Esindus viigistas sõprusmängus Viljandiga

               Esindus eelmise hooaja mängus Rakvere vastu/Foto: Cristel Jakobson

FC Elva esindusmeeskond jätkas hooajaeelsete kontrollmängudega, kui kohtuti taas kõrgliiga meeskonna Viljandi Tulevikuga. Väravaterohke kohtumine lõppes Elva Nike Arenal 3:3 viigiseisuga.

Koosseis:

Kasutaja FC Elva foto

Päikeselises Elvas algas mäng Viljandi kerge domineerimisega. Kuuendal mänguminutil kasutasid külalised ära meie eksimuse ning läksid mängu juhtima. Elva sai mängu paremini sisse, haaras suurema kontrolli ning selle tulemusena teenis Paul-Feliks Frei penalti, mille ise ka realiseeris. Hoolimata meie meeste pingutustest oli rohkem õnne avapoolajal Viljandi meestel, kontrarünnakutest löödi veel kaks väravat.

Teiseks poolajaks tehti mõlemalt poolt mitmeid vahetusi. Viljandi muutis taktikat ning mäng oli üsnagi rahulik, Markus Lokk ning Tarvo Timm lõid viigi majja. Kumagi värava all midagi liialt ohtlikku ei toimunud mängu lõpuni. Kokkuvõttes, Tulevik tegi parema avapoolaja ning Elva parema teise poolaja, 3:3 viik iseloomustab võrdsete duelli.

FC Elva - Viljandi JK Tulevik 3:3 (1:3)
21. pen Paul-Feliks Frei, 64. Markus Lokk, 73. pen Tarvo Timm - 6., 30. Indrek Ilves, 33. Kristjan Kask

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik, Veiko Kütt, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm, Markus Lokk, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov, Tarmo Kerro, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei.
Varus: Jasper Reilson, Romet Pastak, Tarvo Timm, Deniss Samoilov, Veiko Maidla, Karl Kruus, Karl Bussov

Tulevik: Andreas Kallaste, Illimar Loigo, Alex Roosalu, Gustav-Hendrik Seeder, Janar Õunap, Arlet Hunt, Kristjan Kask, Rasmus Alles, Kaimar Saag, Kristen Kähr, Indrek Ilves.
Varus: Karl Romet Nõmm, Siim Saar, Rainer Rüütel, Herbert Velleste.

FC Elva tänab pealtvaatajaid, kes leidsid enda tee staadionile!