FC Elva esindusvõistkond säras Premium Cupil

FC Elva käis pühapäeval mängimas Premium Cupil. Terve turniir näidati sisukat ründe- ja kaitsemängu, tasuks kolmas koht. Esimeses mängus võideti kindlalt Tallinna FC Tiigrite esindust 3:0. Järgmises kohtumises lubati SK10 Premium II võistkonnal mängu lõpus 1:1 viik välja võidelda. Alagrupifaasi viimases mängus võideti 3:1 tulemusega FC Annelinna esindust.
Poolfinaalis tuli vastamisi minna FC Tarvastu esindusega, mängu alguses suutsid elvakad kogenud meestele peavalu valmistada, kuid lõpuks võttis kogenum oma, kasutades ära FC Elva noormeeste eksimused.
Kolmanda kohamängus läks FC Elva taas vastamisi SK10 Premiumi II esindusega, kiirelt jäädi 0:2 kaotuseisu kui vastased kasutasid ära elvakate rängad eksimused. Mängu edenedes leidis FC Elva end taas, mängida jäi veel viis minutit kui Raido Kuus suurepärase rünnakuliikumise peaga väravaks vormistas. Juba minut hiljem oli tablool 2:2, Soonbergi individuaalne meisterlikkus ei jätnud kaitsjale ja väravavahile mingit võimalust. Minut enne mängu lõppu sai FC Elva oma tahtmise. Hea rünnaku järel sai vabalt löögile Soonberg, kelle soorituse väravavaht tõrjus, vabaks jäänud palli kõksas väravasse Kaarel Tinn.

17.01.2010 Lähte - Premium Cup 2010 - III.koht
FC Elva: Karl Bussov, Rando Kuus, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Evert Soonberg, Priit Dedov, Raido Kuus, Laur Nurme, Taavi Aasmäe, Hendrik Hunt

FC Elva - FC Tiigrid 3:0 Väravad: Soonberg, Tinn, Dedov
FC Elva - SK10 Premium II 1:1 Väravad: Tinn
FC Elva - FC Annelinn 3:1 Väravad: Soonberg, Nurme, Tinn
1/2 finaal FC Tarvastu - FC Elva 4:0
3.-4.koht SK10 Premium II - FC Elva 2:3 Väravad: Raido Kuus, Soonberg, Tinn

Võistkonna parim: Kaarel Tinn