Duubel kasvatas iseloomu ja võttis võidu, Gero Mekkilt imeline hattrick

Kevadringi viimases kohtumises viis tee taas Pärnusse, kus viimasel korral 2:4 kaotusega JK Poseidon II vastu naasesime. Esimene poolaeg kulges vastase domineerimisel, mille nad 2:1 eduseisuks realiseerisid. Teisele poolajale läksime vastu kohendatud plaani ja täiesti teise häälestusega, mis õnnestus ka tulemuseks vormistada. Meie meestele igati teenitud 3:2 võit ja hattrick Gero Mekkilt.

66. Alekõrs -> <- Hurt

Mängija Oliver Käkk kommentaar: "Mängu algus oli raske kuna palli ei jõudnud ette tsooni. Jäime surve alla aga suutsime kiire vasturünnakuga esimese ära lüüa. Esimese poolaja lõpus suutsime endale kaks väravat lasta ja poolajale pidime kaotus seisus puhkama minema. Teisel poolajal tegime paar muudatust saime oma mängu käima ja võidu ära võtta."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Olime esimesel poolajal hädas kaitses mängu alustamisega ja sealt tekkisid pidevalt probleemid, millest vastased ka väravaolukorrad sepistasid. Tegime poolajal ümberkorraldusi ja me läksime otsustavamalt seda mängu lahendama. Ütlesin meestele, et me keerame selle seisu oma kasuks ja võidame 4:2 ning teeme seda ühtse võistkonnana. Teine poolaeg algas ja me olime nagu ümber sündinud, ründasime ja olime valmis üleminekuteks. Väga uhke tunne on nende poiste üle, sest me tegime täpselt seda mida plaanisime ja see toimis. Mängu võti teisel poolajal oli Oliver Käkk, kes esimesel poolajal kaks väravat kõmmutanud ründaja kinni sai."

Järgmine mäng 30.07 kell 13:00 Jõgeva linnastaadionil FC Jõgeva Wolves II vastu.