Eesti Meistrivõistlused III liiga Lõuna - hooaja viimases mängus tuli kaotus vastu võtta!FC Elva II lõpetas 2009 hooaja kaotusega Põlva FC Lootosele, samas lõppes ka k

III liiga Lõuna - voor XXII

4.oktoober, kell 11:30 Põlva Lootospark
Põlva FC Lootos - FC Elva II 4:2 (2:2)
Väravad: 1., 12. Mõtus, 50. Alve, 80. Kaldvee - 9. Tani, 12. Kerro
Hoiatused: 59. Kasuk - 42. Tani, 54. Bussov
Kohtunik: Rain Lantson
Pealtvaatajad: 35

FC Elva II: Arvo Käkk, Henry Eichelmann (46. Sass Suiste), Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Martin Raid (46. Kaarel Tinn), Tarmo Kerro (69. Priit Dedov), Kaarel Tani, Karl Bussov, Juri Sirokov (79. Taavi Aasmäe), Raido Kuus

Hooaja viimane mäng algas shokiga, kui Mõtus külalised juba 25 sekundil kaitsjate ja väravavahi arusaamatusest juhtima viis. FC Elva II toibus sellest kiiresti ja suruti vastasele oma mängu peale. 9. minutil viigistas Kaarel Tani, kelle sooritus karistusala tagant lendas otse värava ristnurka. Varumeeste pingil ja väljakul vallandusid peale seda tõelised emotsioonid! Edu ei saanud kaua kesta, kui Põlva \"pikk pall ette\" taktikaga tekitas kastis taas pahandust ja taas pääses vabalt löögile Mõtus. Ei möödunud palju kui elvakad ilusa kombinatsiooni järel mängu taas viigistasid. Tarmo Kerro terva sööt värava ette maandus ootamatult värava tagumises nurgas - värav on värav! Peale seda tulevärki mäng rahunes ja FC Elva II võttis domineerimise oma kätte, kuid väga ohtlikult löögile ei pääsetud. Andis tunda, et kunstmurul teistsugused kiirused palli liikumises ja põrge tugevam ning segadust tekitavam. Aga siiski esimesel poolajal näitas FC Elva II, et mängitakse juba väga atraktiivset jalgpalli.
Teine poolaeg algas taas shokiga kui väravavahi eksimusele sai esimesena jaole Alve, kes lõi palli mõnelt meetrilt kindlalt väravasse. See värav oli liiast moraalile, hakati tegema asju kiirustatult ja valesti, ei suudetud mängida oma rahuliku mängu. Kohtunik lasi mängu täiesti käest ära, FC Lootose mängijad takistasid mitmeid kordi FC Elva II mängijaid vea hinnaga, aga kohtuniku vile vaikis. Arusaamatu! 65. minutil oli Sirokovil suurepärane võimalus mäng viigistada, kuid lähilöök lendas napilt tühjas väravast mööda. Ei olnud õnne selles olukorras! Enne seda oli saanud vigastada Kerro, kes ei suutnud enam jätkata, teda asendas Dedov.Mängu lõpu poole said elvakad korraliku surve peale, kuid hoopis Põlvakad kasutasid ära FC Elva II keskkaitsja ebaõnnestunud ettelöögi ja suurendasid eduseisu kahe väravaliseks. Kokkuvõttes peab ütlema, et oli arenguhooaeg, sügisringist näidati kõikidele vastastele hambaid. Hooaeg lõpetati 8.kohaga, võiduga viimases mängus oleks saavutatud kuues koht, mida tegelikult võistkond ka vääris.

FC Otepää - Jõgeva SK Noorus 96    4 : 1
Põltsamaa JK Sport - Tartu Ülikool Fauna  1 : 1
JK Liverpool Pub - Koeru SK  2 : 6
FCF Järva-Jaani SK - Viljandi JK Kotkad  2 : 1
JK Luunja - Tartu FC HaServ  0 : 5

III liiga Lõuna - voor XXI

27.september, kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva II - JK Liverpool Pub 5:0 (2:0)
Väravad: 14. Kerro, 38. Bussov, 69., 89. Sirokov, 90. o.v. Roosipuu
Hoiatused: -
Kohtunik: Toomas Suigusaar
Pealtvaatajad: 40

FC Elva II: Arvo Käkk, Taavi Aasmäe, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Henry Eichelmann (62. Laur Nurme), Tarmo Kerro, Martin Raid, Karl Bussov, Raido Kuus (62. Priit Dedov), Kaupo Süld (62. Juri Sirokov)

Varus: Kauri Käos, Kaarel Tinn

FC Elva II võõrustas hooaja viimases kodumängus JK Liverpool Pubi võistkonda. Kevadringis võidutsesid elvakad Viljandis 5:3. Viimastes mängudes häid esitusi teinud, kuid palju viike kogunud FC Elva II vajas hädasti väravaid ja võitu. Mäng algas kohe kodumeeskonna survega, pall liikus külaliste jaoks liiga kiirelt ja avavärav oli esimestest minutitest peale õhus. 14. minutil pääses Kerro JK Liverpooli väravavahiga 1v1 ja ääremängija ei eksinud, viies kodumeeskonna teenitult juhtima. FC Elva II surve jätkus, külalised üritasid kiirrünnakutega väravavõimalusi tekitada, kuid kodumeeskonna kaitse oli valvas. Poolaja lõpus teenis FC Elva II karistuslöögi 18 meetrilt, mille Bussov kindlalt realiseeris, lüües palli müürist läbi ja väravavahile püüdmatult alanurka.
Teine poolaeg algas taas kodumeeskonna heade võimalustega, ridamisi tekitati ohtlike olukordi, aga alati jäi midagi puudu. Külalised võisid õnnelikud olla, et noored elvakad I-le täppi panna ei suutnud. Tunni möödudes, tegi kodumeeskond korraga kolm vahetust, et tuues rünnakusse uut värskust ja teravust. 69. minutil skooriski vahetusmees Sirokov, kellele oli see hooaja esimene värav. Suurepärase eeltöö väravale sepistas paremkaitsja Rando Kuus. Jätkus FC Elva II surve ja külaliste mäng lagunes täiesti, vaatamata sellele jäid kodumeeskonnal paljud head võimalused kasutamata. Alles 89. minutil said elvakad ja pealtvaatajad taas rõõmustada, kui Sirokovi pealöök oli püüdmatu vastaste väravavahile, eeltöö paremalt äärelt Kerrolt. Kohe minut hiljem oli aktsioonis Dedov, kelle terav sööt leidis vastasmeeskonna mängija jalast tee omaväravasse. Väravavahi pingutustest ei olnud kasu. Kokkuvõttes võidutses koduvõistkond teenitult 5:0! Hooaja viimane kohtumine toimub Põlvas, kui  4.oktoobril kell 11:30 külastatakse põlisrivaali FC Lootost!


FC Elva II hooaja 2008 suurim väravakütt (Juri Ðirokov) lõi hooaja esimesed väravad!

Viljandi JK Kotkad - Põltsamaa JK Sport    8 : 0
Jõgeva SK Noorus 96 - Põlva FC Lootos  3 : 2
Tartu FC HaServ - FCF Järva-Jaani SK  5 : 1
Koeru SK - JK Luunja  0 : 0
Tartu Ülikool Fauna - FC Otepää  2 : 1

III liiga Lõuna - voor XX

20.september, kell 12:00 Tartu Annelinna kunstmuru
JK Luunja - FC Elva II 2:2 (0:1)
Väravad: 56. Gusev, 73. Ploompuu - 21. Süld, 55. Raid
Hoiatused: 73. Tani*
Pealtvaatajad: 5
Kohtunik:

FC Elva II: Arvo Käkk, Taavi Aasmäe, Rando Kuus, Veiko Haan, Karl Bussov, Martin Raid, Tarmo Kerro, Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Priit Dedov, Kaupo Süld (66. Raido Kuus)

* Kaarel Tani peab hooaja kuuenda hoiatuse tõttu JK Liverpooli mängu pealtvaatajana jälgima

Pühapäevases liigamängus külastas FC Elva II liigas teise koha saavutanud JK Luunja võistkonda. Tänu kindlustatud positsioonile võtsid võõrustajad mängu vähe lõdvemalt ja otsustasid mänguks üles anda ainult 10 mängijat. See andis kohe algusest peale eelise elvakatele. Mäng algaski FC Elva II domineerimisega, kuid JK Luunja väravavahi head väljalöögid, mis enamasti leidsid JK Luunja kiire ründaja tekitasid pahandust elvakate keskkaitsjatele. Mida mäng edasi, seda vähem neid võimalusi tekkis. FC Elva II kontrollis ja otsis avaväravat, mis tuli mängu 21.minutil. Raid pääses äärelt karistusalasse, tsenderdas palli üle väravavahi ja tagumises postis oli Süld õigel ajal, õiges kohas viies FC Elva II 1:0 juhtima. Külaliste mäng oli vaatamata eduseisule väga närviline, tihti süüdistati teineteist täiesti alusetult ja paljudel hakkas mänguisu kaduma. Poolaja lõpus jäid JK Luunja mängijad juba üheksakesi kui Indrek Paabusk õnnetult selga vigastas ja mängu pooleli pidi jätma.
Teine poolaeg algas juba paremini ja 55.minutil viis Raid elvakad juba 2:0 ette! Eduseis ei püsinud kauem kui minut, liiga kergelt pääses JK Luunja mängumees karistusalasse ja vähendas kaotuseisu minimaalseks. JK Luunja sai sellest indu juurde ja vastu mängukäiku suudeti ka viigivärav lüüa. FC Elva II sellest shokist enam ei toibunudki ja meeletu surve lõpus ka edu ei toonud. Külalised ei kasutanud ära head võimalust lahkuda Tartust kolme võidupunktiga. Järgmises kodumängus kohtutakse JK Liverpool Pubiga, see mäng on FC Elva II hooaja viimane Elva linnastaadionil, võimalus veel oma lemmikuid toetama tulla.

