Esindus võitles vägevalt, aga liider võttis oma

Esiliiga 11. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond kodumurul valusalt liigaliidrile, Tallinna JK Legionile, 1:2.

Mängu viimane nurgalöök, kus saime ka löögile, aga viigiväravat ei sündinud. Mõne sekundi pärast kõlas ka mängu lõpuvile/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Liiga liidriga kohtumine on väljakutseks meile kõigile. Me ei tohi teha allahindlust vastasele, ega endale."

Meie kaitsja Karl Bussov: "Esimene murumäng tõotab tulla raske. Peame häälestama end võitluseks vastase ja platsiga. Jookseme nii palju kui vaja, et saaks platsilt püstipäi lahkuda."

Külaliste treener Denis Belov: "Ees ootamas väga huvitav mäng Elvaga, kes on eriti tugev oma koduväljakul ja see on arusaadav, sest oma fännide ees ei saa jalga lõdvaks lasta. Me valmistume väga huvitavaks mänguks ning kindlasti mängime võidule."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
FC Elva koosseis mänguks

FC Elva koosseisus toimusid mõned muudatused mänguks: vasakul äärel alustas nr. 17 Jürgen Kuresoo ja tipuründes nr. 20 Veiko Maidla. Pingil oli varuväravavaht nr. 12 Karl Kruus.

Põletav päike ja kuumus ei kruttinud tempot liialt kõrgele, aga algusest peale oli Legion palliga domineerivam pool. Legion omas mitmeid poolvõimalusi, mitmed kauglöögid samuti enda teed väravasse ei leidnud. Meie mehed olid teravad just kontrarünnakutel, ääreründajad Paul-Feliks Frei ja Jürgen Kuresoo on mõlemad sel hooajal teravad olnud, nii ka sel korral - Jürgeni äärevahetus maandus Pauli jalal, kes vastase ära pettis ja palli postist väravasse lõi! Avapoolaeg lõppes seega meie juhtseisul!

Teina poolaeg oli Legioni käes samuti, mida aeg edasi, seda ohtlikumaks nende üritused said. Elva mehed said proovida standardolukordadest, oldi samuti lähedal, aga mitte piisavalt. Legioni surve kandis lõpuks siiski vilja - 84. ja 88. minutil löödi kaks väravat. Kõrgliiga kogemusega mängumeeste väljakunägemine kallutasid tulemuse Legioni poolele. See polnud veel kõik, standardolukordadest olime taaskord sentimeetrite lähedusel viigiväravast, kahjuks jäi puudu õnnest. Väga-väga valus kaotus meie meestele.

19. mail kell 19.00 Elva linnastaadionil

FC Elva - Tallinna JK Legion 1:2 (1:0)
20. Paul-Feliks Frei - 84. Aleksandr Volodin, 88. Vsevolod Zassuhhin

Hoiatused: 35. Henri Härm, 50. Markus Lokk, 71. Jürgen Kuresoo, 75. Deniss Samoilov - 51. Giorgi Gvinašvili, 54. Šahrijar Abdullajev, 85. German Ussov
Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 356
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Jaanus Allas

Elva: Arvo Käkk, Henri Härm, Veiko Kütt, Martin Thomson, Karl Bussov (78. Remi Kõivik), Paul-Feliks Frei (86. Kristo Kolesnitšenko), Deniss Samoilov, Kaarel Tinn (89. Nikita Karasjov), Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (52. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik, Nikita Karasjov, Kristo Kolesnitšenko, Andreas Kiivit.

Legion: Eduard Orehhov, Dmitri Kovtunovitš, Andrei Sidorenkov, German Ussov, Šahrijar Abdullajev (56. Vsevolod Zassuhhin), Aleksandr Volodin, Deniss Vnukov, Marek Šatov (56. Maksim Lipin), Stefan Tšendei (70. Kirill Vinogradov), Maksim Babjak (56. Rejal Alijev), Giorgi Gvinašvili (89. Roman Grigorevski).
Varus: Nikita Kajalin, Vsevolod Zassuhhin, Roman Grigorevski, Maksim Lipin, Rejal Alijev, Artur Šarnin, Kirill Vinogradov.


FC Elva tänab kõiki fänne, kes tulid meeskonda toetama ning lõid suurepärase atmosfääri! Meie esindusmeeskond mängib juba sel neljapäeval kodus, vastaseks Kohtla-Järve JK Järve meeskond. Avavile Elva linnastaadionil kell 19:00! Tule toeta omasid koduste mändide all!