Rando Kuusi väravad kindlustasid Esiliiga B-s kuuenda koha

Eile toimus Esiliiga B-s eelviimane kohtumine, kus koduvõistkond suutis pingelises mängus 2:1 võita. Kõik mängu väravad sündisid esimesel poolajal. Teisel poolajal mäng võrdsustus ja momente jagus mõlema värava alla.
3. novembril kell 14:00 Elva linnastaadion, Esiliiga B 35. voor
FC Elva vs Tallinna FC Flora III  2:1 (2:1)
Väravad: 1., 43. Rando Kuus - 13. Eensoo
Hoiatused: 5. Mekk, 42. Samoilov, 65. Kütt - 49. Vard, 88. Pere
Pealtvaatajaid: 162
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Jaanus Allas

FC Elva: 1-Käkk, 8-Tinn (69. 10-Kiho), 5-Rando Kuus, 18-M. Kuresoo (86. 21-Sikk), 14-Eichelmann (46. 7-Kerro), 17-J. Kuresoo, 15-Samoilov (46. 11-Alev), 6-Kütt, 3-Thomson, 20-Mekk (46. 2-Haan), 9-Joandi.
Varus: 4-Bussov, 19-Frei, 11-Alev, 10-Kiho, 21-Sikk, 7-Kerro, 2-Haan

FC Flora III: 21-Nurmik, 19-Keert, 3-Grauberg, 15-Holst, 17-Pere, 7-Vard, 8-Karpov, 18-Nurmsaar (54. 2-Kuusmaa), 6-Eensoo (62. 10-Siim), 9-Wahl, 11-Astur (70. 20-Kahr).

Suluseisud:              3:0                      1:0                     4:0
Vead:                       9:7                      4:6                    13:13
Post/latt:                  1:0                      1:0                     1:0

Esimese poolaja tulevärk lõppes ainult üheväravalise eduga

Kohe esimesel rünnakul kombineerisid elvakad ohtlikult ja mitme mängija koostööst sündis värav! Viimase puute pallile andis Rando Kuus, see oli tema hooaja esimene värav ja teenitud.
FC Elva domineerimisel mäng jätkus, aga teist väravat ei sündinud. Hoopis florakad leidsid augu koduvõistkonna kaitseliinis ja viigistasid Eensoo väravast - 1:1! FC Elva jätkas tugevat ründamist, keskväljal tegutsesid edukalt Tinn ja Joandi, kelle söödud leidsid ründajaid.
Tundus juba, et poolajale minnakse viigiseisul, aga ei! Rando kasutas edukalt ka oma teise võimaluse, viies FC Elva taas eduseisu - 2:1! Eeltöö väravale sepistasid Kütt ja J. Kuresoo.

Flora III ärkas ja mäng oli kuni lõpuni pingeline

FC Elva tegi kohe poolaja alguses kolm vahetus, mängu sekkusid Haan, Kerro, Alev ning mängust lahkusid Samoilov, Mekk, Eichelmann.
Vahetused andsid tunda ka mängupildis, kuna Rando töövõime esimesel poolajal halvas florakate mängu, siis muudatus formatsioonis andis vastastele rohkem aega palliga tegutseda.
Läks palju aega enne kui mäng võrdsustus. Momente jagus mõlemale poolele, aga soovida jättis mängijate meisterlikkus. Üks silmapaistvamaid mängijad florakate poolel oli Keert, kelle pidurdamisega olid meie vasakul äärel hädas Alev ja M. Kuresoo. Siiski viimasel hetkel tema läbimurded peatati.
Kui poolaja keskel kuulus initsiatiiv rohkem florale, siis lõpus olid elvakad lähemal oma kolmandale väravale. Väravaid siiski lüüa ei suudetud ja mäng lõppes FC Elva minimaalse võiduga!

Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Linnameeskond1 : 6
Nõmme JK Kalju II - HÜJK Emmaste1 : 1
Tallinna JK Legion - JK Sillamäe Kalev II0 : 7
Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna JK Dünamo3 : 1

Järgmine mäng on 2013 hooaja viimane kohtumine, mis toimub kell 14:00 Elva linnastaadionil! Ole kohal, sest vastu astub Esiliiga B liider ja nad vajavad Elvast võitu, et kindlustada esikoht! Meile pole oluline, kas liiga võiab Nõmme JK Kalju II või Pärnu Linnameeskond! Tahame näidata tugevat võitlust ja tahet lõpetada hooaeg positiivselt!

Klubil on viimase mängu ajal fännidele ka üllatused! Soovime teid kõiki tänada toetuse eest, et olete saanud osaks järjest suurenevast kogukonnast ja koos samm-sammult pingutades teeme me veel rohkem oma elu huvitavamaks.

Võta kaasa kõik sõbrad ja kohtume staadionil - hooaja viimasel lahingul!