Tartu Ülikool Fauna - Viljandi JK Kotkad    0 : 1
JK Liverpool Pub - Jõgeva SK Noorus 96  0 : 4
FCF Järva-Jaani SK - Koeru SK  0 : 7
Põltsamaa JK Sport - Tartu FC HaServ  0 : 3
FC Otepää - Põlva FC Lootos  6 : 3

III liiga Lõuna - voor XIX

13.september, kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva II - FCF Järva-Jaani SK 1:1 (1:1)
Väravad: 32. Kerro - 20. Saar
Hoiatused: 68. Põvvat
Pealtvaatajad: 35
Kohtunik:

FC Elva II: Arvo Käkk, Priit Pastak, Rando Kuus, Veiko Haan, Taavi Aasmäe (57. Veiko Kütt), Martin Raid (57. Juri Sirokov), Tarmo Kerro, Karl Bussov, Mart Kaur, Priit Dedov (77. Taavi Havre), Raido Kuus

Mängupäeva hommik ei tõotanud väga palju head, külmetusega jäid eemale Kütt, Tani ja Süld! Kuid sellegi poolest oli FC Elva II valmis võitlema võidu eest. Mäng algas kohe elvakatele hästi ja kiirelt võeti initsatiiv, meeskonna söödumäng oli nauditav ning tekkisid ohtlikud momendid Järva-Jaani värava lähistel kuid skoor jäi muutumata. Hoopis külalised suutsid kiirrünnakust skoori avada kui Arto Saar kaitsjate ja väravavahi eksimuse ära kasutas ja palli üle elvakate väravavahi võrku saatis. FC Elva II mängijate seas tekkis peale ootamatut vastaste väravat peataolek, sellest õnneks toibuti kiiresti ja mängumasin saadi taas käima. Tasu saabus 32. minutil kui Dedovi sööt leidis vabaks liikunud Kerro, kes ei eksinud! Kerrole oli see neljas värav viie mängu jooksul! Mäng jätkus fcelvakate dikteerimisel ja paaril korral olid võõrustajad lähedal ka juhtväravale.
Teine poolaeg algas vähe võrdsemalt ka Järva-Jaanil tekkis häid võimalusi, õnneks FC Elva II mängijad kosusid ja said taas jalad alla. 65. minutil oli pall Järva-Jaani väravas kuid Kütt oli enne lööki suluseisu liikunud ja hea partii teinud kohtunikule see märkamata ei jäänud. Võõrustajad omasid väga häid momente mäng oma kasuks otsustada kuid nagu ka Fauna vastu jäi täna natuke kõigest puudu. Parimad momendid tekkisid vahetusmeestel Havrel ja Sirokovil, aga Järva-Jaani väravavaht oli tasemel ja tõrjus tekkinud võimalused. Viigilise tulemusega mäng ka lõppes! Järgmine mäng 20.september, kell 12:00 JK Luunja vastu!

Viljandi JK Kotkad - FC Otepää 0 : 0   
Tartu FC HaServ - Tartu Ülikool Fauna 5 : 1   
Põlva FC Lootos - JK Liverpool Pub 4 : 1  
Koeru SK - Põltsamaa JK Sport 2 : 1  
Jõgeva SK Noorus 96 - JK Luunja 3 : 0

III liiga Lõuna - voor XVIII

6.september, kell 12:00 Põltsamaa staadion
Põltsamaa JK Sport - FC Elva II 0:4 (0:0)
Väravad: 55. Kütt, 58. Kerro, 67. Tinn, 83. Tani
Hoaitused: 4. Tani, 84. Tinn - 70., 80. Kukke
Eemaldamised: 80. Kukke
Pealtvaatajad: 15

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus (76. Priit Pastak), Sass Suiste, Veiko Kütt, Veiko Haan, Martin Raid (46. Laur Nurme), Tarmo Kerro, Kaarel Tani, Karl Bussov, Priit Dedov (46. Kaarel Tinn), Raido Kuus

FC Elva käis külas Põltsamaa JK Spordil, kevadringis saadud 1:2 kaotus tuli maha pesta, sellele aitas kaasa ka terve esimese poolaja sadanud vihm. Kogu mäng kulges esimestest minutitest peale elvakate dikteerimisel, tekkis mitmeid häid olukordi kuid vastaste väravavaht oli suurepärases vormis. Tõrjudes kõigepealt Bussovi imelise kauglöögi ristnurgast ja see järel Raido Kuusi soorituse 8 meetrilt. Põltsamaa JK Sport üritas individuaalsete soolodega fcelvakate kaitset haavata, kuid tulemuseta.
Teisel poolajal vihm vaibus ja FC Elva II sai kiirelt oma tahtmise, kui Kütt 55. minutil Tinni eeltöö tühja väravasse toimetas. Juba kolm minutit hiljem, tegi Kerro suurepärase pealöögiga seisuks 2:0. Nurgalöögist tulnud palli suunas FC Elva II paremäär osavalt värava kaugemasse ristnurka. Elvakate surve kasvas ja kolmas värav oli koguaeg õhus, kuni Kaarel Tinni kauglöök väravavahi eksimuse järel väravasse maandus. Peale seda väravat muutusid Põltsamaa mängijad närvilisteks ja hakkasid tahtlikult vigu tegema. 80. minutil eemaldati vastaste keskväljamees Kukke, kes ei suutnud ennast kontrollida ja oma teise hoaiatuse teenis. Üks mees ülekaalus oli FC Elva II hea rahulikult mäng lõpuni viia, kuid see polnud veel kõik! Suurepärase punkti pani mängule Tani, kelle 25 meetrilt sooritatud ülepuusa kauglöök värava kaugemasse nurka maandus! See oli juba meistriklass!
Järgmise kohtumise peab FC Elva II 13.septembril kell 12:00 Elva linnastaadionil, kui kohtutakse FCF Järva-Jaani SK võistkonnaga, kellele kevadringis 2:7 kaotati.

Viljandi JK Kotkad - Tartu FC HaServ 2 : 3
FCF Järva-Jaani SK - Jõgeva SK Noorus 96 2 : 2
Tartu Ülikool Fauna - Koeru SK 2 : 0
JK Luunja - Põlva FC Lootos 4 : 1
FC Otepää - JK Liverpool Pub 2 : 1

III liiga Lõuna - voor XVII

30.august, kell 11:00 Elva linnastaadionil
FC Elva II - TÜ Fauna 2:2 (1:1)
Väravad: 12. Raido Kuus, 51. Süld - 18. Piirimäe, 54. Naris
Hoiatused: 82. Piirimäe
Pealtvaatajad: 25
Kohtunik: Tarmo Pedjasaar

FC Elva II: Arvo Käkk, Taavi Aasmäe (46. Priit Pastak), Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Martin Raid (46. Laur Nurme), Kaarel Tani, Karl Bussov (86. Kaarel Tinn), Tarmo Kerro (86. Robi Männiste), Raido Kuus (76. Priit Dedov), Kaupo Süld

Koeru SK - Viljandi JK Kotkad 2 : 6
Põlva FC Lootos - FCF Järva-Jaani SK 5 : 2
JK Liverpool Pub - JK Luunja 4 : 6
Tartu FC HaServ - FC Otepää 5 : 1
Jõgeva SK Noorus 96 - Põltsamaa JK Sport 1 : 0

III liiga Lõuna - voor XVI

22.august, kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva II - Viljandi JK Kotkad 4:3 (2:1)
Väravad: 8. Raido Kuus, 36. Bussov, 66. Kerro, 74. Dedov - 10., 53. Heil, 81. Anniko
Hoiatused: 89. Haan - 54. Oja, 57. Heil, 89. Kähr
Pealtvaatajad: 35
Kohtunik: Toomas Suigusaar

FC Elva II: Arvo Käkk, Veiko Haan, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Kütt, Tarmo Kerro, Priit Pastak, Raido Kuus (66. Priit Dedov), Kaupo Süld, Martin Raid (85. Mart Kaur), Kaarel Tinn (66. Robi Männiste)

Põltsamaa JK Sport - Põlva FC Lootos 1 : 4
Tartu Ülikool Fauna - Jõgeva SK Noorus 96 0 : 3
Tartu FC HaServ - Koeru SK 5 : 0
FCF Järva-Jaani SK - JK Liverpool Pub 3 : 2
FC Otepää - JK Luunja 1 : 5

III liiga Lõuna - voor XV

16.august, kell 12.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - Tartu FC HaServ 2:5 (2:1)
Väravad: 18. Raido Kuus, 39. Kerro - 5., 84., 86. Mitin, 55. Mamontov, 89. Raigna
Hoiatused: 73. Havre, 84. Aasmäe - 23. Mamontov, 49. Pruttðenko
Pealtvaatajad: 35
Kohtunik: Sander Sepp

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Taavi Havre, Veiko Haan, Veiko Kütt, Laur Nurme, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Kaarel Tani (74. Karl Bussov), Raido Kuus, Kaupo Süld (46. Taavi Aasmäe)

Pühapäeval kohtus FC Elva II kolmanda liiga liidri FC HaServiga. Mängu algus ei tõotanud head, kui juba 5.minutiks kaotusseisu jäädi. Mida aeg edasi, seda paremini elvakad mängu käima said ja kohati ei saanud aru kumb võistkond tabeli tipus ja kumb tabeli lõpus peaks asetsema. 18. minutil pääses väravavahiga 1v1 Raido Kuus, lükates palli väravavahist mööda väravasse seisuks 1:1. Külalised olid shokis ja enam ei leitud rohtu FC Elva II värava ohustamiseks. Hoopis elvakad nõelasid paaril korral ohtlikult vasturünnakutest. 39. minutil läks FC Elva II mängu juhtima kui suurepärase pommlöögi sooritas Tarmo Kerro. Vaheajale mindi 2:1 FC Elva II eduseisus. Vaheajal olid elvakad sunnitud tegema vahetus, Kaupo Süld ei suutnud seljavalude tõttu jätkata.

