Jalgpalliklubi FC Elva alustab uut hooaega uue motoga: „UUS TASE“

Homme, 4.märtsil, toimub Elva Kultuurikeskuses FC Elva hooajaeelne pressikonverents, kus tutvustame klubi käesoleva hooaja tegemisi ning kõike uut mis olemas, mis tulemas. 

2017 aasta moto „UUS TASE“ seob endas sellised teemad: Meie esindusvõistkonnad on uutel liigatasemetel – mehed Esiliiga A ja naised Esiliigas. Meie klubi liikmete arv on rekordilisel tasemel, jõudes 600 lähedale (neid kõiki liikmeid sümboliseerivad ca 600 tähekest meie 2017 moto embleemil. Meie parimad ja suurimad tähtmängijad on toodud suuremate tähtedena ja neid on igas vallas ja Elva linnas!

 Meie klubi tegevuspiirkonnast sai suures osas Elva vald (võiks peaaegu öelda FC Elva vald) – see on kohaliku valitsemise uus tase. Ühinenud valdasid ja FC ELVA sügavaimat respekti kõikide seniste valdade ja nende tugeva toetuse osas klubi arengule sümboliseerivad 9 kohaliku omavalitsuse vappi moto embleemil. Meie FC ELVA fänlus on täiesti uuel tasemel, seda sümboliseerivad fännide varjud meie motoembleemil – kui suur ja tugev tagalat kindlustav taust/müür kogu meie klubitööle ja elule.

Meie klubi baasid on täiesti uuel tasemel: uus Elva Gümnaasiumi kunstmuru – Nike Arena Elva ja peagi kerkivad 2 uut miniarenat (Rõngu ja Käärdi) on täiesti uus tase meie klubi ajaloos – uusi baase sümboliseerib meie embleemil kunstmuruväljak! Meie Eesti riik areneb ja elab Euroopa Liidu sees. Selleks et Eesti püsiks rahvusriigina ja eesti keel ja meel säiliks, peame me kõik pingutama ja oma juuri ning ajalugu mäletama ning rõhutama, samuti ka edasi arendama – meie sini-must-valge trikoloor lint sümboliseerib Eestit ja eeslust, rahvuslust selle kõigel laiemas tähenduses! FC ELVA on Eesti jalgpalliklubi, kandes Eesti riigi missiooni ja vaimu!


Are Altraja

Juhatuse esimees


Ootame sind juba homme Elva Kultuurikeskuses kell 14:00. Tule ise, võta kaasa sõbrad või pere ning saa osa uuest tasemest!