FC Elva naiskond osales Põlvas hooajaeelsel Allegro Cupil

FC Elva naiskond osales Allegro Cupi, hankides mängupraktikat ja valmistumist Esiliigaks. Põlva Lootose korraldatud turniirile läks naiskond täna väga noore koosseisuga. Kaotused tuli vastu võtta kõigis kolmes mängus, kuid sellele vaatamata näidati väga südikat mängu ning viimases mängus JK Tulevik/Suure-Jaani vastu ilusat söödumängu, võiduks jäi puudu natukene õnnest.
FC Elva (EL) - FC Lootos Põlva (ML)  0:4 (0:3)
FC Elva (EL) - SK 10 Premium (ML)  1:5 (1:2) väravad: Vink
FC Elva (EL) - JK Tulevik/Suure-Jaani (EL) 1:2 (1:0)  väravad: Vink

Turniiri tabel

FC Elva: Sascya Assak, Kaisa Liina Keps, Liisa Tatar, Egle Tohver, Sandra Kuus, Reili Rehme, Kreete-Liisa Jenas, Heleri Rebane, Diana Soop, Christina Vink, Sofia Matvejev, Liisa Mägi, Eva-Lotta Meinart, Hanna-Lii Piirsoo, Annika Eek, Kätriin-Elise Pahva

Turniiri parim väravavaht: Sascya Assak

Peatreener Kristjan Moorast: Jäin täna tüdrukutega väga rahule. Läksin turniirile ilma mitme kogenud põhimängijata, mis andis omakorda võimaluse noorematel end näidata ja nad tegid seda väga hästi. Turniiri eesmärk oli anda kõigile kõvasti mänguaega ning saada õues mängupraktikat. Esimeses mängus Põlvaga suutsime alguses näidata võrdset mängu, kuid kogemus ja tase võttis siiski oma. SK 10 vastu suutsime 0:1 kaotusseisu viigistada ja näidata, et oleme piisavalt ohtlikud, lõpuks pani SK 10 Premium oma paremuse maksma ning võttis kindla võidu. Päeva viimases mängus JK Tulevik/Suure-Jaaniga suutsime me ise palli vallata ning esimene poolaeg ka mängu domineerida, selle tulemuseks 1:0 edu. Teisel poolajal tegime mõned lihtsad eksimused, millega andsime edu käest ning tuli võtta vastu valus kaotus 1:2. Tüdrukud olid väga võitluslikud täna, mäng mängult oldi enesekindlamad ning mitmed nooremad näitasid end uuest küljest. Hooajaks on meil väga hea valik tüdrukute näol ning nüüd on vaja veel kolm nädalat kõvasti treenida ja siis juba esiliigas Pärnu JK II lahingusse.

Keskkaitsja Kaisa Liina Keps: Meie naiskond pidi täna vastu võtma küll ainult kaotuseid, kuid mängupilt muutus iga mänguga järjest paremaks. Alguses oli probleeme pallihoidmisega, kuid mida rohkem minuteid sai mängitud, seda rohkem suutsime palli oma valduses hoida. Viimases mängus vedas füüsiline paljusid mängijaid alt ja oli ka selgelt näha, et väljas pole ammu trenni tehtud. Turniir andis meile võimaluse enne hooaja algust õues mängida ning nüüd teame ka, millele mängudes ja trennides rohkem tähelepanu pöörata.