Jalajälg AS pikendas sponsorlepingut FC Elvaga

Aktsiaseltsi Jalajälg tegevjuht Rainer Tops ning FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Jalajälg AS FC Elva peasponsorina 2024. aastal!
AS Jalajälg & FC Elva ühine kohtumine Elvas. Laua ümber (vasakult paremale): AS Jalajälg asutaja Are Altraja, FC Elva juhatuse liige Margus Ivask, FC Elva tegevjuht Marie Pau, AS Jalajälg tegevjuht Rainer Tops, AS  Jalajälg asutaja Anti Kalle / FOTO: Ragnar Vutt

Aktsiaseltsi Jalajälg tegevjuht Rainer Tops: “Koostöö FC Elvaga, mis algas 2000. aastal, on meie jaoks kindlasti edulugu, kuna see on üks paremaid näiteid klubi järjepidevast arengust ja kogukonnatööst. Ehe näide sellest, et spordielu on ka väljaspool Eesti mõistes suurlinnu ja kuidas nähakse tõsiselt vaeva, et noori spordi juurde tuua. Uueks hooajaks tuleb soovida usku, kannatlikku meelt ja loomulikult edu palliväljakutel.”

Aktsiaseltsi Jalajälg asutaja Are Altraja: “Eesti ühe kõige sportlikuma linna Elvaga on Nikel ja AS Jalajäljel eriline suhe! Minu kodulinn Elva on tõeline Eesti spordi kants, kus maailma suurim spordibränd Nike on andnud oma panuse nii mitmegi spordiala ja -ürituse arengusse!”

FC Elva tegevjuht Marie Pau: “Mul on väga hea meel, et koostöö Jalajälg AS-iga jätkub, sest tegemist on ettevõttega, kus tegutsevad väga siirad, asjalikud ja abivalmid inimesed. Lisaks klubi igapäevatööle toetab Jalajälg meie naiste jalgpalli, mis on väga oluline, et saaksime meie naiskonna ja järelkasvu tingimusi pidevalt arendada ja tuua naiste jalgpalli üha rohkem tähelepanu! Samuti on ettevõttel oluline roll selles, et meie kodu, Nike Arena Elva kunstmuruväljak, on kõige mõnusam kunstmuruväljak kus treenida ja võistelda. Usun, et tuleb väga põnev ja töökas koostöö aasta!”Jalajälg AS on maailma juhtiva spordibrändi Nike ametlik esindaja Baltimaades alates 1997. aastast. Peamised tegevusvaldkonnad on Nike brändi turundamine Baltikumis, Nike toodete hulgi- ja jaemüük ning otsemüük sportlastele ja võistkondadele. Jalajälg AS tegevuse üks nurgakivi on spordi ja sportliku elulaadi edendamine. Nad on üks kõige pikaajalisemaid Eesti spordi toetajaid ning aitavad nii tippsporti kui ka noori ja harrastajaid.

Ettevõtte kohta leiad rohkem infot siit: https://jalajalg.ee/