Teine poolaeg algas FC HaServi survega, vastased tulid nüüd vihasemalt ja ohustasid elvakate väravat kuni saavutasid oma tahtmise, 55. minutil lõi värava Mamontov! Mäng kulges nüüd FC HaServi surve all, kuna FC Elva II mängijatel viimasel ajal suur koormus, tunda andis väsimus. Eksiti lihtsates olukordades ja ei jõutud kiiresti enam üksteist abistama. Mängu 84.minutil saavutasid külalised oma tahtmise ja peale seda FC Elva II võitlusvaim kadus, ei suudetud enam pingutada nii nagu viigiseisul ja Haserv lõi veel kaks vastuseta väravat. Kokkuvõttes tegi noor FC Elva II koosseis tubli mängu ja võis sirge seljaga platsilt lahkuda. Liiga liidrile suudeti ikkagi kaks väravat lüüa. Enne elvakatega kohtumist olid külalised omale lüüa lasknud kõigest kümme väravat.

Jõgeva SK Noorus 96 - Viljandi JK Kotkad 1 : 1
JK Luunja - FCF Järva-Jaani SK 5 : 1
Koeru SK - FC Otepää 0 : 1
Põlva FC Lootos - Tartu Ülikool Fauna 5 : 1
JK Liverpool Pub - Põltsamaa JK Sport 0 : 2

III liiga Lõuna - voor XIV

9.august, kell 12.00 Koeru staadion
Koeru SK - FC Elva II 2:1 (2:1)
Väravad: 42., 45. Parve - 34. Süld
Hoiatused: 20. Kõll, 65. A. Jürgen - 42. Tani, 52. Tinn, 90. Männiste

FC Elva II: Arvo Käkk, Taavi Havre, Veiko Kütt, Veiko Haan, Priit Pastak (61. Mart Kaur), Tarmo Kerro, Martin Raid (46. Kaarel Tinn), Kaarel Tani, Laur Nurme (61. Robi Männiste), Kaupo Süld, Raido Kuus (46. Taavi Aasmäe)

Tartu FC HaServ - Jõgeva SK Noorus 96    3 : 1
Põltsamaa JK Sport - JK Luunja  8 : 4
Tartu Ülikool Fauna - JK Liverpool Pub  2 : 6
FC Otepää - FCF Järva-Jaani SK  5 : 0 
Viljandi JK Kotkad - Põlva FC Lootos  4 : 3

III liiga Lõuna - voor XIII

1.august, kell 12.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - FC Otepää 3:1 (1:0)
Väravad: 12. Nurme, 51. Männiste, 54. pen. Bussov - 49. pen. Martin Teder
Hoiatused: 24. Saaremäe
Kohtunik: Tarmo Kikas
Pealtvaatajad: 40Pildil: FC Elva II kapten võitlemas Priit Lehismetsaga (FC Otepää)

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Priit Pastak, Veiko Haan, Karl Bussov, Laur Nurme (83. Evert Soonberg), Tarmo Kerro (71. Taavi Havre), Kaarel Tani, Martin Raid (78. Kaarel Tinn), Kaupo Süld (88. Taavi Aasmäe), Raido Kuus (46. Robi Männiste)

FC Elva II astus \"derby\" kohtumises väljakule uutes võistlusvormides, ei tea kas aitasid uued vormid või treeningutel harjutatud liikumised igaljuhul näidati esimestest minutitest peale korraliku söödumängu. Mitmel korral jõuti ohtlikult tsenderduste järel löögile, esimene võimalus värava löömiseks avanes Tarmo Kerrol, kes Nurme heale tsenderdusele pea vahele sai, kuid väravavaht hiilgas ja tõrjus jalaga. 12.minutil olid rollid vahetunud, nüüd tuli tsenderdus paremalt äärelt Kerrolt ja väravavahi eksimuse järel pääses löögile Nurme, kes palli kindlalt tühja väravasse lõi. Ka Otepää liigutas palli rünnakul kenasti, kuid tsenderdustele jätku ei leitud. Hoopis Kaupo Süld oli eduseisu suurendamisele lähedal, kui pääses peaga löögile, vastaste õnneks lendas pommlöök napilt üle värava. Poolaja lõpus avanes võimalus eduseisu suurendada fcelvakate kaksikutest vendadel, esmalt pääses karistusalas löögile Raido Kuus, kelle löögi väravavaht karistusala taha tõrjus, Rando Kuus lõi hoolt, väravaht tegi imetõrje ja lükkas palli ülevalt nurgast üle otsajoone! See pidi 2:0 juba olema.

Teine poolaeg algas FC Elva II ehmatusega kui kohtunik karistusala joonel käega mängu nägi ja 11 meetri punktile näitas! Elvakate noor väravavaht aimab ära löögi ja tõrjub, nii õnnetult enda alla ja pall liigub libedal murul üle väravajoone. Kohe oli FC Otepääl ka võimalus juhtima minna, aga kaitsjad suutsid olukorra kontrollida. 51. minutil läksid fcelvakad taas juhtima Süldi kauglöögi, mille väravavaht pillas oli esimesena noolimas Männiste, kes palli taas tühja väravasse lükkas. Vaid kolm minutit hiljem, nägi kohtunik FC Otepää karistusalas käega mängu ja määras FC Elva II kasuks penalti. Penalti realiseeris kindlalt meeskonna noor kapten Karl Bussov. Juba paar minutit hiljem oli elvakatel võimalus neljas värava lüüa, aga Nurme viivitas ja ei saanud korralikult lööki sooritada. FC Otepää ründas ohtlikult läbi vasaku ääre, kus kiire Oja tekitas pahandust ja segadust. Kuid ka FC Elva II mängis edasi targasti ja ei lubatud vastasele väga palju ruumi oma karistusala lähedal. Lõpuvile kõlades võib öelda, et FC Elva II võttis selle, mis kevadel võtmata jäi. Järgmine mäng on juba mitmeid kordi raskem, kolmapäeval võõrustatakse Narva JK Transi.

JK Liverpool Pub - Viljandi JK Kotkad 2:3
FCF Järva-Jaani SK - Põltsamaa JK Sport 3:0
JK Luunja - Tartu Ülikool Fauna 2:0
Jõgeva SK Noorus 96 - Koeru SK 3:2
Põlva FC Lootos - Tartu FC HaServ 2:2

III liiga Lõuna - voor XII

26.juuli, kell 16.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - SK Noorus 96 2:2 (1:1)
Väravad: 27. Kütt, 74. Bussov - 20. Roop, 49. Kuldmägi
Hoiatused: 30. Roop, 55. Ingver, 73. Allas
Kohtunik: Martin Lember
Pealtvaatajaid: 55

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Priit Pastak, Veiko Haan, Veiko Kütt, Tarmo Kerro, Laur Nurme (46. Evert Soonberg, 81. Mart Kaur), Karl Bussov, Kaarel Tani (60. Martin Raid), Kaupo Süld , Raido Kuus (68. Juri Sirokov)

Esimesi punkte kodumängust noolima läinud FC Elva II-t oli ilusal pühapäeval toetama tulnud 55 silmapaari. Eelmise nädalaga võrreldes olid elvakad paremas rivistuses ja pikema varumeeste pingiga. Mäng algas mõlema poolsete võimalustega, esimene tõeliselt ohtlik väravavõimalus tekkis 17.minutil FC Elva II-l, kui Kaupo Süldi pealöök raksatas SK Nooruse väravalatti ja põrkas sealt värava joonele. Järelöök ebaõnnestus.  20.minutil kasutasid külalised ära kaitsja ja väravavahi valearvestuse ja asusid kohtumist juhtima. Paar minutit hiljem oli lähedal ka külaliste teine värav, kuid Veiko Haan suutis olukorra blokeerida. Peale seda said elvakad ka oma mängu taas liikuma ja 27.minutil saavutati oma tahtmine, kui Veiko Kütt Bussovi tsenderduse viielt meetrilt väravasse koksas. Sellest väravast sai FC Elva II julgust ja kindlust juurde, tegutseti hoopis kiiremini ja ohtlikumalt. 40. minutil pääses väravavahiga 1 v 1 Süld, kuid tema lähilöögi suutis kindlast väravast päästa hoopis külaliste kaitsja, kes jõudis palli väravaesiselt minema libistada. 43. minutil võtab Süld suurepäraselt palli õhust maha ja pääseb väravavahiga 1 v 1, taaskord ei saa ründaja väravat. Karli Kütt teeb vastaste väravas imetõrje!!! Sellega poolaeg lõppeb.

