FC Elva U17 neiud lahkusid karukoopast kaotusega.

 Foto: Cristel Jakobson             
FC Elva U17 tüdrukud kaotasid kaartide rohkes mängus Wismari staadionil Tallinna JK Legionile 0:2. 

7.06.2017 kell 17:00 Wismari staadionil
FC Elva NU17 vs Tallinna JK Legion NU17 0:2
Väravad:17. Evelyn Šilina, 24.Anna Tolmatšova
Hoiatused: Alika Malešina, Sirli Mark, 
Eemaldamised: Evelyn Šilina, Karina Saveljeva
Pealtvaatajad: 36

FC Elva (T-01): Sascya Assak, Christina Vink, Kätlin Karjus, Daniela Jesin, Sofia Matvejev, Kelli Liivat, Kätriin-Elise Pahva, Annabel Jesin, Ketlin Štšerbakov (55. Eneli Mossin), Solveig Paju, Sirli Mark (55. Sandra Põlluäär).

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Jürgen Kuresoo: 
" Jäime hätta jällegi realiseerimisega. Vastane üritas meie mängu lõhkuda ja oma jõhkra käitumisega teenisid ka 2 punast kaarti. Kahjuks ei suutnud me ülekaalus mängides umbkaitsesse langenud vastaste kaitseliini piisavalt hästi lahti muukida, et mängu tagasi tulla. Hea meel, et pärast sellist mängu kõik tüdrukud terveks jäid!"
Keskpoolkaitsja Christina Vink: " Ma teadsin, et sealt tuleb raske mäng ning me ei võida seda. Kui võrrelda seda, kuidas meie palliga mängisime ja kuidas vastased palliga mängisid, siis oli näha, et me olime neist palliga palju osavamad ning suutsime palli hoida, aga kahjuks ei suutnud oma lööke realiseerida. Kokkuvõtteks olime kõik tublid ning jään ka lõppseisuga rahule. "

JÄRGMINE MÄNG 14.06.2017 TALLINNA FC FLORA TÜDRUKUTEGA KELL 17:00 ELVA LINNASTAADIONIL! TULE AITA OMA TOETUSEGA TÜDRUKUTEL 3 PUNKTI KOJU JÄTTA!
STAADIONIL NÄEME!