Esindus purustas Rakvere Tarva (GALERII+VIDEO!)

FC Elva esindusmeeskond alistas Esiliiga viiendas voorus Rakvere JK Tarva tulemusega 6:0!

FC Elva mehed tähistamas Tarvo Timmi löödud väravat/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Külaliste peatreener Tarmo Rebane: "Kaotus eelmisest voorust tegi küll haiget, aga seda motiveeritumalt plaanime minna vastu mängule Elvaga."

Rakvere mängumees Robi Štšjogolev: "Me pole rahul neljapäevase mänguga. Kolm punkti ei tule iseenesest. Peame tegema asju, mida harjutame trennis ja kasutama oma tugevusi, ainult siis saame 3 punkti koju tuua."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
FC Elva algkoosseis ning vahetusmängijad

Algusest peale oli FC Elva domineeriv pool, mitmed tsenderdused ja nurgalöögid soovitud tulemust esialgu ei toonud, Paul-Feliks Frei pealöök, mis käis ära latis oli ohtlikuim olukord. 24. minutil realiseeris Veiko Maidla üks-ühele olukorra väravavahiga ning Elva juhtis 1:0! Oma hooaja juba kuuenda (!) väravasöödu teenis Jürgen Kuresoo. Tarvas meie väravale ohtu ei kujutanud, siiski oli 1:0 eduseis rabe. Täpselt enne poolajavilet lõi Deniss Samoilov peaga võrku, tsenderdaja oli Markus Lokk.

Teise poolaja algus oli pisut rabe, kuid 58. minutil lõi Jürgen Kuresoo kasti tagant peale, rikošetist maandus pall võrgus ning seis oli 3:0! Lahti läks väravatesadu, lugematul arvul ohtlikke olukordi kulmineerusid kolme väravaga. Keskkaitsja Martin Thomson tõusis kaitsest rünnakule ning sai oma kirja, Tarvo Timm lahendas oskuslikult enda olukorra ning Jürgen Kuresoo kirjutas enda nimele veel teisegi värava. Suurepärane esitus meie meestelt!

Pühapäeval 7. aprillil kell 13.00 Elvas Nike Arenal

FC Elva - Rakvere JK Tarvas 6:0 (2:0)
24. Veiko Maidla, 45.+2. Deniss Samoilov, 58., 76. Jürgen Kuresoo, 63. Tarvo Timm, 65. Martin Thomson

Hoiatused: 51. Martin Thomson
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 273
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Rein Väin

Elva: Karl Kruus, Remi Kõivik (65. Henri Härm), Veiko Kütt, Martin Thomson (65. Naatan Siimeon Tamm), Karl Bussov (76. Mihkel Kuresoo), Markus Lokk, Deniss Samoilov, Paul-Feliks Frei (58. Tarvo Timm), Kaarel Tinn, Markus Lokk (65. Nikita Karasjov), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus
: Arvo Käkk, Henri Härm, Mihkel Kuresoo, Naatan Siimeon Tamm, Nikita Karasjov, Tarvo Timm.

Tarvas: Artem Levizi, Taavi Münter, Mehis Vahero (76. Uku Laht), Mihkel Saar, Matteo Kisand (46. Robi Štsjogolev), Mario Kuokkanen, Erik Andres Raja (46. Hanno Vahula), Alari Aunapuu (40. Karel Liblekas), Siim Rannamäe, Madis Reimal, Aleksei Belov.
Varus
: Uku Laht, Karel Liblekas, Rene Põldmaa, Robi Štšjogolev, Hanno Vahula.

FC Elva tänab kõiki toetajaid, kes mängule kaasa elasid! Esindusmeeskond jätkab Esiliigat 13. aprillil Tallinnas, kui külla sõidetakse Tallinna JK Legionile. Mängu avavile Tallinna Wismari staadionil kell 13:00!