Teisel poolaja alguses saab mängu paremini käima SK Noorus 96 ja lähevad uuesti FC Elva II peata olekust juhtima. Kuid fcelvakad kosuvad ja mäng võrdsustub, põhiliselt käib võitlus keskväljal ja kumbki ei hiilga ilusa mänguga. 74. minutil teenisid fcelvakad karistusala tagant karistuslöögi, mille Bussov vastaste väravavahile püüdmatult lati alla põrutab. Kohale tulnud pealtvaatajatel oli põhjust rõõmustamiseks. Mängu lõpus omasid FC Elva II mängijad veel mitut head võimalust mäng võita, kuid lahendused jäid nõrgaks. Suurimaks miinuseks juba mitmes mängus realiseerimise probleemid. Viigilise tulemusega mäng lõppeski ja FC Elva II teenis oma hooaja esimese punkti Elva linnastaadionilt. Järgmises voorus kohtutakse tugeva FC Otepääga ja siis ootab ees juba karikamäng Narva JK Transiga.

Tartu Ülikool Fauna - FCF Järva-Jaani SK 2 : 2
Viljandi JK Kotkad - JK Luunja  0 : 3
Tartu FC HaServ - JK Liverpool Pub  6 : 0
Koeru SK - Põlva FC Lootos  3 : 2
FC Otepää - Põltsamaa JK Sport  8 : 1

III liiga Lõuna - voor I

17.juuli, kell 19.00 Jõgeva linnastaadion
SK Noorus 96 - FC Elva II 2:1 (1:0)
Väravad: 20. Ingver, 79. Jõeäär - 84. o.v. Allas
Hoiatused: 52. Ingver, 74. Jõeäär - 25. Kerro, 38. Süld
Eemaldamine: 87. Käos

FC Elva II: Arvo Käkk (46. Kauri Käos), Taavi Aasmäe, Priit Pastak, Veiko Haan, Veiko Kütt, Tarmo Kerro, Laur Nurme, Karl Bussov, Kaarel Tinn, Kaupo Süld (53. Juri Sirokov), Evert Soonberg

Esimese vooru edasi lükatud mängule ei saanud FC Elva II minna oma parimas rivistuses, kuid sellegipoolest oli võistkond koos.
Mäng algas kodumeeskonna surve ja võimalustega, kuid parima momendi eest hoolitses hoopis elvakate ründaja Süld, kes sai esimesena jaole väravavahi pillatud pallile, aga terava nurga alt sooritatud löök lendas väravast mööda. 20.minutil kasutasid SK Nooruse 96 mängijad ära elvakate peata oleku ja Ingveri 20 meetrilt sooritatud löök lendas Käkkile püüdmatult värava ülanurka. Peale väravat mängupilt muutus ja FC Elva II mängijad näitasid isu ja tahtmist. 38. minutil oli viigiväravale lähedal Bussov, kelle kauglöök väravalatti lendas! FC Elva II oli ka mitu ohtliku nurgalöögi- ja karistulöögi momenti, kahjuks nendest midagi ohtliku ei sündinud.

Teine poolaeg oli tasavägisem ja võimalusi tekkis mõlema värava all. Paaril korral käis pall ka fcelvakate väravalatis ja oma oskusi tuli näidata ka Jõgeva väravavahil. Põhisündmused arenesid alates 79.minutist, kui SK Noorus 96 suurepärasest kauglöögist eduseisu kasvatas. Juba minut hiljem pääses Jõgeva väravavahiga 1v1 Kerro, kes suutis väravavahi ülemängida, kuid väravajoonel koperdanud kaitsja suutis mänguvahendile kannaga ette jääda. Ka selles mängus kehtis jalgpalli kirjutamata reegel: \"kui ise ei löö, siis lööb vastane\". Seekord hoopis omaväravasse! 84. minutil jäi Kerro tsenderdusele õnnetult ette vastaste kaitsja Allas, kelle seljast pall väravavahile püüdmatult võrku lendas. Mängu tuli taas elu ja FC Elva II muutis asetust veelgi ründavamaks, et viigipunkte püüda. 87. minutil tabas aga elvakaid ebaõnn, kui Käos vastaste pealelööki väljaspool karistusala käega mängis. Kohtunik tegi õiglase otsuse - eemaldamine! Väravasuule asus Bussov, kes püüdis kohe vastaste karistuslöögi. Mängu lõpus elvakad üritasid meeletult, tõid mööda löödud pallid ise vastastele, kuid sellest jäi täna väheks. Mäng lõppes 2:1 kodumeeskonna võiduga!

III liiga Lõuna - voor IX

21.juuni, kell 12.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - FC Lootos 1:3 (0:1)
Väravad: 72.pen. Aasmäe - 26., 68. Alve, 52. Mõtus
Hoiatused: 40. Kõomägi, 80. Sütt

FC Elva II: Kauri Käos, Kristjan Moorast (60. Taavi Lassmann), Taavi Havre, Veiko Kütt, Veiko Haan, Laur Nurme, Henry Eichelmann (80. Riivo Tutk), Kaupo Süld, Priit Pastak (60. Kaarel Tinn), Robi Männiste (46. Taavi Aasmäe), Juri Sirokov (46. Martin Raid)

Varus: Arvo Käkk (soojendusel sai vigastada)

Kevadringi viimases mängus jooksis FC Elva II väljakule ilma mitme olulise mängijata, mis andis võimaluse teistel ennast tõestada. Keskväljalt olid puudu mõlemad liidrid Tani kaartidega ja Bussov isiklikel põhjustel. Puudus ka seni edukaim väravakütt Raido Kuus.

Mäng oli alguses täiesti tasavägine, erilisi väravavõimalusi ei olnud kummalgi võistkonnal. Nagu välk selgest taevast oli 26.minutil mänguskoor muutunud, kui III liiga üks edukamaid ründajaid palli 25 meetrilt posti põrkest elvakate väravasse toimetas. Peale väravat,sai FC Elva II surve peale, kuid tsenderdused jäid ebatäpseteks.

Teise poolaja alguses õnnestus Lootosel eduseisu suurendada, kui Käos eksis palli püüdmisel ja selle kälje alt väravasse lasi. Enne seda oli elvakatel juba paar head võimalust mänguseis viigistada. Siit alates toimus pea kogu mäng FC Lootose väljakupoolel, vahetustest sekkusid edukalt Tinn, Raid ja Lassmann tuues mängu värskust ja paremaid ideid. Kuid suures ründamise hoos, kaotasid olukorra üle kontrolli elvakate keskkaitsjad ja sellest ka karistus 68. minutil, kui Alve kergelt 3:0 vormistas. Selliseid eksimusi ei tohi lubada, kui tahad oma klassist meeskondi võita! 72.minutil teenis FC Elva II penalti, peale seda kui Süld karistusalas pikali lükati. Penaltipunktilt oli täpne, suurepärase esituse teinud Taavi Aasmäe. Noormees näitas omadusi, millest võiksid eeskuju võtta paljud jalgpallurid - võitles meeskonna heaks palle, tekitas olukordi ja ei andnud kordagi alla. Fcelvakad omasid mängu lõpus veel võimalusi, kuid suurepärase esituse teinud Lootose väravavahti üle mängida ei suudetud. Järgmine kohtumine 17.juuli kell 19.00 Jõgeva SK Noorus 96-ga

Viljandi JK Kotkad - FCF Järva-Jaani SK 3:1
Jõgeva SK Noorus 96 - FC Otepää 1:3
Tartu FC HaServ - JK Luunja 0:0
Koeru SK - JK Liverpool Pub 3:2
Tartu Ülikool Fauna - Põltsamaa JK Sport 2:0

III liiga Lõuna - voor X

14.juuni, kell 12.00 Viljandi kunstmuruväljak
JK Liverpool Pub - FC Elva II 3:5 (3:3)
Väravad: 10. Kiilaspea, 29. Susi, 31. Gröön - 17. Tani, 21. Nurme, 30. o.v. Ohakas, 72. Raido Kuus, 74. Bussov
Hoiatused: 39. Ohakas - 50. Tani
Pealtvaatajad: 40

FC Elva II: Arvo Käkk (46. Kauri Käos), Taavi Havre, Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt (62. Taavi Aasmäe), Laur Nurme (76. Mart Kaur), Robi Männiste (62. Priit Pastak), Kaarel Tani, Karl Bussov, Kaupo Süld, Raido Kuus

JK Liverpool Pub asus kümmnendaks minutiks 1:0 juhtima, kui Käkki puhtaks löök kätega ebaõnnestus. Järel olukorras sai pallile esimesena jaole Kiilaspea, kes palli meeste summast väravasse toimetas. FC Elva II kosus kiiresti ja hakkas oma kiiret söödumängu peale suruma. 17.minutil karistas vastaseid kauglöögiga Kaarel Tani, otse õhust sooritatud pommlöök lendas väravavahile püüdmatult ristnurka!!! Üks kaunemaid väravaid sellel hooajal üldse! Peale viigistamist jätkus mäng Pubi poiste karistusala lähistel. 21. minutil pääses Tani tsenderduse järel löögile Laur Nurme, kelle volley värava tagumisse nurka lendas - suurepärane sooritus seisuks 2:1. FC Elva jätkas surumist ja JK Liverpool Pub vastas kiirrünnakutega. 29. minutil kasutas Susi ära Kütti eksimuse ja vormistas tabloole taas viiginumbrid 2:2. Juba minut hiljem juhtisid taas fcelvakad kui Kaupo Süldi soolo karistusalasse lõppes kurvalt kaitsjale, nimelt ei lubanud kaitsja Kaupol väravalöömise au endale saada, lüües ise palli üle väravavahi tagumisse nurka. Järgmine minut oli jälle skoor muutunud, kui karistuslöögi järel sai kastis löögile Gröön, kes palli peaga värava alumisse nurka suunas. Peale seda mäng vähe rahunes, fcelvakad küll surusid kuid midagi väga ohtliku ellu viia ei õnnestunud.

