Elva Lahtistel Meistrivõistlustel võidutsesid VutipoisidFoto: Karina Kompus/Elva Vutipoisid on löönud järjekordse värava

Laupäeval, 1.mail toimus Arbimäe Miniarenal Elva Lahtiste MV II etapp. Osales kaheksa võistkonda. Esikolmikusse jõudsid seekord Elva Vutipoisid, RDÜ ja BLINNOX. Pingeliste alagrupimängude järel võitsid Vutipoisid poolfinaalis 5:2 BLINNOXit ja finaalis 5:1 RDÜ võistkonda. Teiselt etapilt puudusid Elva Linnamehed, see eest oli esindatud Nõo tiim "Vaprad ja Ilusad".
Alagrupiturniiri läbisid kaotusteta RDÜ ja BLINNOX, tulles alagruppides esimeseks. A-alagrupis olid väga pingelised kohtumised. Elva Vutipoiste kuldne tee oli alagrupis lõppemas, kuid imekombel suudeti 1:3 kaotusseisust Vaprad ja Ilusad 4:3 alistada. Ainult võit viis Vutipoisid poolfinaali. Teises alagrupis näitas head mängu 1995.a poiste võistkond Nurmeaed, tulles alagrupis BLINNOXi järel teisele kohale. Poolfinaalides jätkus küll pinget, aga RDÜ ja Elva Vutipoisid võtsid lõpuks oma. Kolmanda koha mängus võitis BLINNOX 5:4 Nurmeaeda ja finaalis olid Elva Vutipoisid paremad RDÜ-st.

Täname ürituse toetajaid ja abilisi: Elva linn, Nõo Lihavürst, Kummix, Are Altraja, Meelis Allik

Tulemused
Pildid
Punktid

Järgmine etapp on planeeritud juuli kuusse ja võimalusel toimub turniir Verevi rannaliival.