Esindusmeeskond pühendas päeva SA Elva Laste- ja Perekeskuse lastele

Pühapäeval 7. juulil kohtusid SA Elva Laste- ja Perekeskuse lapsed ja FC Elva esindusmeeskonna liikmed Elva Nike Arenal, et mängida jalgpalli ning tunda lõbu spordist. Hiljem mindi koos grillima ning juttu rääkima.

Esindusmeeskonnast osalenud mängijad vasakult: Karl Kruus, Jürgen Kuresoo, Deniss Samoilov, Tarvo Timm, Henri Härm, Paul-Feliks Frei ning paremal esiplaanil üks korraldajatest Laur Nurme / Foto: Inga Madisoo
Kell 11 toimus rivistumine. Kuus esinduse mängijat ja kümme SA Elva Laste- ja Perekeskuse last kuulasid päevajuhi Laur Nurme paika pandud plaani. Seejärel viis läbi soojenduse Henri Härm.

Laur mõtles välja mitu osavusülesannet. Esimene neist oli jalgpalligolf, kus lapsed pidid palliga läbima 4 rõngast koosneva raja. Võitis see, kes läbis raja võimalikult väheste söötude arvuga. Teine mäng oli teatevõistlus, mõlemas võistkonnas oli lastele lisaks kolm esinduse mängijat. Iga mängija pidi palliga liikuma tähiste vahelt läbi, jooksma palliga ümber värava ja siis lööma palli 20-meetri kaugusel olnud väravasse.

See järel tuli löögiharjutus, väiksemad lõid väiksemasse väravasse ja suuremad suuremasse. Esinduse mängijad olid lastele abiks jagades õpetussõnu ja visates palle. Viimane osa oli mäng, taas kaks võistkonda ja mõlemas kolm esinduse mängijat - Jürgen, Deniss ja Tarvo ning neile vastu Paul, Karl ja Henri. Mäng lõppes viigiga ning võitja selgitamiseks löödi penalteid, võitis võistkond, kus mängisid peale laste Jürgen, Deniss ja Tarvo.

Koos mindi lõunastama peremaja aeda, Marek Madisoo grilliga peaosas. Jürgeni juhtimisel saadi lähemalt tuttavaks ning lapsed ja esinduse pallurid rääkisid spordist. Kõik osalejad said kaela medali ja tänukirja.  Parimad osavusmängudes said NIKE´lt kingituseks pallid.

Henri Härm teatevõistluse rada läbimas / Foto: Inga Madisoo

Ürituse korraldaja Inga Madisoo: "Mulle meeldib mõte:" Spordis ei ole oluline, milline oli sinu lapsepõlv vaid see kelleks sa saada tahad!" Sellest sündiski idee teha üks tore päev SA Elva Laste- ja Perekeskuse lastele. Mul on hea meel et üritus õnnestus ja lastele väga meeldis."

Ürituse organiseerija Sirli: "Idee teha selline lõbus tutvumisüritus esindusmeeskonnaga tuli meil koos Ingaga juuni alguses. Minu meelest oli see väga lahe ja kui vähegi võimalik, teeks midagi sellist veel."

FC Elva esindusmeeskond ja Inga Madisoo tänavad SA Elva Laste- ja Perekeskust ideega kaasa tulemas, NIKE lastele kingituseks saadud pallide eest, Marek Madisood muretsetud liha ja selle grillimise eest ja Laur Nurmet toredate mängude eest. Järgmise ettevõtmiseni!