Teine poolaeg algas FC Elva II survega, oli näha milline võistkond tahab rohkem väravat ja võitu. 48. minutil käis pall JK Liverpooli latis, pealöögi sooritajaks oli Süld. 58. minutil lõi 25 meetrilt taas ohtlikult väravale Tani, kuid seekord latti. 61. minutil pääses nugalöögi ajal vabalt löögile Tani, kuid taas jäi õnnest puudu ja pall põrkas üle värava. 69. pääses nurgalöögi järel löögile Pastak, kelle madalale suunatud pealöök väravaküljevõrku maandus. 70. minutil pääses Raido Kuus väravavahiga 1v1, kuid jäi karistusalas natuke hiljaks löögiga ja kaitse jõudis blokeerima. 72. minutil said fcelvakad ja Raido Kuus oma tahtmise, vasakult äärelt tulnud madalasöödu võttis ründaja kastis ilusti omaks, pööras ja kõmmutas palli latipõrkest ristnurka! Super! Sellest innustatult jätkas FC Elva II ründamist ja mängu kontrollimist. Kaks minutit oli möödunud juhtväravast, kui Bussov eduseisu kindlustas, eelnevalt oli väravavaht tõrjunud 2 pealelöögiüritust, kuid kolmanda löögi puhul oli ta juba võimetu. JK Liverpool muutis oma mängu ja suruti kõrgemalt, mis jättis palju ruumi kiirrünnakuteks fcelvakatele. Mitmel korral pääseti kontratega vastase karistusalasse, kuid väsimuse tõttu jäid lõppsooritused kehvemaks. Sellise tulemusega mäng lõppes ja FC Elva II sai teenitud võidu. Viimases kevadringi kohtumises võõrustatakse Põlva FC Lootost, pühapäeval kell 12.00 Elva linnastaadionil.

Põltsamaa JK Sport - Viljandi JK Kotkad  7 : 1
JK Luunja - Koeru SK 5 : 2
FCF Järva-Jaani SK - Tartu FC HaServ 2 : 5
Põlva FC Lootos - Jõgeva SK Noorus 96 2 : 4
FC Otepää - Tartu Ülikool Fauna 6 : 2

III liiga Lõuna - voor IX

6.juuni, kell 12.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - JK Luunja 1:2 (0:2)
Väravad: 49. Tani - 5. Paabusk, 17. Karis
Hoiatused: 59. Haan - 56. Kiismann, 57. Kask, 82. Karis
Pealtvaatajad: 30

FC Elva II: Arvo Käkk, Sass Suiste, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt, Martin Raid (46. Kaarel Tani), Henry Eichelmann, Evert Soonberg (64. Kaarel Tinn), Kaupo Süld, Raido Kuus (85. Robi Männiste)

Varus: Mart Kaur

Üheksandas voorus kohtusid III liiga Lõuna hetke üheksas ja teine võistkond. Eelmisel hooajal kohtuti üleminekumängudes ja siis pidi FC Elva II tunnistama 2:7 kaotust kahe mängu kokkuvõttes. Mängualgus tõotas samasugust üleolekut, kui juba 5.minutil pääses paremalt äärelt läbi Taivo Kask ja tema teravale söödule värava ette sai õigeagselt jala vahele Indrek Paabusk seisuks 0:1! Elvakad kosusid ja võtsid üles väga palju rünnakuid, eriti parema ääre kaudu, kus tegutsesid julgelt Rando Kuus ja Henry Eichelmann. Kuid väravat veel lüüa ei suudetud, hoopis JK Luunja suutis mänguskoori kasvatada. 17.minutil eksis väga rängalt meeskonna kogenuim mängumees Haan tagasisöödul Suistele, palli lõikas vahelt Martin Karis ja toimetas selle väravasse. Tundus, et tuleb saun... Läks hoopis vastupidi, fcelvakad näitasid väga head jalgpalli ja ohustasid pidevalt JK Luunja väravat, mingiks hetkeks suruti luunjakad terve võistkonnaga oma karistusala lähistele kaitsesse. 40.minutil oli hea võimalus kaotuseisu vähendada Soonbergil, kuid lähi löök lendas vastu pikali olevat väravavahti, kes eelnevalt oli tõrjunud esimese elvakate ürituse.

Teist poolaega alustas FC Elva II nii nagu lõpetas - rünnakuid ülesehitades! 49. minutil pakkusid tõelise maiuspala Kaupo Süld ja vahetusest sekkunud Kaarel Tani. Süldi tsenderdus ristus karistusalas täpselt Taniga ja tulemuseks ilus värav! Kohe järgmisel rünnakul oli viigi võimalus, kuid Raido Kuus ei tabanud 5 meetrilt palli täpselt ja mänguvahend vuhises paar meetrit väravast mööda. Hea võimalus oli ka Tanil kuid kümmnelt meetrilt sooritatud löök lendas otse väravavahi sülle. Uuesti ärkas ka JK Luunja ja tekitasid kontratega palju pahandust, korra käis pall ka FC Elva II väravas kuid enne fikseeriti suluseis. Mängu lõpus olid elvakad väga lähedal viigiväravale, kui terve mängus suurepäraselt tegutsenud Kaupo Süld pääses vasakult äärelt karistusalasse ja lõi palli teravalt värava eest läbi. Kahjuks ei suutnud Männiste, ega ka Eichelmann pallile jalga vahele saada. Rohkem väravaid ei löödud ja  teist kodumängu järjest pidime vastu võtma 1:2 kaotus. Järgmine kohtumine juba JK Liverpool Pubi vastu.

Viljandi JK Kotkad - Tartu Ülikool Fauna 1 : 0
Tartu FC HaServ - Põltsamaa JK Sport 4 : 0
Põlva FC Lootos - FC Otepää  2 : 1
Koeru SK - FCF Järva-Jaani SK  1 : 2
Jõgeva SK Noorus 96 - JK Liverpool Pub  3 : 2

III liiga Lõuna - voor VIII

31.mai, kell 12.00 Kasekopli staadion
FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 7:2 (4:1)
Väravad: 5., 18., 73. Kruusla, 15., 75. Taivo Idavain, 27., 62. Kärgenberg - 44. Eichelmann, 81. Raido Kuus
Hoiatused: 68. Taavi Idavain - 90.+2. Taavi Aasmäe
Pealtvaatajad: 40

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Kütt, Taavi Aasmäe, Sass Suiste, Martin Raid, Evert Soonberg, Henry Eichelmann (46. Robi Männiste), Kaupo Süld, Raido Kuus

Kasekopli väikeste mõõtmetega väljakul sai väravate löömisega palju paremini hakkama just FCF Järva-Jaani SK meeskond. Juba algusminutitest peale kasutasid selgelt oma füüsilist eelist ära ja läksid kiirelt juhtima. Värav tuli keskkaitsjate tähelepanematusest ja Kruusla pääses Käkki vastu 1v1 ning vormistas seisuks 1:0! Võimsamad jaanikad surusid üle välja kogu meeskonnaga ja FC Elva II oli raskuski palli kontrolli alla saamisega. Kiirelt löödi ka 2:0 ja 3:0 taaskord kaitsja ja väravavahi segaduse tõttu. 27.minutil löödi ka veel 4:0, kui vasakult äärelt pääses läbi Kärgenberg ja kelle tugev löök läbi Käkki sõrmede värava kaugemasse nurka maandus. Peale seda said mängu käimaka fcelvakad, tekkis ridamisi ohtlike olukordi vasakult äärelt, kus elvakate selle kohtumise parim mängija Bussov tegi tööd nii kaitses, kui rünnakul. 44. minutil oli kõigi üllatuseks väravatearve ka FC Elva II avatud, FCF Järva-Jaani SK väravavaht eksis Eichelmanni tsenderduse püüdmisel ja pall lendas üle käte väravasse - 4:1! Paaril korral said karistusalast löögile ka Süld ja Raido Kuus, kuid skoor ei muutunud.

