FC Elva U17 tegi ideaalse mängu ja muutis kevadringi 0:6 hävingu 3:0 võiduks

Peale võidukat mängu Läänemaa/Hiiumaa vastu / Foto: Marek Naaris

Esimestest minutitest peale näidati korraliku mängu, mis poolaja keskpaigast kaldus rohkem Läänemaa/Hiiumaa värava lähistele. Teisel poolajal muutusime rünnakul lohakamaks, aga hea töö vastase võimaluste nullimisel tõi väga magusa 3:0 võidu. Kohtumise parim meie poolelt Karl Tammeorg, kes lõi ühe ja lisas kaks väravasöötu. Kaitses paistis kogu võistkond silma positiivselt.
04.09.2018 kell 17:00 Haapsalu linnastaadion
Läänemaa/Hiiumaa U17 vs FC Elva U17 0:3 (0:3)
Väravad: 3. Paring, 17. Reilson, 38. K. Tammeorg
Hoiatused: 31. Kariste, 73. Nõulik
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 15

Algkoosseis: Enne mängu tegime vahetuse, teel mängule haigestus Robin Heinsoo

Mängija Timmu Viilup kommentaar: "Alustasime mängu intensiivse ja tugeva pressiga, olukorrad mängiti lõpuni ja võitlus käis palli pärast koguaeg. Esimesel poolajal oli vastasel ainult mõni ohtlik võimalus. Teisel poolajal üritasime ennast kaitse peale rohkem orienteeruda, kuid tegime ka rünnakuid. Teise poolaja lõpus hakkasime väsima, aga kõik kestsid lõpuni. Igaüks mängis oma positsiooni välja ja tänu sellele suutsime hoida stabiilset võiduseisu."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Väga hea esimene poolaeg, alustasime ilusti tagant ja olime ohtlikud, reaalseid võimalusi oli lisaks väravatele veel neli-viis. Teine poolaeg olime ohtlikud, aga ei kontrollinud nii palju enam tegevust keskväljal, siiski kaitses panid kutid kõvasti ja selle üle mul hea meel. Ottokar Tamme tegi teine poolaeg seda mida üks kaitsja tegema peab, võitlema nii et vastastel võimalusi ei tekiks. Siit hea järgmisele mängule vastu minna."

Järgmine mäng 18. september kell 17:00 Nike Arena Elval, siis vastaseks Võru FC Helios kelle vastu kaotati kevadel samuti ootamatult suurelt.