FC Elva II võitis liigamängu 5:1 ja pühendas selle emadele (lisatud Alekõrsi värav)

Hooaja esimene võit Viljandist tuli vaatamata 5:1 skoorile raskelt. Esimesel poolajal viis Ott Alekõrs meie võistkonna juhtima. Teise poolaja keskel suutis duubel Gero Mekki abiga kolm väravat sepistada ja 4:0 juhtima asuda. Viljandi JK Tuleviku IV mehed suutsid ühe väravaga korraks mängu elevust luua, aga Kristian Eensalu teine värav 90+2. minutil kindlustas tugeva võidu.
13.05.2017 kell 15:30 Viljandi kunstmurustaadion
Viljandi JK Tulevik IV vs FC Elva II 1:5 (0:1)

71. Ainar Ivaste -> <- Reino

Mängija Kristian Eensalu kommentaar: "Mängu esimese poolaja esimene pool kuulus meile ja suutsime esimese värava ära lüüa, kuid poolaja teisel poolel hakkasid vastased tekitama ohtlike olukordi otsides pika söötu meie kaitseliini taha. Teine poolaeg läks meie mängupilt paremaks, suutsime luua palju ohtlike olukordi ja neist neli lõime ära, kuigi vastased suutsid samamoodi palju olukordi luua siis meie õnneks lõid nemad ainult ühe. Järgmine mäng on Tõrva duubliga ja nende vastu tahame võtta kodus kindlad 3 punkti."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Hooaja esimene võit eesmärgiga pühandada meie kallitele emadele õnnestus 100%. Andsin kindlad juhised hoida mängujoonist ka eduseisus, selles osas kiidan teisel poolajal kaitsjaid ja väravavahti nende lahenduste eest. Vähese kogenematuse tõttu tekitasime ise ka vastastele palju momente, aga 2-3 rünnakut olid algfaasist alates puhas kuld ehk me oleme võimelised nii mängima, vaja leida stabiilsust. Teisel poolajal lõime lõpuks väravaid, oma roll on kindlasti selles ka Gero Mekkil. Lisaks oli täna platsil meeskond, kes võitles ühes rütmis ja kui kellegil läks midagi valesti, siis suudeti neid olukordi lappida."

Järgmine kohtumine 20. mai kell 13:00 Elva linnastaadionil Tõrva JK II-vastu.