Tabivere ei suutnud FC Elva II survele vastu hakata

Pühapäeva õhtul toimunud III liiga kohtumisest väljus võidukalt FC Elva II. Esimesel poolajal jäeti mitmed head võimalused kasutamata. Teine poolajal lõid Elvakad kolm vastuseta väravat ja tabelisse lisati juurde kolm võidupunkti.
Pealtvaatajad: 30

FC Elva II: Arvo Käkk, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Henry Eichelmann (77. Kristjan Moorast), Tarmo Kerro (82. Hendrik Hunt), Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Raido Kuus (74. Taavi Aasmäe), Juri Sirokov (64. Kaupo Süld)

Kohtumine algas kohe FC Elva II survega, esimesel minutil pääses FC Tabivere väravavahiga silmitsi Kerro, seis jäi samaks. Mitmel korral pääses Kerro veel äärest läbi ja andis häid sööte väravaalasse kuid löögid jäid ebatäpseks. Hästi tegutsesid keskväljal Tinn ja Tani, lõhkudes vastaste mängu ja luues võimalusi teistele. Esimesel poolajal jäid väravad löömata, kuigi Elva meeskonnal oli neid palju.
Teise poolaja esimesel minutil käis pall FC Tabivere väravalatis, suurepärase Sirokovi eeltöö järel pääses löögile Raido Kuus, see kord polnud õnne. Juba mõned minutid hiljem pääses Raido karistusala lähedalt uuesti löögile, ebaõnnestunud pealelöök maandus latipõrkest FC Tabivere väravas. See oli Raido kolmas värav kolmest mängust. FC Elva II sai väravast ainult energiat juurde ja jätkati väga näljaselt. 62. minutil kasutas kaitsja eksimuse ära Sirokov, kui tõstis palli üle vastu jooksnud väravavahi, mehel langes kivi südamelt kuna varem oli ühe hea võimaluses kasutamata jätnud. Juba paar minutit hiljem pääses sama mees ilusa meeskonnatöö järel taas väravavahiga silmitsi ja lükkas palli väravasse seisuks 3:0. Sellega Juri "Olic" Sirokovi tööpäev lõppes ja teda tuli asendama Kaupo Süld. Mäng jätkus sama moodi, FC Elva II surus ja lõi häid momente. Ühest nurgalöögist pääses Tani peaga löögile, kuid see sooritus raksatas väravalatti, järgnenud olukorras sooritas "käärlöögi" Süld, kahjuks läks löök üle värava. Mäng oli FC Elva II toetajatele nauditav. Lõpus pääsesid veel väravavahiga silmitsi Süld ja Aasmäe, aga skoor ei muutunud.

FC Tabivere kodulehe kokkuvõte

Järgmine mäng 8.mai Elva linnastaadionil, mänguaeg võib Gümnaasiumi eksamite tõttu veel muutuda!