Klubis moodustati töörühm Elva kunstmuruväljaku idee elluviimiseks perioodil 2013-2016


Foto: FC Elva arhiiv / Meenutus Elva Gümnaasiumi kunstmuruväljaku avamisest 5. november 2005 (vasakult Urmas Kruuse, Are Altraja, Marek Naaris ja Veiko Haan)

Neljapäeval moodustati Elva kunstmuruväljaku töögrupp koosseisus: Veiko Kütt (Elva linna esindaja ja klubiliige), Priit Paal (projekti koostamine, suhtlemine fondidega) ja Margus Ivask (esindab klubi visiooni väljakust) on moodustatud FCE väljakuprojekti elluviimiseks perioodil 2013-2016. 
"Töörühma valiti inimesed hoolikalt, nende võime teha suuri asju Elva linna jaoks. Kõik kolm on klubi tegemiste juures olnud südamega, kes pikemat ja kes lühemat aega. Klubi ajaloos on käimas teine kümnend, teisisõnu "lootustandvast poisikesest" on sirgumas "ambitsioonikas noormees". Hea meel, et liigume klubis õiges suunas, oleme loonud mitmeid töörühmasid teotahteliste inimestega, kelle tegevused ja arengud peaksid tõeliselt avalduma kahe kuni kolme aasta pärast. " lisas projektitiimi moodustanud Marek Naaris.

Koosoleku tulemus:

  • 21. aprilliks koostatakse Eesti Jalgpalli Liidu projekteerijatele olemasoleva väljaku renoveerimiskava, koos klubi olmeruumidega Elva Gümnaasiumis.
  • Priit Paali eestvedamisel taotluste koostamine ja sobivate meetmete leidmine.

"Visioon uue väljaku näol on olemas. Tänu mitmete variantide kaardistamisele oleme nüüd oma võimalustest teadlikumad ja liigume sihikindlamalt eesmärkide poole. Lisaks nendele kolmele mehele on suur panus protsessis Are Altrajal, kes on klubi ja Eesti Jalgpalli Liidu vaheline lüli. Loomulikult on oodatud kõikide Elva ettevõtjate poolsed koostööpakkumised, sest enamus tööd võiks saada kohalikud tegijad" lisas lõpetuseks Marek Naaris.

Tutvustus:

Priit Paal - FC Elva II mängija III-liigas hooajal 2005, nüüd ringiga tagasi klubis ja soovib anda oma panuse Elva kunstmuruväljaku rekonstrueerimisse. Tegelenud erinevate üliõpilasprojektidega Tallinnas.