Duubel sai väravaluugid valla, kaks debüdanti skoorisid

7.04.2018 algkoosseis Tartu FC Heliose vastu / Foto: Marek Naaris

Eile toimunud kohtumises vastasest rohkem teravusi loonud duubel võitis mängu 4:2. Esimese poolaja lõpus jäid vastased väljakule kümnekesi, kuid see ei teinud meie elu lihtsamaks, just siis suutsid vastased lüüa kaks väravat. Meie väravate eest hoolitsesid Mihhail Kravtšenko, Laur Tammeorg, Henry Eichelmann ja Antti Arumäe. 
07.04.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Tartu FC Helios 4:2 (1:0)
Väravad: 42. Kravtšenko, 67. L. Tammeorg, 74. pen. Eichelmann, 80. Arumäe - 76. Leetus, 85. Kalmus
Hoiatused: 52. Kerro - 42., 52. S. Uggeri
Eemaldamised: 52. S. Uggeri
Pealtvaatajaid: 23

Algkoosseis:


Vahetusest: 

58. min. Chilaya -> <- Moorast
68. min. Kravtšenko -> <- Arumäe
83. min. Eichelmann -> <- Käos


Mängija Kristjan Moorast kommentaar: "Mäng sarnanes eelmise vooru mängule, oli palju võitlust ja taaskord suutsime poolaja lõpus juhtvärava ära lüüa. Teine poolaeg algas vastastele punase kaardiga ja sellest said nad indu juurde ning jäime raskustesse. Saime peagi oma mängu peale suruda ja lõime kaks vastuseta väravat. Vastased jätkasid visalt ning skoorisid kahel korral. Lõpus vastane väsis, lõime veel ühe ning lisaks raiskasime palju võimalusi. Raske aga kindel võit ja kolm punkti tabelis."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Mäng oli väga äge, täiesti sarnane FC Vastseliina mängule. Kolmandas mängus peab mängijate keskendumist teisele poolajale parandama. Muidu võib rahule jääda, lõime väravaid ja just need mängijad, kes jalgpallist pikalt eemal olnud. Esimene Kravtšenko värav oli meisterlik ja Lauri karistuslöök oli ka väga targalt tehtud. Valmistume järgmiseks mänguks, raskemad vastased on alles ees."

Järgmine mäng 14. aprill kell 12:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul, siis on vastaseks vana hea rivaal Põlva FC Lootos

Mängueelne statistika