nad kasutavad pangakaarti. Otsustasime valida LHV jalgpallikaardi, kuna see toetab FC Elva jalgpalliklubi.

Uue aasta esimese kolme kuuga oleme kaardikogukonna abiga kogunud juba üle 768 €. Soovitame kõigile klubi fännidele sammu, mis aitab piirkonna spordiklubi edasi arendada ja ise seejuures oma tegemistele mõtestatust juurde lisada.

Täname kõiki, 173 kaardi omanikku senise panuse eest!