Kaido Koppel lahkus FC Elva peatreeneri positsioonilt

Foto: Marek Madisoo / Kaido Koppel suvel juuni-juuli kuu parima treeneri tunnustust vastu võtmas.

Täna sai ametlikuks Kaido Koppeli lahkumine FC Elva peatreeneri kohalt. Viimastel nädalatel palju klubi sees teemaks olnud otsuse taga on treeneri ambitsioon jõuda jalgpalli, kus mängitakse Eesti meistrivõistluste medalitele ja Euroopas heitlevate võistkondade treeneritoolile. Klubi tänab Kaidot kolme tugeva aasta eest, mis pühendas esinduse tegemistele.
Kaido Koppel jätkab treeneriametit Tartus JK Tammeka ridades, kus ta asub üheks esindusvõistkonna juhendajaks teise treenerina. Tugeva väravavahtide koolitamise taustaga treener jätkab töötamist FC Elva väravavahtidega, kes kindlasti sellise koostöö jätkamise üle rõõmustavad.

Tänasel päeval on FC Elva peatreeneri tool tühi ja ootab lähiajal uut ning Elva südamega inimest võistkonna eesmärke ellu viima. FC Elva on ja jääb klubiks, kes soovib kasvatada ise treenereid meie klubis karastunud jalgpalluritest.

Järgmistel aastatel vaatame eriti hoolikalt FC Elva treenerite arenguteed, kus püüame leida endi seast uusi kandidaate neid koolitada ja motiveerida erinevate väliskoolitustega nagu hiljuti Inglismaal aset leidis.

"Täname Kaidot südamest ja soovime talle edu eesmärkide täitmisel. Meie oleme täna kurvad ja löödud, aga tõuseme uuesti jalule ning mängime Elva publikule ja noortele, kes on meie jaoks kõige olulisemad inimesed maailmas." lisas klubi tegevjuht Marek Naaris