FC Elva Jalgpallifestivali kangelased olid esindus ja Robin Murumets (lisatud videokokkuvõte)

Foto: Liina Ivask / Päeva kangelane oli Robin Murumets (keskel), kes võitis mõlemad peaauhinnad!

Möödunud nädalavahetusel toimunud FC Elva Jalgpallifestival tõi üritusele kokku ligi 600 osalejat. Tegevusi jagus kõigile, kus osavusfestivalist võttis osa ligi 250 inimest, FIFA turniiril osales 32 mängijat ja esinduse kohtumiseks oli kohale tulnud ligi 340 toetajat. Päev kulmineerus esindusvõistkonna võiduga, millele järgnenud loosimises said mitmed inimesed võimsate auhindade osaliseks.

FIFA 16 turniir ja osavusfestival


Päev algas juba kell 11:00, kui käima läks esmakordselt meie festivali formaati võetud "FIFA 16" virtuaaljalgpalli turniiriga, mida korraldas Elva meeste IT firma www.turniir.ee. Kus 32 osaleja hulgas oli ka mitmeid tuntuid klubi mängijaid eesotsas Jürgen Kuresoo ja Paul-Feliks Freiga. Oma oskusi sai rahvas proovida ka meie peatreeneri Kaido Koppeli vastu.

Foto: Cristel Jakobson / FIFA 16 esikolmik, vasakult Paul-Feliks Frei (III), Sander Teder (võitja) ja Mattias Aruots (II)

Osavusfestivali läbis ligi 250 inimest, kelle hulgas oli nii suuri ja väikeseid. Mitmetele oli see esimene kogemus jalgpalliharjutusi proovida. Kokku oli võimalus proovi kuute erinevat mängu:

„Pealöögi mäng“ kus Valga Puu alal tuli lüüa palli peaga nii kaugele kui võimalik. Mängu võitis Ats Joandi
„Löögikiirus“ ehk Enicsi mäng, kus mõõdeti kiirust. Kõige kiirem lööja oli Kristo Kolešnitsenko 119 km/h
„Täpsuslöögid“ Global Soccerstore mängus sai lüüa täpsust väravasse paigutatud bänneri aukudesse. Parim oli Kristjan Moorast
„Jalka curling“ COOP Elva mängus oli võimalus testida oma löögitunnetust. Parimaks osutusid Deniss Samoilov ja Kadri-Ann Jänes
„Vestid selga“ Mapometsa mängus tuli võimalikult kiiresti selga panna 10 eraldusvesti. Parimaks osutus FC Elva noormängija Maario Punderi ema.
„Vigurimäng“ Kelli Ilustuudio mängus oli võimalus triblada ameerika jalgpalliga, kõige parema aja tegi Jürgen Kuresoo.

Foto: Liina Ivask / Alina Samoilov on andnud stardi "Vigurimängus", Raul Ehastu on läinud parimat andma


Lastevanemate "Penaltite turniir" ja Marek Madissoo rallinurk

Kell 15:30 algas lastevanemate penaltite turniir, kus võistlema asusid 10 erinevat võistkonda. Pingelistes ja huvitavates vastasseisudes jõudsid finaali 2007 lapsevanemad ja 2009 lapsevanemad. Finaalis osutusid täpsemateks 2009 lapsevanemad, kes teenisid võidu eest omale verivärsked "FC Elva ÜHENDAB" sallid!

Lapsevanemate turniiri tulemused

Foto: Liina Ivask / 2007 vanemate (Monika Pallon) stiilinäide

Marek Madissoo rallinurgas said osalejad proovida virtuaalset rallimängu. Parimate hulka jõudsid Taavi Jakobson, Randel Kompus 

Foto: Liina Ivask / FIFA 16 mängu telgis sai ka virtuaalrallit sõita 

Päeval toimusid ka kaks noorte meistrivõistluste mängu, kus FC Elva U13 Punane (2004. sündinud noormehed) alistas FC Santos II võistkonna 3:0. Teises kohtumises alistas FC Elva U13 Punane külalised Põlvast tulemusega 9:1. 

Foto: Liina Ivask / FC Elva U13 Punane pani teisel poolajal paremuse maksma

Esinduse võimas esitus ja auhinnalooside kangelane Robin Murumets

Meie esindus tegi hea esituse ja võitis 2:1. Väravate eest hoolitsesid Jürgen Kuresoo ja Paul-Feliks Frei.

Osavusfestivali peaauhinnad läksid Maksim Matvejevile (Nike putsad) ja Robin Murumetsale (Mänguväljak BOSS)Euro loosimises olid magusamateks auhindadeks COOP Elva poolt tutikas teler ja meie toetajate Valga Puu ning Epoehituse abiga läks loosi Ekspressreiside 1000 € väärtuses reisikinkekaart. Õnn naeratas Merli Trollale, kes läks koju teleriga ja nii uskumatu kui see ka ei tundu, siis ka teise peaauhinna võitis väike Robin Murumets.


Foto: Liina Ivask / Merli Trolla õnnelik teleri omanik


Foto: Liina Ivask / Kangelane Robin Murumets oma kahe auhinnaga


Üritusele pani punkti ilutulestik, mida on võimalik vaadata Denis Stetsi blogisse postitatud videokokkuvõttestÜrituse suurtoetaja:

ELVA LINN

Auhinnalauaga toetasid:

Valga Puu, Epoehitus, www.globalsoccerstore.com, Nike, Mapomets, COOP Elva, AS Imprest, Enics

Täname abistajaid:

Kätriin-Elise Pahva, Kirke Mähar, Pirjo Põim, Kerlin Lehtla, Lenne Lotto Põdra, Alina Samoilova, Annabel Tubli, Violetta Mägi, Ketlin Stšerbakov, Eneli Mossin, Solveig Paju, Kristjan Moorast, Krista Loog, Inga Madisoo, Karin Sikk, Rena Toming, Kermo Pastarus, Alik Säde, Deniss Samoilov, Denis Stets, Jürgen Kuresoo, Andris Altsaar, Mairo Padar ja toitlustustiim, Marek Madisoo, Raido Paurson, Rain Suits, Kaido Koppel, Veiko Haan, Andrus Meinart, Argo Kaldmäe, Taavi Jakobson, Cristel Jakobson, Liina Ivask, Kauri Käos, Kristo Sepp, Terje Sepp, Maire Naaris, Laur Nurme, Artur Lõhmus, Raido Kuus, Rauno Kuus, Eneli Õigus, Elle Õigus, Kelli Vataling-Brining ja neiud

Fotod päevast (Liina Ivask)

Kohtumiseni järgmise aasta FC Elva Jalgpallifestivalil!

Autor: Marek Naaris