FC Elva automängu võitis Lisete Pent

4.11.2018 toimus Elva Linnastaadionil FC Elva meeskonna kodumäng, kus loositi välja FC Elva auto. Automängus osalesid 38 õnnelikku, kes olid ostnud kodumängudel euroloosi ning sattunud õnne tahtel automängu osalejate nimekirja. Igal kodumängul pääses 2 fänni automängu loosi.
Automängu võitja Lisete Pent koos emaga / FOTO: Liina Ivask

Selleks, et võita auto, tuli fännidel järgida hooaja jooksul järgmisi samme:
1. Käia esindusmeeskonna kodumängudel;
2. Osta kodumängu esimesel poolajal euroloos
3. Loota loosiõnnele, et pääseda automängu. Igal kodumängul loositi välja 2 fänni, kes pääsesid automängu ning lisaks sellele said osaleda täpsuslöögimängus, et võita omale hea löögi korral FC Elva esinudsmeeskonna fännisärk.
4. Automängu nimekirja pääsedes tulla kohale 4.11.2018 toimuvale kodumängule ning võtta loosianumast omale pall. Vaid ühe palli sees on kiri "Palju õnne!", mille saamise korral oledki uhke auto omanik!

Automängus osales 38 inimest!
Automängu võitis FC Elva noor mängija Lisete Pent, kes ise treenib 2007-2011 tüdrukute treennigrupis. Väike FC Elva jalkatüdruk soovis ainult järgmist: "Jalkatrenn võiks olla iga päev!". Ema oli muidugi rõõmus, sest perekonda tuli nüüd teine aut juurde ja Lisete saabki rohkem emalt jalkaplatsile viimist paluda, kui ilm ei luba jalgrattaga trenni vurada. Peale võitu sõidutas ema Lisete otse jalkatrenni, kus tüdruku võidurõõmule elasid kaasa nii trennikaaslased kui ka treener. Jalgpalli mängimine tõi tüdrukule suure sära silmadesse, sest see on see, mida tema igapäev teha tahaks.

Kasutatud, kuid tehniliselt igati korda tuunitud Renault Megane'i pani klubi fänniloosi peaauhinnaks koostöös ABC Motorsiga

Palju õnne võitjale! Täname kõiki automängus osalenud fänne ning järgmisel hooajal jätkame sama põnevalt sama suure hooga!


Lisete õiget palli valimas / FOTO: Liina Ivask