FC Elva kaotas napilt HÜJK Emmastele

FC Elva läks kohtumist kiirelt juhtima, aga kahjuks ei suudetud võidust kinni hoida.

19. juuli FC Flora treeningväljak kell 19:00
HÜJK Emmaste - FC Elva 3:2 (2:1)
Väravad: 19. Joonas Laasberg, 20. Priit Raamat, 69. Raido Luhaorg - 4. Rasmus Sikk, 78. Rando Kuus.
Hoiatused: 45+1. Arsi Pavelts - 61., 70. Rasmus Sikk. 88. Oliver Avasoo
Eemaldamine: 70. Rasmus Sikk
Pealtvaatajaid: 18

FC Elva: 1-Koppel, 18-M. Kuresoo, 6-Kütt, 2-Sikk, 20-Kumberg, 8-Avasoo, 7-Kerro, 4-Bussov (68. 5-Kuus), 15-Samoilov (81. 14-Türk),  19-Tammeorg, 22-Tani.

Nurgalöögid:                 1:2                   2:1                    3:3
Vead:                            4:7                   7:2                    11:9
Suluseisud:                   0:3                   0:5                    0:8
*FC Elva näitajad eespool

I poolaeg

FC Elva läks kohtumist kiirelt juhtima, kui pärast nurgalööki oli palli juures esimesena Rasmus Sikk, kes lõi palli mõnelt meetrilt võrku. Seejärel oli Emmaste meeskond see, kes FC Elva väravat rohkem ohustas, kuna FC Elva kaitse ei saanud hakkama pikkade pallidega. Esmalt lõi värava Joonas Laasberg, kes jäi tagumises postis üksinda ja lõi palli ühe puutega väravasse. Juba minut hiljem skooris Emmaste jälle, kui pika söödu järel sai Priit Raamat kaitsjatest mööda ja tegi korraliku löögi lati alla. Esimene poolaeg jätkuski sarnaselt. Emmaste mängis pikki sööte FC Elva kaitseliini taha ja sellega tekitati meile palju probleeme.

II poolaeg

Teisel poolajal muutus mäng võrdsemaks tänu sellele, et FC Elva hakkas tegema kõrgema tempoga pressingut. Mäng läks võitluslikuks ja võrdseks. Emmastel olid siiski paremad võimalused. 69. minutil teenisid vastased nurgalöögi ja karistusalasse antud kõrge söödu püüdmisel eksis väravas mänginud Kaido Koppel. Raido Luhaorg oli eksimuseks valmis ja lõi palli paarilt meetrilt peaga võrku. FC Elva jätkas agressiivset mängu ja võttis suuremaid riske. Vahetusest sekkunud Rando Kuus sai 78. minutil vasaku jalaga löögile. Rando löök ei olnud väga tugev, aga löök oli piisavalt täpne et lennata tagumise posti äärde. Elva oli ainult ühe värava kaugusel viigist. Riskantne mäng andis mitu head vasturünnaku võimalust vastastele, aga Emmaste mängijad ei kasutanud neid ära. FC Elva poolelt avanes värava löömiseks võimalus Tambet Türkil, kes sai karistusalas löögile. Kahjuks tema löök tõrjuti.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

FC Elva järgmine mäng on laupäeval 25. juulil kell 16:30, kui kodus võetakse vastu JK Järve meeskond.