Hoovisepad OÜ ja Ikodor AS abiga uuendame Nike Arena Elva väljaku ümbrust!

Täna (22.04.2024) algasid Nike Arena Elva kunstmuruväljaku meediatorni ümbruses tänavakivi tööd! Ikodor AS ja Hoovisepad OÜ abiga uuendame enda koduväljaku ümbrust!
Tegevjuht Marie: "Mäletan, et kui 3 aastat tagasi tööle asusin, tekkis tookord jalgpalliturniiri Sportland Elva Cupi ajal mõte, et sooviks kunagi vahetusmängijate pinkide all olevat tänavakivi n-ö pikendada, mis aitaks paremini korraldada kodumänge, turniire ning samuti annaks võimaluse panna kõrvuti 2 vahetusmängijate pinki, et võistkondadel mõnusamalt ruumi oleks. Tookord jäi mõte vaid mõtteks ning vahepealse ajaga kerkis väljaku äärde meie uhke meediatorn (meediatorni avamine 2022), kuid selle ümbrus oli pigem kõle, pinkide jaoks siiski ruumi vähe ning kodumängude ajal kui vihma sadas sai vedada juhtmeid läbi pori.

Mul on siiralt hea meel, et elu viis meid kokku uue ettevõttega Hoovisepad OÜ, keda mõte kohe kõnetas ning on valmis oma abikäe ulatama, et kunagine mõte teoks teha! Ettevõtet veavad eest Andre, Kait ja Kris Käos ning mul on väga hea meel, et kõik mehed, kes on kunagi FC Elva eest väljakul madistanud, on asunud toetama klubi ka väljaku kõrval!

Meie rõõmuks ulatab abikäe ka Aare Paulov (Ikodor AS), kes usina spordimehena oskab spordiväljakuid ja nende ümbrust hinnata! Ikodor AS oli suureks abiks meile ka 2018. aastal kui väljak oli veel uhiuus ning tänu Ikodori toetusele said tookord tänavakivi all kolm väljaku äärt!

Ootame põnevusega tööde valmimist! Täname südamest Hoovisepad OÜ ja Ikodor AS, et aitate meie koduväljaku ümbrust paremaks teha ning luua veelgi paremad tingimused meie jalgpalluritele ning et saaksime veelgi paremini korraldada üritusi!"


Nike Arena Elva meediatorni äärne külg, tööde algus 22.04.2024.  
Vasakpoolne pilt - meediatornist vasakul pool olev ala. Parempoolne pilt - meediatornist paremal pool olev ala.