Teist poolaega alustas FC Elva II juba palju paremini, suudeti palliga ohtlikult tegutseda vastaste karistusala lähistel. 50.minutil käis pall ka jaanikate väravas, kuid Männiste oli enne väravasöötu jõudnud suluseisu liikuda. Peale seda koduvõistkond kosus ja hakkas taas oma füüsilist võimu näitama. 62. minutil suurendas FCF Järva-Jaani SK eduseisu taas neljale väravale, kui väravaesises saginas pääses löögile Kärgenberg. 73. minutil lõi hattricki endine Roosna-Alliku ründemees Kruusla. Surmas kõrge palli, keeras pettega ümber ja pääses teda takistanud kaitsjast mööda ja lükkas palli Käkkist mööda! 75. minutil sai päeva ilusaima väravaga hakkama Taivo Idavain, kelle 25 meetrilt otse õhust sooritatud kaarlöök lendas täpselt lati alla seisuks 7:1. Peale seda tegi FC Elva II muudatused väljakul ja mängupilt paranes tunduvalt, tekkis ridamisi olukordi. 1v1 pääses Raido Kuus, kuid kaitsja jõudis segama peale seda, kui Raido oli väravavahist mööda saanud. Keskkaitsja Kütti kauglöök 40 meetrilt lendas napilt üle lati, väravavaht oli juba olukorrast väljas! 81. minutil said fcelvakad oma momentide eest ka tasu, kui Kaupo Süldi söödu järel pääses väravavahiga 1v1 Raido Kuus ja seekord lõi ründaja palli külmalt väravavahist mööda lõppseisuks 7:2.

Põltsamaa JK Sport - Koeru SK 2 : 2
JK Liverpool Pub - Põlva FC Lootos  1 : 1
JK Luunja - Jõgeva SK Noorus 96  2 : 0
Tartu Ülikool Fauna - Tartu FC HaServ  0 : 4
FC Otepää - Viljandi JK Kotkad  4 : 2

III liiga Lõuna - voor VII

24.mai, kell 16.00 Elva linnastaadion
FC Elva II - Põltsamaa JK Sport 1:2 (0:0)
Väravad: 89. Männiste - 60., 78. Vellend
Kohtunik: Timo Afanassjev
Pealtvaatajad: 50

FC Elva II: Arvo Käkk, Karl Bussov, Veiko Kütt, Kaarel Tinn, Veiko Haan, Kaarel Tani (72. Robi Männiste), Martin Raid (46. Sass Suiste), Tarmo Kerro, Raido Kuus (61. Juri Sirokov), Kaupo Süld (61. Evert Soonberg), Rando Kuus (39. Taavi Havre)

Tartu FC HaServ - Viljandi JK Kotkad 6 : 1
Põlva FC Lootos - JK Luunja  2 : 0
JK Liverpool Pub - FC Otepää  3 : 7
Koeru SK - Tartu Ülikool Fauna  1 : 2
Jõgeva SK Noorus 96 - FCF Järva-Jaani SK  4 : 0

III liiga Lõuna - voor VI

17.mai, kell 12.00 Kaagvere staadion (naturaalne muru)
TÜ Fauna - FC Elva II 1:3 (1:1)
Väravad: 5. nr. Leibak - 8. Tani, 51., 63. Raido Kuus
Hoiatused: 61. Tani

FC Elva II: Arvo Käkk, Sass Suiste, Karl Bussov, Veiko Kütt, Taavi Aasmäe (46. Kaarel Tinn), Veiko Haan, Kaarel Tani, Martin Raid (46. Laur Nurme), Tarmo Kerro (88. Mart Kaur), Raido Kuus (85. Taavi Havre), Kaupo Süld (78. Robi Männiste)

Varus: Rando Kuus

Kuuenda vooru kohtumises külastas FC Elva II võistkond Tartu Ülikool Fauna meeskonda. Esimest korda sellel hooajal toimus mäng naturaalsel murul. Eelmisest kahest kohtumisest kaotused teeninud FC Elva II pidi tõestama, et hea hooajaeelne võitudeseeria polnud juhuslik. Mängu algus oli võrdne, mõlemad meeskonnad üritasid lüüa kiiret väravat, millega sai 5.minutil hakkama Fauna. Kaitsjate eksimuse järel pääses löögile Leibak, kelle karistusala tagant sooritatud löök läbi elvakate väravahi Arvo Käkki sõrmede siiski värava ülanurka lendas! FC Elva II ei murdunud, tekkis ridamisi ohtlike olukordi Fauna värava all. 8.minutil teenisid elvakad nurgalöögi, millest sündis kaunis viigivärav. Kaarel Tani vasakujala volley lendas läbi Fauna väravavahi sõrmede värava esimesse nurka - 1:1. Juba järgmisel rünnakul oli FC Elva II lähedal viigiväravale, kuid Raido Kuus ei tabanud põrkavat palli viielt meetrilt. Paaril korral pääsesid Fauna väravavahiga silmitsi Raid ja Süld, aga väravavaht oli alati valmis. Poolaja lõpupoole sai taas Fauna taas mängu käima ja teenis mitu nurgalööki järjest, millest elvakate õnneks väravat ei suudetud vormistada.

Teise poolaja alguses tegi FC Elva II paar vahetust, tugevdamaks keskvälja, kus initsiatiiv poolaja lõpus ära anti. Vigastatud Martin Raidi asemele tuli Laur Nurme ja Kaarel Tinn vahetas välja Taavi Aasmäe. Muudatused tõid elvakate mängu taas värskust ja kindlust, juba 51. minutil pääses Raido Kuus vastaste väravavahiga 1 vs 1, mängis palli üle väravavahi ja jooksis ise pallile järgi, lüües selle kindlalt tühja väravasse 1:2 FC Elva II kasuks. Suurepärase eeltöö väravale tegi Kaarel Tani. Nüüd tuli Fauna ka juba kogu võistkonnaga ründama, tekitades sellega palju ruumi oma kaitseliini taha, mida elvakat edukalt ära kasutasid. Mitmel korral pääsesid ohtlikult väravaalasse Raido Kuus ja Kaupo Süld, viimane oli tõeline \"mustatöö\" tegija selles kohtumises. Just Süldi kavalast söödust karistusalasse sündis FC Elva II kolmas värav. Raido Kuus pääses koos palliga vasakult karistusalasse ja keerutas palli väravavahile püüdmatult tagumisse nurka 1:3. Sellega polnud veel kohtumine otsustatud, juba 3 minutit hiljem oli Faunal kasutada penalti, kuid lööja eksis lüües mänguvahendi paar meetrit väravast mööda. Korra käis pall ka FC Elva II latis, kuid see oli ka kõik Fauna poolt. Lõpus olid hoopis elvakad lähedal neljandale väravale, aga taas kord oli tubli Faunakate väravavaht. Lõppskoor 1:3 FC Elva II kasuks. Järgmine mäng toimub juba Elva linnastaadionil 24.mai, kell 16.00.

Viljandi JK Kotkad - Koeru SK 3:0
JK Luunja - JK Liverpool Pub 3:3
FCF Järva-Jaani SK - Põlva FC Lootos 7:0
Põltsamaa JK Sport - Jõgeva SK Noorus 96 2:2
FC Otepää - Tartu FC HaServ 2:3

III liiga Lõuna - voor V

9.mai, kell 12.00 Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Kotkad - FC Elva II 3:1 (1:1)
Väravad: 29. Mäerand, 64. Kähr, 90. Peips - 16. Raido Kuus
Hoiatused: 90. Tutk, 90. Tani

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus (84. Riivo Tutk), Karl Bussov (67. Taavi Havre), Veiko Haan, Veiko Kütt, Kaarel Tani, Sass Suiste (67. Henry Eichelmann), Tarmo Kerro, Martin Raid, Raido Kuus, Kaarel Tinn (57. Robi Männiste)

Varus: Mart Kaur, Taavi Aasmäe

Kohtumine algas JK Kotkaste survega, tekkisid mõned ohtlikud momendid, kuid koduvõistkonna ründajad ei suutnud neid realiseerida. Külalisvõistkonna ohtlikumate momentide eest hoolitsesid Raido Kuus ja Kaarel Tani, väravaid veel ei sündinud. Ootamatult asususid elvakad Raido Kuusi väravast 16.minutil juhtima. Peale väravat jätkus mõlemapoolsete võimalustega mäng, keskväljal domineerisid rohkem JK Kotkad. 29. minutil olid tablool taas viiginumbrid kui Marek Mäerand 25 meetrilt kauni kauglöögiga FC Elva II väravavahi üle mängis. Rohkem erilisi võimalusi kummalgi võistkonnal ei tekkinud ja poolaajale mindi viigiseisul.

Teine poolaeg algas paremini jälle Kotkastele, palli suudeti paremini kontrollida kui elvakad. Aga mida mäng edasi seda paremaks muutus ka FC Elva II rünnak. 64. minutil eksis elvakate vasakäär palli omastamisel ja kaitsja seljataha tekkinud ruumi kasutasid ilusti ära JK Kotka mängijad, kiire sööt vabasse tsooni kuhu liikunud ründaja palli kiirelt omaks võttis ja selle väravaks vormistas - 2:1 koduvõistkonnale. Mäng jätkus heitlustega keskväljal, mitte kuidagi ei suutnud täna FC Elva II ründajad ja poolkaitsjad oma potentsiaali välja mängida ja erilist ohtu ei kujutanud rünnakute lõpetamised. Viis minutit enne lõppu tegi FC Elva II treener taktikalise muudatuse, tõi sisse lisaründaja kaitsja vastu. Kahtlaselt tegutsenud kohtuniku järjekordse eksimuse järel suutsid hoopis JK Kotkad lüüa oma kolmanda värava. Sellega teenisid JK Kotkad oma neljanda järjestikuse võidu ja tõusid enne pühapäevaseid mänge liiga liidriteks.

