Duubel andis korraliku lahingu, kuid lõpuks siiski kaotas

Algkoosseis FC Tarvastu vastu / Foto: Marek Naaris

Kohtumine Soe staadionil algas tuliselt, kui FC Tarvastu maruline tahtmine kandis vilja kohe vilja. Poolaja keskel suutsid võõrustajad veel ühe lüüa ja poolaeg 0:2. Teisel poolajal domineerinud duubel sai ühe värava tagasi läbi Kristian Eensalu ilutabamuse. Kogu võistkonnaga viigiväravat püüdes õnnestus hoopis FC Tarvastul üks iluvärav tagasi lüüa. Lõppseis 1:3 võõrustajatele.

Vahetusest:

75. min Saal -> <- Alekõrs

Mängija Kristian Eensalu kommentaar: "Mängu algus oli meie jaoks raske, kuna jäime vastaste kõva pressi alla aga pärast teist vastaste löödud väravat saime meie oma mängu käima. Tekkis ka meil esimese poolaja lõpus ohtlikke olukordi, mida me ei suutnud ära realiseerida. Teisel poolajal suutsime me veel enam oma mängu muuta ja enamasti olime meie ründavam pool, pärast esimest tagasi löödud väravat otsisime kuni mängu lõpuni seda teist, kuni vastased lõid meile kolmanda. Oli hea mäng meie poolt aga kolm punkti jäid Tarvastule."

Peatreener Marek Naarise kommentaar: "Mäng oli alguses väga võitluslik, aga sellises imelikus mängus, kus ise olen vastasvõistkonna mängija ja duubli treener oli raske olla. Sellegi poolest tahtsin ma väga mängu võita, sest kes jõuab pärast Meelis Alliku norimist taluda (nali). FC Tarvastu mängus oli näha austust ja tarkust, mida väga sageli polegi kõrvalt näinud. Teadlikult lubati meie kaitsjaid eduseisus kõrgele tõusta ja prooviti väravaid lüüa läbi vasturünnakute. Meie ise peame saama igalt mängult juurde kogemust, et karistusalas olla otsustavamad. Näen, et see paraneb trennides ja nüüd tuleb tuua mängudesse. Tuleb kiita ka Christopher Toomi, kes peale esimese värava kaheldavat olukorda tegutses kindlalt."

Järgmine mäng 2. juuni kell 12:00 Nike Arena Elval, kus vastaseks jõudu kogunud EMÜ SK. Tuleb raske heitlus!