Tallinna JK Dünamo alistati tulemusega 3:1

Eile hilisõhtul sai Elvas taas tippjalgpallile kaasa elada, kohale tulnud toetajad said täiusliku elamuse. Juba 9. minutil läks JK Dünamo kohtumist juhtima, šhokkist taastumiseks ja juhtima minemiseks kulus kümme minutit. Kõigepealt viigistas Joandi ja paar minutit hiljem vormistas hooaja esimese väravaga ka Kerro. Teisel poolajal lisas J. Kuresoo ühe värava efektse rünnaku järel.
Abikohtunikud: Siim Rinken, Riivo Stolts

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo (85. 4-Samoilov), 7-Kerro (62. 14-Eichelmann), 18-M. Kuresoo, 8-Tinn, 9-Joandi (70. 15-Palumaa), 11-Raido Kuus (77. 21-Süld).
Varus: 15-Palumaa, 4-Samoilov, 14-Eichelmann, 21-Süld.

JK Dünamo: 1-Lissenkov, 8-Božko, 23-Andrejev, 24-Basharin, 17-Larin, 18-Lefanov (67. 20-Zolotuhhin), 22-Ramazanov, 10-M. Židkov, 14-D. Židkov, 12-Guseinov (67. 16-Škatškov), 11-Kudaškin (67. 19-M. Ivanov).
Varus: 21-Tšistjakov, 16-Škatškov, 19-M. Ivanov, 20-Zolotuhhin.

Kolmapäeva õhtu, väljaku ääres 261 pealtvaatajat (võib-olla rohkemki) ja motiveeritud mängijad.
Kohtumine algas elvakate kontrolliga, midagi ohtliku värava lähistel siiski ei tekitatud. Mängu 9. minut oli täielik üllatus kõigile, kui JK Dünamo mängijate hea kombinatsiooni Kudaškin lati alla kõmmutas! FC Elval oli õnne, et külalised eduseisu ei suurendanud, nurgalöögi järel pääses löögile Židkov, mänguvahend lendas Käki väravaposti ja sealt üle otsajoone.
Siit alates algas võimas FC Elva mängukvaliteedi tõus, 17. minutil üllatas Tinni pikk sööt vastaseid ja Kerrot, kes polnud selliseks sööduks üldse valmis, aga Joandi märkas palli liikumist ja jooksis paremast äärest kaitsjate selja taha ja suunas palli peaga külmalt värava kaugemasse ristnurka! Staadionile tulnud publik möllas! Kaks minutit hiljem viis Kerro elvakad juhtima, viimastes kodumängudes häid esitusi teinud mehed said mõlemad väärilised kingitused väravatest. Poolaja lõpus oli veel periood, kus JK Dünamo võistkonnal oli meeletult õnne, et Joandi oma teist väravat ei löönud ja paaril korral näitas oma osavust Tinn, aga külaliste väravavaht tõrjus need löögid ja oli sellega esimesel poolajal parim mees platsil.
Teine poolaeg algas koduvõistkonnale juba paremini, kaitses ei tekkinud segaseid olukordi pikkade õhuvõitlustest, mis kaldusid FC Elva kasuks ja rünnakul näidati head teravust veel rohkem. Mängu 65. minutil viis J. Kuresoo FC Elva 3:1 juhtima, oma neljanda väravasöödu kolmes mängus andis Joandi, kes on leidmas oma kohta ja kindlust meeskonnas. Peale väravat järgnes pidev FC Elva surve ja JK Dünamo vastas kiirrünnakutega. Suurepärase atmosfääriga kohtumises tahtsid mõlemad võistkonnad näidata kohale tulnud publikule parimat mängu ja väravate löömine tehti oma vastastele võimalikult raskeks.
Rohkem väravaid mängus ei löödud ja FC Elva võis väljakult võiduga lahkuda.

HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion3 : 0
JK Sillamäe Kalev II - Pärnu Linnameeskond4 : 3
Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat TTÜ1 : 3
Nõmme JK Kalju II - Kohtla-Järve JK Järve2 : 1

Järgmine kohtumine 25. mai kell 14:00 Sõle Gümnaasiumi staadionil, kui kohtutakse jälle JK Dünamoga.

28. mail kell 20:00 Elva linnast. FC Elva vs JK Tallinna Kalev III (Eesti karikas)