JK Liverpool Pub - FCF Järva-Jaani SK 1:1
Jõgeva SK Noorus 96 - TÜ Fauna 3:5
Põlva FC Lootos - Põltsamaa JK Sport 5:1
Koeru SK - Tartu FC HaServ 1:6
JK Luunja - FC Otepää 2:1

III liiga Lõuna - voor IV

3.mai, kell 11.30 Annelinna kunstmuruväljak
FC HaServ - FC Elva II 5:0 (1:0)
Väravad: 15., 67. Raigna, 87. Tjunin, 90. Mitin, 90.+2. Pruttðenko
Hoiatused: 28. Tjunin - 44. Tinn

FC Elva II: Kauri Käos, Veiko Kütt, Taavi Havre, Kaarel Tani (83. Mart Kaur), Karl Bussov, Kaarel Tinn, Martin Raid, Sass Suiste (68. Laur Nurme), Tarmo Kerro (84. Taavi Lassmann) Raido Kuus (76. Robi Männiste), Allar Tillmann

FC Elva II külastas neljanda voorus FC HaServi võistkonda, eelmisel hooajal kinldalt IV liiga võitnud võistkond oli ka täna favoriit. Mäng algas kohe HaServi survega, liigutati palli kaitse ja poolkaitse kaudu äärtele, FC Elva II mängis kannatlikult kaitses ja ootas kiirrünnakuvõimalusi. 15. minutil said kahjuks FC HaServi mängijad kiire värava. Vasakult äärelt tulnud tsenderduse puhtakslöömine ebaõnnestus ja pall maandus otse Raigna jalale, kes ei eksinud - 1:0. Peale väravat HaServi mäng rahunes ja FC Elva II sai ka rünnakuid ehitada, mitmel korral ohustati HaServi väravat kauglöökidega. Poolajale läksid võistkonnad kodumeeskonna 1:0 juhtimisel.

Teine poolaeg algas taas kerge kodumeeskonna survega, kuid fcelvalased mängisid kaitses väga kindlalt ja liikusid nüüd ka edukamalt rünnakusse. Seisul 1:0 olid viigiväravale lähedal Raid ja Bussov, kuid kumbki ei suutnud seekord võimalust realiseerida. Bussovi soolo oli märkimisväärne, algas kaitsest ja pääses läbi vasaku ääre väravavahiga 1 vs 1, kuid otsustas karistusala tagant peale lüüa. 67. minutil karistati FC Elva II teist korda, kui rünnaku ülesehitusel kaotati pall. HaServi mängujuht Pruttðenko söötis kavala palli karistusalasse kaitsjate taha ja Raigna lõi kauni kombinatsiooni väravaks 2:0. Jätkus mäng keskväljal, mängu lõpus oli FC Elva II-l veel võimalus kaotusseisu vähendada, hoopis HaServ lõi järgmisest kiirrünnakust 3:0. Viimastel minutitel suutis FC HaServ veel kord näidata, et nad löövad ohtlikult kui neile ruumi anda ja mäng lõppes 5:0. Sellega teenis FC Elva II hooaja esimese kaotuse. Järgmises voorus kohtutakse 9.mail, kell 12.00 Viljandi JK Kotkastega.

Viljandi JK Kotkad - Jõgeva SK Noorus 96 2:1
FC Otepää - Koeru SK 2:1
TÜ Fauna - FC Lootos 3:3
Põltsamaa JK Sport - JK Liverpool Pub 0:1
28.06. kell 12.00 FCF Järva-Jaani SK - JK Luunja

III liiga Lõuna - voor III

25.aprill, kell 17.00 Viljandi kunstmuruväljak (väljasõit Elva Kaubanduskeskuse juurest 8.00)
FC Elva II - Koeru SK 1:0 (1:0)
Väravad: 6.Tillmann
Hoiatused: 18. Lassmann, 83. Bussov

FC Elva II: Kauri Käos, Henry Eichelmann, Karl Bussov, Veiko Haan, Taavi Aasmäe, Taavi Lassmann (38. Laur Nurme), Martin Raid, Sass Suiste, Kaarel Tani, Allar Tillmann (83. Riivo Tutk), Robi Männiste (73. Mart Kaur)

III vooru kohtumises võõrustati Viljandi kunstmuruväljakul Koeru SK võistkonda. Eelmisel hooajal saadud suured kaotused tuli maha pesta. Mäng algas Koeru survega, elvakad ei saanud ennast mitte kuidagi käima, lihtsad pallikaotused, valesöödud. Kõik see tekitas algusest peale ebakindlust. 6.minutil pääses FC Elva esimest korda vastase poolele. Koeru väravavaht eksis väga rängalt Tillmanni tsenderduse püüdmisel visates palli jalgevahel omale väravasse. Täielikult mängupildile mittevastav olukord. Kuid siit peale muutus mäng võrdsemaks ja mäng käis rohkem keskväljal, kumbki pool omas häid võimalusi karistusala lähistelt, kuid ei midagi kindlat.
Teisel poolajal FC Elva II mäng paranes märgatavalt ja väravalöömise momente tekkis ridamisi, Koeru proovis rohkem kiirrünnakutega. Mängu lõpus, sekkusid hästi mängu elvakate uued ründajad. Survgestasid Koeru kaitset ja nii tekkis väga häid väravavõimalusi mida ei suudetud realiseerida. Kolm punkti käes ja taga null, mida muud veel kui kõik keskenduma järgmisele mängule Tartu FC HaServi vastu.

FCF Järva-Jaani SK - FC Otepää 1:0
JK Luunja - Põltsamaa JK Sport 3:2
JK Liverpool Pub - TÜ Fauna 1:3
FC Lootos - Viljandi JK Kotkad 1:4
28.06. kell 19:00 Jõgeva SK Noorus 96 - FC HaServ

III liiga Lõuna - voor II

18.aprill, kell 17.00 Annelinna kunstmuruväljak
FC Otepää - FC Elva II 3:3 (1:3)
Väravad: 15. Kuld, 61.o.v. Haan, 90.+2. Laes - 13. Tani, 17. Soonberg, 34. Raid
Hoiatused: 41. Soo

FC Elva II: Arvo Käkk, Veiko Haan, Henry Eichelmann, Karl Bussov, Taavi Havre (44.Rando Kuus), Martin Raid, Sass Suiste (85. Kaarel Tinn), Tarmo Kerro (90.+1. Kristjan Moorast), Kaarel Tani, Raido Kuus (79. Priit Dedov), Evert Soonberg (46. Laur Nurme)

Varus: Kauri Käos, Riivo Tutk

Video

FC Elva II alustas hooaega Tartus, kui \"derby\" mängus kohtuti FC Otepääga. Mõlemad võistkonnad olid mänguks hästi valmistunud, pikad pingid ja toetamas ka mängijad kes protokolli ei mahtunud. Mäng algas FC Elva II domineerimisel ja kiire söödumäng tegi FC Otepääle palju pahandust. 13.minutil said elvakad oma tahtmise, kui Kaarel Tani 20 meetrilt sooritatud karistuslöök lendas üle müüri ja värava ülemisse nurka - 0:1! Rõõmupidu sai kesta vaid kaks minutit, FC Otepää mängija Oja pääses vasakult äärelt FC Elva karistusalasse ja terava tsenderduse lõi ilusaks väravaks vanameister Kuld - 1:1! Möödus jälle kaks minutit ja FC Elva asus taas juhtima. Kerro tsenderduse vormistas väravaks noor ründaja Soonberg, kelle löök küll hästi ei õnnestunud, kuid väravavaht uskus samuti tugevamasse lööki ja viskus kiiresti pikali, aga pall põrkas aeglasemalt ja läbi Orlovi käte väravasse - 1:2. Mäng jätkus ka peale väravat külaliste domineerimisel ja 34.minutil vormistati ülekaal 3:1 eduseisuks. Karistusala tagant sai löögile Raid, kelle sooritus oli nii täpne, et lendas värava vasakusse ristnurka. Peale seda mäng vähe rahunes ja tekkisid ka olukorrad FC Elva karistusala lähistel.
Teisel poolajal oli mäng juba tasavägisem, 61.minutil eksis vanameister Haan värava ees puhtakslöögil pall lendas omaväravasse - 2:3. Eelnevas olukorras oli pika sööduga ülemängitud FC Elva kõrgele kerkinud kaitseliin ja Oja suutis 1v1 olukorras üle mängida elvakate noore väravavahi. Minimaalne kaotsusseis andis FC Otepääle uue hingamise ja võideldi palju kindlamalt. Võitlus käis kuni viimaste minutiteni, FC Elva tundus juba võidumaitset, kuid otepäälased polnud veel viimast välja pannud. Nagu juba esimesel poolajal paaril korral, ei suutnud vanameister Haan teha lihtsalt puhtaksööki, selle asemel alustas trikitamist kahe vastae vastu oma karistusala vasakul äärel. Ründajad võitsid palli ja karistusalasse saadetud tsenderdusele sai jaole Laes, kes ei eksinud - 3:3! Kohe peale seda kõlas ka väljakukohtuniku lõpuvile.

Järgmises \"kodumängus\" on FC Elva II Viljandis vastamisi Koeru SK-ga, kelle vastu eelmisel hooajal kaotati 0:3 ja 0:5.

