Esindus noppis taas kolm võidupunkti

Esiliiga 22. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Tallinna JK Kalev U21 meeskonna skooriga 2:1.

Meie väravalööja Martin Thomson (nr.16) aktsioonis JK Järve vastu/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Oleme saavutanud viimasel ajal mitmeid häid tulemusi. Aga iga võõrsilmäng on meie jaoks alati suur väljakutse. Tahame kindlasti pikale koduteele kaasa võtta positiivse tulemuse."

Meie keskkaitsja Martin Thomson: "Korra oleme Kalevit see hooaeg võitnud, korra neile kaotanud, kindlasti ootab ees raske kohtumine ning määravaks saavad pisiasjad."

Kalevi treener Daniel Meijel: "Hetkel ei tea veel koosseisu millega mängule läheme. Arvestame Elva head minekut, aga peame ikkagi ajama enda asju platsil."

Läks!

FC Elva algkooseis: Arvo Käkk (vv); Remi Kõivik, Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm; Markus Lokk, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov; Paul-Feliks Frei, Jürgen Kuresoo, Tarvo Timm.

Päikselises Tallinnas haaras esmalt mänguohjad enda kätte Kalev, kahevõitlustes oldi edukamad ja üldiselt rohkem keskendunud. Ei läinud kaua, kui Elva domineerima hakkas ja ei läinud sugugi kaua, kui juba 2:0 ees olime. Esmalt lõi Martin Thomson peaga sisse Jürgen Kuresoo nurgalöögi, minut hiljem duubeldas seisu Paul-Feliks Frei. Mäng polnud tehtud, aga kõik märgid vihjasid sellele. Kalev ei andnud alla, ise oldi rünnakul ohtlikud. Esimesel poolajal oli meil veel mitmeid momente, jäi puudu vaid õnnest.

Teine poolaeg algas samuti meie domineerimisega, üldiselt oli mäng meie käes, aga Kalev suutis kiirrünnakutega luua endale olukordi. Mäng oli lahtine, ühe värava alt teisele jooksmine. Lähemal väravale olime siiski meie, paarikümne sentimeetri mäng. Mängu lõpu tegime iseendale keeruliseks, lasima lüüa lihtsa värava, õnneks suutsime paar minutit veel vastu pidada. Veenev võit taskus ning kolme punkti võrra rikkamad!

1. augustil kell 19.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul

JK Tallinna Kalev U21 - FC Elva 1:2 (0:2)
89. Patrick Peinar - 15. Martin Thomson, 16. Paul-Feliks Frei

Hoiatused: 67. Kiur Mägiste, 76. Markus Õispuu, 90+3. Freddie Anton Turulinn - 12. Martin Thomson, 44. Nikita Karasjov, 90+3. Paul-Feliks Frei
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 38
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Timo Sujev

Kalev U21: Karl Andre Vallner, Markus Allast (46. Markus Õispuu), Mikk Kruusalu, Konstantin Sokolov, Patrick Peinar, Kiur Mägiste, Kaspar Tilga, Karl Anton Sõerde, Mark Petrov (46. Vincent Vaus; 90+1. Andres Alamets), Gregor Wahl, Aleksander Truss (61. Freddie Anton Turulinn).
Varus: Stiven Raider, Markus Õispuu, Vincent Vaus, Andres Alamets, Freddie Anton Turulinn.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (55. Mihkel Kuresoo), Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm, Paul-Feliks Frei, Markus Lokk, Kaarel Tinn (61. Ats Joandi), Nikita Karasjov, Jürgen Kuresoo, Tarvo Timm (67. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Mihkel Kuresoo, Ats Joandi, Jasper Reilson, Andreas Kiivit.

FC Elva esindusmeeskond tänab näputäit toetajaid, kes meeskonnale kaasa elasid! FC Elva esindusmeeskond mängib järgmise mängu tuleval kolmapäeval 7. augustil Elva linnastaadionil, kui karikavõistluste raames kohtutakse IV liiga võistkonna Viimsi Lõvidega. Mängu avavile kell 19:00! Tule toeta omasid kodus!