Duubli ja FC Elva B1 tegemisi hakkab toetama OÜ MapriEile õhtul sõlmisid FC Elva ja OÜ Mapri reklaamlepingu, mille objektiks on firma logo reklaamimine, läbi selle FC Elva II ja FC Elva B1 võistlusprotsessi parem korraldamine. 

"Spordis on kõige olulisem hoida alati suurt eesmärki silmade ees ja selle nimel järjepidevalt trenni teha. Ei tohi lasta tujul langeda ajutistest ebaõnnestumistest. Noored on minu arvates väga tublid, silmad säravad ja treeneritega läbisaamine väga hea. Kui see jätkub, on kõikidel võimalus jõuda väga kõrgele. Et jõuda kaugele ei piisa ainult andekusest vaid on vaja suurt tööd ja kõrget rutiini taluvust, " selgitas koostöö tagamaid Priit Jaagant.


Klubi tegevjuht Marek Naaris: "See on klubi arengus jällegi üks samm edasi, kui 2008 oli meil viimati duubel (FCE Puka), siis polnud selget visiooni sellele meeskonnale. Hooaeg 2013 eel on meil selge visioon esindusele ja selge visioon duublile ning meie noorte järelkasvu võistkondadele mitmeks aastaks. Oleme väga õnnelikud, et  OÜ Mapri juhatuse esimees Priit Jaagant usub meie tegevusse ja arengusse." 

Duubelvõistkonda ootab ees hooaeg 4. liiga Lõuna tsoonis. Võistkonnas hakkavad mängima klubi 1995.-97.a noormehed ja mõned madalama liiga kogemusega mängijad. 

"Tahame, et duubel sarnaneks mängustiililt esindusega ja pöörame sellele palju tähelepanu mängijate arendamisel. Esinduse ja duubli treenerid on igapäevaselt kontaktis ning jagavad tagasisidet protsessist. Enne hooaega tuleb veel palju tööd teha ja sobivaid sõprusmänge leida. Tänu headele kontaktidele, kutsuti meie võistkond Lätti nelja võistkonna turniirile. Hetkel on teada, et võistlusel mängivad FC Marienburg, FC Elva II, üks võistkond veel Lätist ja üks võistkond Taani madalamatest liigadest. Arvan, et see näitab, kui tõsiselt me duubli asja võtame," lisas Marek Naaris.

Logo paigutused 

Mapri logo trükituna FC Elva B1 valge võistlussärgi esiküljele.
Mapri logo trükituna FC Elva duubli ja FC Elva B1 esinduspusa tagaküljele.
Mapri logo kajastatus FCE koduleheküljel.
Mapri logo reklaamima FC Elva duubli ja FC Elva B1 kodumängudel.
Eksponeerima Mapri logo oma trükistel ja reklaamväljaannetel.