Viljandi JK Kotkad - JK Liverpool Pub 2:1
FC HaServ - FC Lootos 3:1
Koeru SK - Jõgeva SK Noorus 96 0:1
Põltsamaa JK Sport - FCF Järva-Jaani SK 3:4
TÜ Fauna - JK Luunja 1:3

III liiga Lõuna - voor I

Voor 1

JK Liverpool Pub - Tartu FC HaServ    0 : 6
FCF Järva-Jaani SK - Tartu Ülikool Fauna  0 : 1
Põlva FC Lootos - Koeru SK  0 : 0
Põltsamaa JK Sport - FC Otepää  0 : 3
JK Luunja - Viljandi JK Kotkad  3 : 1
Jõgeva SK Noorus 96 - FC Elva II  17.07.09 19:00

Treeningmäng IV
5.aprill, kell 12.00 Põlva Lootospark
FC Lootos - FC Elva II 0:3 (0:2)
Väravad: 12., 86. Kuus, 18. Kerro

FC Elva II: Arvo Käkk, Karl Bussov, Henry Eichelmann, Veiko Haan, Veiko Kütt, Sass Suiste, Tarmo Kerro, Kaarel Tani, Martin Raid, Evert Soonberg, Raido Kuus, Taavi Havre, Kaarel Tinn, Taavi Lassmann, Kristjan Moorast, Robi Männiste

FC Elva II kasutas edasi-tagasi vahetusi

5.aprillil sõitsime külla Lõuna-Eesti sõpradele, et võtta enne hooaega mõõtu FC Lootosega. Mäng algas rahulikult ja mõlemad proovisid vastasele oma mängu peale suruda, mida aeg edasi seda paremini ja kindlamalt tegutsesid elvakad. Pall liikus kiirelt läbi keskvälja äärtele ja ründajatele, tekkis ridamisi ohtlike löögikohti, kuid Põlva väravavaht suutis need nullida. Mängu 12.minutil ei suutnud Põlva kaitsjad palli oma karistusalast puhtaks lüüa, mänguvahend põrkas Soonbergist täpselt Raido Kuusi jalale ja sealt juba kindlalt väravasse 0:1! FC Elva II jätkas ründamist ja võimalusi tekkis eduseisu suurendamiseks. 18.minutil sai sellega hakkama Kerro, Soonbergi tsenderdus vasakult äärelt leidis karistusalas täiesti vaba paremääre, löök lendas läbi väravavahi käte kaugemasse nurka 0:2! Külalisvõistkond jätkas domineerimist kuid mänguseisu muuta ei suutnud, hoopis FC Lootos oli 45.minutil lähedal kaotusseisu vähendamisele, kui T.Kaldvee eksis 1v1 olukorras väravavahiga.
Teine poolaeg jätkus mäng FC Elva II kontrolli all, paksu pahandust Põlva kaitsjatele tegi Kerro, kes ohtlikult paremalt äärelt läbi murdis ja ründajatele võimalusi tekitas. 86.minutil mängis väga targalt Raido Kuus, sundides vastaste keskkaitsjat oma karistusalas eksima ja lüües oma teise värava. 90. minutil oli elvakatel veel võimalus eduseisu suurendada, kuid Karl Bussovi soolorünnak lõppes lattilöögiga, tagasipõrkunud palli lõi tugevalt väravale Raido Kuus, selle löögi tõrjus Lootose väravavaht nurgalöögiks.

Treeningmäng III
22.märts, kell 14.00 Viljandi kunstmuruväljak
FC Tarvastu - FC Elva II 7:2 (2:2)
Väravad: 6., 85. T. Orav, 16. Klein, 46., 52., 76. Palumaa, 62. Naaris - 4. Bussov, 38.pen. Tani

FC Tarvastu: Janar Mastik, Antti Rosenberg, Denis Putnin, Heigo Kosemets, Tarmo Voltein, Marek Naaris, Meelis Allik, Indrek Klein, Henri Sammul, Tairo Orav, Ants Palumaa, Kaspar Orav, Erki Ojarand

FC Elva II esimene poolaeg: Kauri Käos, Karl Bussov, Sass Suiste, Veiko Haan, Veiko Kütt, Laur Nurme, Tarmo Kerro, Kaarel Tani, Martin Raid, Evert Soonberg, Raido Kuus

FC Elva II teine poolaeg: Arvo Käkk, Raido Kuus, Taavi Havre, Mart Kaur, Priit Pastak, Jaanus Jõulu, Kaarel Kaldvee, Kristjan Moorast, Henry Eichelmann, Kaupo Süld, Riivo Tutk

Treeningmäng II
14.märts, kell 17.00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak
FC Tabivere - FC Elva II 2:4 (1:3)
Väravad: 1. O. Kukk, 55. A. Kukk - 16. Nurme, 22., 24. Kerro, 70. Männiste

FC Elva II esimene poolaeg: Kauri Käos, Veiko Haan, Rando Kuus, Sass Suiste, Karl Bussov, Martin Raid, Kaarel Tani, Evert Soonberg, Tarmo Kerro, Laur Nurme, Raido Kuus

FC Elva II teine poolaeg: Arvo Käkk, Veiko Haan, Rando Kuus, Kaarel Tani, Taavi Havre, Karl Bussov, Sass Suiste, Henry Eichelmann, Priit Pastak, Taavi Lassmann, Robi Männiste, Evert Soonberg, Raido Kuus, Laur Nurme, Tarmo Kerro

FC Tabivere alustas mängu shokiväravaga mängu 30 sekundil, kui Haani sööduveast lõi 23 meetrilt iluvärava Ott Kukk. FC Elva II väravas seisnud Kauri Käosel ei olnud mingit võimalust seda väravat ära hoida. FC Elva II kosus väga kiiresti ja domineeris mängu palliga ning ka ilma pallita. Tekkis ridamisi ohtlikke olukordi Tabivere väravalähtistel, tihti jäid vastased hätte FC Elva II ülevälja pressinguga. 16. minutil pääses Nurme 1 vs 1 FC Tabivere väravavahiga, viigistades mänguseisu. FC Elva II jätkas sama edukalt ründamist ja teenitud juhtvärava lõi Kerro juba kuus minutit hiljem. 24. minutil pääses väravavahiga 1 vs 1 Kerro, lüües mänguvahendi ilusti väravavahist kaarega mööda väravasse. Kuni poolaja lõpuni jätkus FC Elva II surve, kuid skoor jäi muutumata.
Teise poolaja eel tegi FC Elva II koosseisu muudatused, kuid mängupilti see ei muutnud. Tempo ja surve pandi FC Tabiverele peale juba nende kaitsekolmandikul. Väravavõimalusi tekkis ridamisi, kuid kord olid ebatäpsed FC Elva II mängijad ja teine kord mängis suurepäraselt FC Tabivere väravavaht. Hoopis FC Tabivere vähendas kaotusseisu, kui 55.minutil tsenderdus äärelt hoopis väravasse maandus. Ka seekord polnud FC Elva II väravavahil Käkkil võimalust midagi päästa. See värav ei toonud Tabiverele uut hingamist, FC Elva II jätkas ikka sama võimsalt surumist ja ründamist. Mängu 70.minutil tegi Männiste mängu võitja selgeks, lüües viielt meetrilt 4:2. Lõpu poole tekkis veel võimalusi mõlemale poole, kuid kumbki ei suutnud enam väravat lüüa. FC Elva II treenerid ja mängijad võisid lõpptulemusega väga rahule jääda, näidati ilusat jalgpalli, mida nautisid pealtvaatajad ning ka mängijad ise.

Treeningmäng I
7.märts, kell 17.00 Viljandi kunstmuruväljak
FC Elva II - Suure-Jaani Rolling Doors 1:2 (0:0)
Väravad: 54. Raido Kuus - 47. Kullasepp, 70. Kärt

FC Elva II esimene poolaeg: Arvo Käkk, Veiko Haan, Veiko Kütt, Sass Suiste, Karl Bussov, Martin Raid, Kaarel Tani, Evert Soonberg, Tarmo Kerro, Laur Nurme, Raido Kuus

FC Elva II teine poolaeg: Arvo Käkk, Mart Kaur, Taavi Aasmäe, Kaarel Kaldvee, Rando Kuus, Kristjan Moorast, Henry Eichelmann, Jaanus Jõulu, Taavi Lassmann, Robi Männiste, Raido Kuus (Evert Soonberg)

Vaatamata kaotusele tegi FC Elva II oma hooaja esimeses treeningmängus väga ilusa partii. Esimesel poolajal võeti hea tempo üles ja näidati esimese välimängu kohta väga head mängu, kuid väravani ei jõutud. Teise poolaja alguses teenisid vastased karistuslöögi 25 meetri kauguselt FC Elva II väravast, mille Rolling Doorsi mängumees kaarpalliga latti keerutas, sealt tagasi põrkunud palli juures oli tesimesena jaol Kullasepp ja löögiga ei eksinud 0:1. FC Elva II teise poolaja koosseis ei murdunud ja võttis üles ilusaid rünnakuid ning 54. minutil sai see tasutud, kui peaga oli täpne Raido Kuus. Peale viigiväravat FC Elva II mäng elavnes veelgi ja ei olnud kaugel ka juhtvärav. Hoopis vastased läksid 70. minutil teenimatult juhtima kui FC Elva II kaitsja eksis rängalt tagasisööduga ja vastased lõid 1:2. FC Elva II noored mängumehed ei murdunud ja ründasid taas maruliselt, vastaste viimasel kolmandikul olid kõik mängijad peale kahe keskkaitsja ja väravavahi. Pall liikus ohtlikult kasti lähistel ja tihti päästis Rolling Doorsi halvimast suurepäraselt tegutsenud väravavaht.


Arhiiv - FC Elva II - TÜ FC Fauna hooaeg 2005