Eesti Jalgpalli Liidu president külastas FC Elvat


Foto: Are Altraja / Aivar Pohlak (vasakul) ja Toomas Järveoja lõid käed, millega kinnitati EJL ja Elva LV igakülgset toetust uue Elva kunstmuruväljaku rajamisel.

Eelmise nädala neljapäeval oli FC Elval au võõrustada Eesti Jalgpalli Liidu presidenti Aivar Pohlakut. Külastuse peamisteks põhjusteks oli Elva kunstmuruväljaku arengute hindamine ja järgmiste tegevuste planeerimine. Lisaks jõudis kõrge külaline tutvuda kõigi FC Elva kasutuses olevate väljakute ja uue kontoriga.
Kahe ja pooletunnine visiit algas Elva kunstmuruväljakult. Kohtumisele olid kutsutud Elva linnavalitsuse poolelt Toomas Järveoja ja Veiko Kütt, klubi poolelt Marek Naaris ja Are Altraja.

Kunstmuruväljakul toimunud arutelu lõpetuseks kinnitas, et Eesti Jalgpalli Liidu president toetust selles projektis. Elva linnavalitsuse poolelt lubati teha tööd, mis on seotud väljaku põhjaga. EJL ja FC Elva koostööga peaks saama väljak tänapäeva tipptingimustele vastava katte.

Hetkel on käimas detailplaneeringu koostamine ja eelarvestamine. Arvesse on ka võetud väljaku ümbruses elavate inimeste ettepanekud. 

"Kui tegemist on Elva kunstmuruväljaku teemadega, siis ma olen 100% valmis otsima ja leidma lahendusi. Ootame ära detailplaneeringu ja tutvustame seda uuesti Elva kodanikele, eriti just väljakuga piirnevatele kodanikele ning siis võib tõsine tegevus alata. 
Mitte midagi kerget siin olema ei saa, tuleb leida võimalusi struktuurfondidest ja vaadata üle klubi võimalused väljakusse investeerimiseks." oli Marek Naaris positiivselt meelestatud.

Foto: Are Altraja / Toomas Järveoja, Veiko Kütt, Marek Naaris ja Aivar Pohlak. 


"Liit näeb, et üks väike klubi on haaranud ja kaasanud nii palju noori tegevusse. Teeme ulmelist hooaega, kus erinevatel tasanditel osaleb kokku 16 võistkonda! Mõni päev on seetõttu kops nii kinni, aga tuleb pingutada ja üksteist aidata. Kui ühel ilusal päeval on siin väljak, siis saab mõelda ka Elva Gümnaasiumi spordiklassi või FC Elva akadeemia loomisele. Meie soov on teha tööd tipptasemel ja ainuke võimalus lähivaldade noored ühte kokku saada, selleks on vaja tingimusi!" lisas Naaris lõpetuseks.