Decora pikendas sponsorlepingut FC Elvaga

Aktsiaseltsi Decora tegevdirektor Eike Tubli-Müür ning FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid uue koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Decora FC Elva kuldsponsorina ka sel aastal kasvanud mahus.
FC Elva tänugala 2023, kus Decora pälvis tiitli "Aasta toetaja 2023" / Pildil (vasakult paremale): Decora  tegevdirektor Eike Tubli-Müür ja FC Elva tegevjuht Marie Pau / Foto: Liis Markvardt

Eike Tubli-Müür ütles, et Decoral on au panustada FC Elva tegemistesse. " Olgu ajad head või halvad - kindel on see, et ühise eesmärgi nimel töötav meeskond suudab hoida hinge sees mistahes ettevõtmisel. Nii käib see äris ja nii käib see ka spordis. Eelmine esindusmeeskonna hooaeg näitas selgelt, et pole olemas ületamatuid raskusi, kui kogu tiim käib ühte rada, sammub meelekindlalt eesmärkide poole ja hoog ei rauge ka kõige viimasel minutil! Decoral on olnud suur au, teha tagasihoidlik panus taolise võimsa ning võiduka tiimi tegevusse!"

Marie Pau väljendab suurt tänu koostöö jätkumise osas. "Decora on Elvas tuntud kui aktiivne ja siiras ettevõte, mida tõestab tugevalt ka see, et Decora valiti FC Elva 2023. aasta toetajaks. Decora ja Eike ise on suurepärased näited sellest, kuidas kõiki tegevusi elus tuleb teha suure südamega. Oleme tänaseks juba 6 aastat kestnud koostöö eest südamest tänulikud ning lubame, et ka uus ühine aasta saab olema emotsioonide rohke ja täis tööd, mis on tehtud suure kire ja pühendumisega!"

Decora on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte, keda kirjeldab lause "tavalisest parem ehituspood. " Ettevõtte alustas tegevust Tartust (1993) ning tänaseks tegutsevad kauplused seitsmes erinevas linnas - Tartu, Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõgeval, Põltsamaal, ja Tallinnas.

Decora uus Tartu kauplus, mis valmis 2023. aastal. Avamisel käisid abis FC Elva vabatahtlikud. Decora Tartu kauplus on FC Elva lemmik ehituspood! / FOTO: Erlend Štaub