Nõmme United alistati minimaalse tulemusega penaltist

Laupäeval sõitis meeskond taas pealinna, et mõõtu võtta sealse Nõmme Unitediga. Liigas hetkel viimasel kohal paikneva võistkonnaga tehti asjad selgeks kiirelt, kui 13. minutil realiseeris penalti Jürgen Kuresoo ja kindlustas selle väravaga FC Elvale tabelisse kolm punkti.
Pealtvaatajad: 5

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Haan, Taavi Aasmäe (88. Henri Koha), Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Mihkel Kuresoo, Rando Kuus, Deniss Samoilov (66. Karl Mark)

HÜJK Emmaste - FC Tarvastu1 : 4

FC Elva alustas mängu väravajanuliselt ja juba esimestel minutitel oli hea võimalus Deniss Samoilovil, kelle tugevale löögile jäi väravajoonel ette vastaste kaitsja.
13. minutil tegi Nõmme Unitedi kaitsja karistusalas Eichelmanni vastu vea, mille peale näitas väljakukohtunik penaltipunktile. Jürgen Kuresoo lõi kindlalt seisuks 1:0. Mäng oli väga rabe ja lihtsaid eksimusi tegid mõlemad meeskonnad. Kindlasti polnud see mäng, FC Elva näidata soovis. Esimesel poolajal suurt enam midagi ei toimunud.
Teist poolaega alustas FC Elva natuke lohakalt ja paaril korral pääsesid Nõmme Unitedi mängijad väga lähedale viigiväravale.
FC Elva kohanes ja hakkas juba ise rohkem võimalusi tekitama. Parim võimalus tekkis Mihkel Kuresool, kes oleks võinud seitsmelt meetrilt väravale virutada, kuid otsustas palli mugavamale positsioonile sättida ja sellega kaotas lõpuks löögivõimaluse.
Vastaste parima momendi eest hoolitses FC Elva ise. Väravavahi ja kaitsjate segaduse järel pääses vastaste ründaja tühja väravaga silmitsi, õnneks ei suutnud viimane terava nurga alt palli väravasse suunata ja elvakad pääsesid ainult ehmatusega.
Peale seda momenti FC Elva enam kaitses kontrolli ei kaotanud ja vastastel väravavõimalusi ei tekkinud.
Ise ei suudetud oma poolvõimalusi väravaks vormistada. Seega lõpptulemus 1:0 FC Elvale.

Järgmine kohtumine 2. juuni kell 14:00 Elva linnastaadionil, kus kohtutakse HÜJK Emmastega, kellele kaotati Väikese karika 1/16 finaalis võõrsil 2:4.