FC Elva jalgpallitrennidesse võtame vastu noori alates 4. eluaastast. Meie trennid toimuvad Elvas, Nõos, Annikorus, Paluperas ja Rõngus. Esimesest treeningust alates on uuel liitujal võimalik osaleda 30 päeva trennides tasuta (prooviperiood).

Treeningutega liitumine -  võta julgelt ühendust meie noortetöö juhiga, kes aitab sul välja valida just Sulle või Sinu lapsele sobiliku grupi: laurnurme@fcelva.ee, +372 5811 5017.

Esimene treening  - pane selga lühikesed või pikad spordiriided (sõltuvalt välitemperatuurist) ja võta kaasa veepudel veega. Kuna vanematel trennigruppidel on talvisel ajal trennid õues, siis treeninguteks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid, pikkade käistega dressipuus, kilejope), kindad ja müts. Trennipaika jõudes tule julgelt treeneri juurde, ütle enda nimi ning et tulid esimesse trenni. Ja trenn võibki alata!

Peale esimest treeningut - Esimene kuu trennis on proovikuu, mille jooksul on mängijal võimalik tasuta trennides osaleda 30 päeva (alates esimesest trennist). Selle aja jooksul saad prooviad, kuidas sulle trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad ning seejärel teha otsuse, kas soovid jalgpallitrennidega jätkata. Kui su prooviperioon on läbi ja soovid jätkata, siis täida ära liikmetaotlus (leiad sellelt lehelt kerides alla poole). Sinu edaspidine kuutasu sõltub sellest, mis trennigrupis sa treenid. Trennitasu infot küsi oma treenerilt või kirjutades marie@fcelva.ee.
Tere tulemast FC Elvasse!

Tutvu meie sisekorraeeskirjadega siin!